В.Хабібуллін: Гонорар (винагорода)

Вадим Хабібуллін ® www.KHABIBULLIN.kiev.ua

СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ

В.Хабібуллін: Гонорар (винагорода)

… у всіх справах – Ви маєте розраховувати на спеціалізований правничий досвід тих правників, які працюють публічно і офіційно, є відомими у своїх регіонах і не звертайтеся до шахраїв,- В.Хабібуллін

Високошановний потенційний Клієнте!

ЩОДО ВАРТОСТІ ГОНОРАРУ (ВИНАГОРОДИ)

Вдячний Вам за звернення. Дуже приємно і сподіваюся, що зможу виявитися Вам корисним. При цьому, відносно Вашого звернення щодо можливості надання СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ПРАВОГО ЗАХИСТУ та можливості прийняття доручення у згаданій Вами справі (справах), а також враховуючи деякі Ваші побажання попередньо повідомляємо наступне.

Враховуючи існуючу економічну та фінансову кризу і наявність рекордної кількості країн, компаній та людей, які стоять на грані дефолту (БОРГИ — БАНКРУТСТВО) через економічну та фінансову кризу, що поглиблюється – темами №1, напевно і переважно, після політики, будуть — Борги, Виконавче провадження, Банкрутство, Ліквідація, Корпоративні конфлікти, тощо.

А отже і напевно переважним і затребуваним як ніколи стане СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ у справах:

(1.) Правовий захист кредиторів та боржників (акціонерів, інвесторів);

(2.) Досудове врегулювання (спорів, боргів, конфліктів);

(3.) Борги (стягнення, захист);

(4.) Виконавче провадження (виконання рішень судів, інших органів, державні виконавці);

(5.) Банкрутство (неспроможність, судові процедури банкрутства);

(6.) Ліквідація компаній (припинення юридичних осіб);

(7.) Арбітражні керуючі (розпорядники майна, керуючі санацією, ліквідатори);

(8.) Корпоративні конфлікти (засновників, учасників, акціонерів, інвесторів господарських товариств);

(9.) Антиколлекторський правовий захист.

(10.) правовий захист у справах (конфліктах, оскарженнях) з державними, правоохоронними та приватними інституціями ТА ДЕЯКІ ІНШІ.

Разом з цим, у правничій, правозахисній, адвокатській та громадській діяльності та у питаннях гонорарних (винагородних) відносин маємо завжди враховувати, що це є не тільки джерелом заробітку, а й МАЄ ВАЖЛИВЕ СОЦІАЛЬНЕ ЗНАЧЕННЯ, є однією з головних гарантій належного рівня захисту прав, свобод та законних інтересів фізичних і юридичних осіб.

І саме тому маємо намагатися знаходити можливість надання пільг (суттєвих знижок), при визначенні обґрунтованого розміру гонорару (винагороди) деяким категоріям фізичних та юридичних осіб.

І тільки у разі реальної необхідності залучення до виконання доручень Клієнтів, при визначенні обґрунтованого розміру гонорарів (винагороди) до уваги можуть братися: обсяг часу і роботи, що потрібні для належного виконання доручення; ступінь складності та новизни правових питань, що стосуються доручення; вірогідність того, що прийняття доручення перешкоджатиме прийняттю інших доручень або суттєво ускладнить їх виконання в звичайному часовому режимі; необхідність виїзду у відрядження; роль в досягненні гіпотетичного результату, якого бажає Клієнт; досягнення при виконанні доручення позитивного результату, якого бажає Клієнт; особливі або додаткові вимоги Клієнта стосовно строків виконання доручення; характер і тривалість професійних відносин з Клієнтом; необхідність залучення додаткових фахівців з інших питань для вирішення окремих питань при виконанні доручення Клієнта; репутація; тощо.

Отже, беручи до уваги викладене та вбачаючи потенційну і реальну можливість перебування значної частини бізнесової еліти, громадян та підприємців у статусі КРЕДИТОРА, БОРЖНИКА, чи під КОРПОРАТИВНИМ КОНФЛІКТОМ прийміть до уваги те, що Ви маєте розраховувати на СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ПРАВНИЧИЙ ДОСВІД тих правників, до яких Ви звертаєтеся по допомогу, які працюють публічно і офіційно, є відомими у своїх регіонах та у кожному конкретному випадку індивідуально підходять до визначення вартості гонорарів (винагороди), максимально йдуть на зустріч Вашим побажанням і задовольняють їх з лояльним урахуванням найближчого майбутнього для бізнесу, громадян та підприємців не тільки в Україні, а й в усьому світі.

