Антикорупційна справа проти держпідприємства аеропорт БОРИСПІЛЬ набула нового забарвлення

Робота легальним перевізникам, прибутки і податки державі, а комфорт і безпека пасажирам Надрукувати Надіслати електронною поштою
 «…Легальні перевізники нарешті отримали реальних цивілізованих проєвропейських лобістів своїх прав та інтересів…»

Сьогодні, найгучніша антикорупційна справа «Легальні перевізники  на таксі проти державного підприємства міжнародний аеропорт БОРИСПІЛЬ» набула нового забарвлення після гучного висвітлення на сайті«Українська правда» («Економічна правда») та відомих журналістів телевізійного проекту «Наші гроші».

І можливо, в тому числі, саме завдяки останнім чотирьох місячним подіям щодо організації перевезень на таксі в міжнародному аеропорті БОРИСПІЛЬ та активній позиції громадськості, легальні перевізники нарешті майже вперше отримали реальних цивілізованих проєвропейських лобістів і захисників своїх професійних прав та інтересів в особі всеукраїнської громадської організації «УКРАЇНСЬКА ТАКСОМОТОРНА АСОЦІАЦІЯ (УТМА)», Федерації роботодавців України, та ряду відомих громадських діячів і правозахисників.

17 вересня 2014 року Прем’єр-міністр України Арсеній ЯЦЕНЮК на засіданні Уряду дав доручення Міністру інфраструктури України Максимові БУРБАКУ перевірити стан дотримання законодавства під час проведення конкурсу з надання послуг таксі на державному підприємстві «Міжнародний аеропорт «БОРИСПІЛЬ».

Крім того, Голова Уряду доручив Міністру інфраструктури визначитися щодо відповідності займаній посаді керівника аеропорту «БОРИСПІЛЬ».

Вранці 18 вересня стало відомо, що керівника державного підприємства «Міжнародний аеропорт «БОРИСПІЛЬ» звільнено.

На сьогодні не є секретом, що всеукраїнська громадська організації «УКРАЇНСЬКА ТАКСОМОТОРНА АСОЦІАЦІЯ (УТМА)», яка об’єднує легальних перевізників на таксі та ряд відомих громадських діячів і правозахисників останні півроку вимагала належної організації таксомоторних перевезень на таксі в міжнародному аеропорті БОРИСПІЛЬ або відповідних кадрових рішень в аеропорту або МінІнфраструктури, але

Маємо констатувати, що вже на початку вересня 2014 року керівництво аеропорту впершепроявило активність та інтерес у захисті прав та інтересів держави, пасажирів та перевізників і мало б бути достатнім слово керівника, що намічені відкриті та прозорі конкурси пройдуть можливо вперше без жодних непорозумінь.

Легальні перевізники на таксі нарешті були впевнені, що будуть дотримані та враховані всі інтереси, інтереси учасників, держави, пасажирів та перевізників.

Ще на вчора, цілі легальних перевізників та керівництва державного підприємства «Міжнародний аеропорт БОРИСПІЛЬ» майже вперше в історії стали спільними. Робота легальним перевізникам, прибутки і податки державі, а комфорт і безпека пасажирам стали вперше спільною загальною ціллю і метою.

В подальшому легальні перевізники будуть і далі це підтримувати, сподіваємось це підтримуватимуть Кабінет Міністрів України,  Міністерство інфраструктури та нове керівництво міжнародного аеропорту БОРИСПІЛЬ.

На жаль, попередні «неоднозначні питання» і порушення стали взнаки саме сьогодні і вже попередній керівник аеропорту не встиг виправити можливі помилки і деякі недоліки і втратив історичну можливість увійти в історію як перший керівник, який провів таку реформу в українському міжнародному аеропорті, яка могла стати і скоріш за все стане – взірцем подібної реформи для всієї України, для кожного аеропорту, для кожного вокзалу де мають працювати легальні перевізники дотримуючись принципів – робота легальним перевізникам, прибутки і податки державі, а комфорт і безпека пасажирам,- заявив голова «Української таксомоторної асоціації» Андрій АНТОНЮК.

Легальні перевізники та громадськість мають надію, що новий керівник, який має бути призначений, буде відповідати всім вимогам чинного законодавства України, буде погоджений з громадськістю та відповідати закону України «Про очищення влади», який визначатиме правові та організаційні засади проведення перевірки державних службовців та прирівняних до них осіб, посадових осіб органів місцевого самоврядування з метою відновлення довіри до влади та створення умов для побудови нової системи органів влади у відповідності до європейських стандартів, — заявив відомий громадський діяч і правозахисник, член Ради голів громадських рад при органах виконавчої влади при Кабінеті Міністрів України Вадим ХАБІБУЛЛІН.

Легальні перевізники впевнені, що новий керівник має зробити відповідні кадрові висновки та розпочати реальне реформування, оскільки «Міжнародний аеропорт БОРИСПІЛЬ» це ворота нашої країни, нашої Європейської України і від того, як ми зустрічаємо та проводжаємо наших гостей залежить імідж держави на світовому рівні.

Разом з цим, легальні перевізники мають надію, що Кабінет Міністрів України і сьогоднішній Міністр інфраструктури, які нарешті задовольнили вимоги громадськості, або Міністр інфраструктури, який буде призначений після виборів та створення нової коаліції і нового Уряду – мають стати надійним союзником легальним перевізникам у впровадженні дієвихреформ та прийняття нового прогресивного та проєвропейського закону «Про перевезення на таксі».

Такий законопроект вже «готувався» у 2012-2013 р.р. Міністерством інфраструктури України за ініціативою Віктора ЯНУКОВИЧА, нажаль приховано та без врахування думки громадськості і легальних перевізників, і саме тому не мав шансів бути прийнятим.

Українською таксомоторною асоціацією, Федерацією роботодавців України та рядом відомих громадських діячів і правозахисників він не був допущений до розгляду Кабінетом Міністрів України під керівництвом Миколи АЗАРОВА та не був допущений до розгляду Верховною Радою України.

Велика кількість зауважень до законопроекту ЯНУКОВИЧА – АЗАРОВА пов’язана була із тим, що обіг тіньового ринку легкових автомобільних перевезень на таксі у масштабах країни складає понад 20 млрд. грн. на рік, держава щорічно втрачає на податках понад 1,5млрд грн., та до цього часу ніхто не займався справжнім врегулюванням ринку таксомоторних перевезень. В роботі цього ринку задіяні майже чверть мільйона працівників – таксистів, диспетчерів, обслуговуючого персоналу і ми повинні вивчати і збалансовано враховувати думку та інтереси кожного – пасажира, перевізника, держави.

Обговорення цієї теми на форумі. 

До уваги ЗМІ! Використання статті та перепечатка дозволяється.

Контакти Голови правління ВГО «Українська таксомоторна асоціація» Андрія АНТОНЮКА —http://utma.org.ua/

Контакти Аеропорту «БОРИСПІЛЬ» — http://kbp.aero

Контакти Міністерства інфраструктури України — www.mtu.gov.ua

Контакти члена Ради голів громадських рад при органах виконавчої влади при Кабінеті Міністрів України Вадима ХАБІБУЛЛІНА — http://khabibullin.kiev.ua/

 

_______________________________________________

http://taxoport.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1579&Itemid=1#.VBvO9vl_uSp

Навигация по записям

*/?>