Антикорупційна діяльність Української правди є диверсією проти України?

Антикорупційна діяльність «Української правди» є диверсією проти України? Версия для печати
 «Не зрозуміло чому Міністр інфраструктури України Максим БУРБАК у справі держпідприємства «Міжнародний аеропорт Бориспіль» так підставляє і Арсенія Петровича ЯЦЕНЮКА і Президента України і всю команду?, Невже воно того варте чи вони, попередні «кадри Дона ЯНУКОВИЧА», того варті? Чи вони варті довіри Прем’єр Міністра України та Президента України?, — заявив Вадим Хабібуллін.Такий висновок можна зробити з останніх антикорупційних журналістських розслідувань найвідомішого борця з корупцією в Україні – видання світового масштабу «УКРАЇНСЬКА ПРАВДА».Так, після розгромної антикорупційної статті журналістів Української правди 6 серпня 2014, «Бориспільське таксі: старі схеми при новій владі», вже 7 серпня 2014 публікується заява керівництва аеропорту «Бориспіль» – «У Борисполі заявляють про шантаж, тиск і диверсію проти України».

Тож он-лайн – портал «Таксопорт» вирішив отримати коментар у відомого правозахисника і борця з корупцією, голови Київської обласної колегії адвокатів і члена Ради Голів Громадських рад при Кабінеті Міністрів України Вадима Хабібулліна з приводу скандалу вже не тільки навколо керівника Державного підприємства «Міжнародний аеропорт Бориспіль», а й навколо Міністра інфраструктури України, керівника Уряду України та, що саме цікаве, найвідомішого борця з корупцією в Україні – видання світового масштабу «Українська правда».

ТАКСОПОРТ:

Пане Вадиме, що Ви можете сказати з приводу наявної інформації, оскільки Ваші в тому числі антикорупційні публікації на нашому інформаційному порталі є найбільш цікавими для читачів, а стаття «Старые кадры» продолжают деятельность, а «новые кадры» старые схемы?» взагалі набрала рекордну кількість переглядів?

КОМЕНТАР ВАДИМА ХАБІБУЛЛІНА:

  ВАДИМ ХАБІБУЛЛІННу що можна сказати?

Навіть Леонід Данилович та Віктор Федорович та інші висококорупційні посадовці не додумались в слух назвати антикорупційні журналістські розслідування найвідомішого борця з корупцією в Україні – видання світового масштабу «УКРАЇНСЬКА ПРАВДА » — диверсією проти України! (посміхається).

Як на мене, керівництво Держпідприємства «МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ БОРИСПІЛЬ» вже не так цікаве, бо останні півроку їх «діяльності» було предметом постійної уваги громадськості, яку керівник аеропорту у своїй заяві, оприлюдненій 7 серпня 2014 року на Українській правді навіть називає «сумнівних громадських організацій, які не внесені до жодного офіційного реєстру».

 Сергей Гомболевский. Фото Атласджет УкраїнаПри цьому ні керівник аеропорту, ні його «члени команди» чи «угрупування» навіть не схотіли звернути уваги, коли намагались «вкрасти у держави» останній конкурс (тендер), що компанії, які вони, ну скажімо так, допустили до участі у можливому «дерибані» державного майна – зареєстровані «на одній вулиці» у місті Бориспіль та відомості в ЄДРПОУ про деякі навіть «не підтверджено»! Це зараз є предметом уваги державних і правоохоронних органів та Антимонопольного комітету України, але про це керівник аеропорту у своїй заяві, оприлюдненій 7 серпня 2014 року на Українській правді, нажаль, чомусь не пише.

В антикорупційній статті Української правди прізвище керівництва аеропорту згадується поряд з прізвищами одіозних одеситів – ГРАНОВСЬКОГО та КАУФМАНА, які мають (мали) наближення до «ФІНБАНК» та «ПЛАТИНУМ БАНК».

