Визнати дії протиправними та незаконними, що виявилось у складенні рахунку фактури на житлово-комунальні послуги, що не відповідає ст. 9 Закону Про бухоблік

Визнати дії Фірми Т.М.М. ТОВ (03146 м. Київ вул.Чаадаєва,2-Б, код ЄДРПОУ 14073675) протиправними та незаконними, що виявилось у складенні рахунку фактури на житлово-комунальні послуги, що не відповідає ст. 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

Суд заслухавши пояснення сторін у справі, дослідивши письмові докази встановив наступне.

Як вбачається із рахунку фактури (а.с.10) на житлово-комунальні послуги,складений Фірмою Т.М.М.ТОВ, на думку суду він відповідає вимогам ст. 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та частково ст. 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», окрім того , що у рахунку фактурі передбачена графа з назвою посадових осіб, та зазначено, посади, але відсутній підпис посадової особи, що підтверджує інформацію що містится у рахунку-фактурі. Посилання відпоідача на те, що в данному випадку використовується електронний підпис, то вказані твердження не знайшли своїх підтверджень у ході розгляду справи та не відповідають змісту наказу №0202106.162\2-01.10.2010 року «Про використання електронного підпису, електронних документв та електронного документобігу та Фірмі «Т.М.М.»Окрім того відбитки штапів на рахунку фактурі ( а.с.10) не підтверджують назву підприємства, від імені якого складнено документ, як передбачено ст. 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», оскільки відповідач визнала, що рахунок -фактура на оплату житлово-комунальних порслуг є фінансовим документом, та відображає віддтиск юридичної особи, із якої відсутні будь-які цивільно-правові договори де напроти посади Директора департаменту з управління нерухомістю замість особистого підпису та прізвища, ім»я, по батькові зазначено «Київ Фірма «Т.М.М.» та замість підпису прізвища, та ім»я, по батькові Бухгалтера департаменту управління нерухомістю зазначено «Відділ експлуатації» що на думку суду є порушенням в оформленні фінансового документа.

____________________________________________________________________

Святошинський районний суд м. Києва

http://reyestr.court.gov.ua/Review/34488822

Апеляційний суд міста Києва

http://reyestr.court.gov.ua/Review/36027759

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ

http://reyestr.court.gov.ua/Review/36974281

Навигация по записям

*/?>