З останніх антикорупційних публікацій найвідоміших видань «Правоохоронці знайшли мільярди ЯНУКОВИЧА (ДОКУМЕНТИ)» зазначено:

Правоохоронці встановили двадцять сім транзакцій загальним обсягом 6,5 млрд доларів США з України в офшорні зони. Їх здійснили в 2013-2014 роках два банки, підконтрольних одеському бізнесменові Борису КАУФМАНУ — ПАТ «ФІНБАНК» та ПАТ «ПЛАТИНУМ БАНК».

Раніше ЗМІ повідомляли про те, що нардеп Сергій МІЩЕНКО звинуватив «ФІНБАНК» і «ПЛАТИНУМ БАНК» у ФІНАНСУВАННІ СЕПАРАТИСТІВ. Міщенко звернувся в Службу безпеки України і Міністерство доходів і зборів з вимогою перевірити можливу причетність банків «ФІНБАНК» і «ПЛАТИНУМ БАНК» до ФІНАНСУВАННЯ СЕПАРАТИСТСЬКИХ РУХІВ В УКРАЇНІ. Перевірки, зокрема, виявили дані про двадцяти семи транзакціях загальним обсягом $ 6,5 млрд. Зараз спільно з іноземними колегами перевіряється подальший рух даних коштів, чи були вони спрямовані на ФІНАНСУВАННЯ СЕПАРАТИСТСЬКОЇ І ТЕРОРИСТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ на південному сході України.

Ця схема діяла за участю посадових осіб Національного банку України під час правління Віктора ЯНУКОВИЧА та Сергія АРБУЗОВА. На даний момент з осіб, задіяних у цій схемі, при посаді перебуває тільки колишній заступник Сергія АРБУЗОВА — Володимир КРОТЮК.

Відомий банкір, перший заступник голови Національного банку України Володимир КРОТЮК за моєю (Вадима Хабібулліна) антикорупційною публікацією «Чи погоджено при призначенні в Національний Банк України Володимира КРОТЮКА?», і заявою звільнений (знятий) з посади.

Тож, маю зазначити знову «Яценюк звільнить Міністра інфраструктури Бурбак? » :

Ми можемо «любозрєть» на прізвища, які фігурують навколо керівника Державного підприємства «МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ»!

Але знову від Міністра інфраструктури України Максима БУРБАКА тиша!

Не зрозуміло чому Міністр інфраструктури України Максим БУРБАК так підставляє і Арсенія Петровича ЯЦЕНЮКА і Президента України і всю команду?

Невже воно того варте, чи вони, попередні «кадри Дона ЯНУКОВИЧА», того варті? Чи вони варті довіри Прем’єр Міністра України та Президента України?

Може деякі міністри та чиновники Арсенія Петровича ЯЦЕНЮКА впевнені «в не дуже довгому перебуванні на посадах» і саме тому працюють за старою козацькою звичкою – нацарював і втік?

То може вони всі праві? Бо за великим рахунком аніхто не відповів за корупцію і грабунок держави! І так буде доти, доки поряд з «Небесною сотнею» в Україні, як це не прискорбно казати – не з’явиться «Небесна тисяча чиновників, корупціонерів і казнокрадів»!

ВИСНОВОК НЕВТІШНИЙ:

 Або корупційні скандали в Державному підприємстві «МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» скінчяться і його керівник буде звільнений або маємо звертатися до Прем’єр Міністра України, Президента України та Верховної Ради України і наполягати на звільненні Міністра інфраструктури України Максима БУРБАКА!,- заявив відомий правозахисник і борець з корупцією, голова Київської обласної колегії адвокатів і член Ради Голів Громадських рад при Кабінеті Міністрів України Вадим Хабібуллін.

 

_____________________________________________________________________________________

 

Антикорупційна діяльність «Української правди» є диверсією проти України?

http://taxoport.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1552&Itemid=1#.U-eVKKSJL5G.twitter

 

Навигация по записям

*/?>