Разом з цим та беручи до уваги те, що мною особисто здійснюється ПРИЙОМ ГРОМАДЯН БЕЗОПЛАТНО З 1999 та на численні особисті прохання потенційних Клієнтів, які тим чи іншим чином НЕ БАЖАЮТЬ ЧЕКАТИ ЧЕРГОВОГО ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ТА ВИЯВЛЯЮТЬ БАЖАННЯ МАТИ МОЖЛИВІСТЬ ОСОБИСТОГО ПІДХОДУ ДО ЗДІЙСНЕННЯ ПРИЙОМУ, —

ПРОПОНУЮ ВРАХУВАТИ НАСТУПНІ ВАРІАНТИ

ВІДНОСИН У ПИТАННЯХ ГОНОРАРУ (ВИНАГОРОДИ):

(1)     БЕЗОПЛАТНИЙ ВАРІАНТ

Прийом громадян здійснюється безоплатно з 1999, як правило по запису, один раз на тиждень. Звичайний запис може бути зайнятий іншими згідно запису та корелюватися з проміжком найближчого прийому громадян через два – три місяці.

За вказаними на офіційному інтернет — представництві контактами Ви маєте можливість записатися на безоплатний прийом громадян.

При цьому, доступ у телефонному режимі постійний і безперервний та, у разі вільної можливості, завжди готовий Вас вислухати і мною завжди надається можливість отримати експрес поради в телефонному режимі.

Вартість гонорару (винагороди) — безоплатно

(2)     ПЛАТНИЙ ВАРІАНТ

Прийом громадян здійснюється у будь-який інший час та/чи/або зручний час для потенційного Клієнта та/чи/або зручне місце для потенційного Клієнта та/чи/або інші, зручні для потенційного Клієнта можливі варіанти прийому громадян та отримання порад.

ВАРТІСТЬ ГОНОРАРУ (ВИНАГОРОДИ):

ВАРІАНТ 1.

Від 2000 грн./год. – прийом у вказані мною дату, час, місце.

(протягом (від) 3 днів після надходження оплати)

ВАРІАНТ 2.

Від 4000 грн./год. – прийом у зручний потенційному Клієнтові час, але у вказані мною дату та місце.

(протягом (від) 2 днів після надходження оплати)

ВАРІАНТ 3.

Від 6000 грн./год. – прийом у зручний потенційному Клієнтові час та зручну дату і зручному для потенційного Клієнта місці.

(протягом (від) 1 дня після надходження оплати)

ВАРІАНТ 4.

ТЕРМІНОВИЙ ПОДВІЙНИЙ ТАРИФ (+100% до тарифу) – БУДЬ-ЯКИЙ ВАРІАНТ ТЕРМІНОВО — прийом у зручний потенційному Клієнтові час та зручну дату і зручному для потенційного Клієнта місці.

(протягом (від) 1 дня після надходження оплати)

При цьому, у разі досягнення домовленостей щодо майбутнього залучення до ведення справи (справ), здійснення СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ПРАВОВОГО ЗАХИСТУ та надання Вам СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ПРАВОВОГО ЗАХИСТУ – вартість гонорару (винагороди) вже сплачений за перший прийом (згідно викладеного вище) зараховуватиметься в наступні гонорарні (винагородні) відносини.

Крім того, пропоную врахувати наступне:

РЕЗУЛЬТАТ. ЗАБОРОНА ЗГІДНО ЗАКОНУ НАДАВАТИ ГАРАНТІЇ

Наперед маю зазначити, що на дотримання норм чинного законодавства Клієнт повідомляється про можливий результат виконання його доручення ТІЛЬКИ на підставі закону та практики його застосування. При цьому, Клієнту НЕ ДАЮТЬСЯ ЗАПЕВНЕННЯ І ГАРАНТІЇ стосовно реального результату виконання доручення, що прямо або опосередковано може сприяти формуванню у нього необґрунтованих надій, а також уявлення, що є можливість впливу на результат іншими засобами, окрім сумлінного виконання своїх обов’язків, дотримання законодавства і ділової етики, знання практики.

Звичайно застосування загальної правової схеми щодо Справ, нажаль але не завжди може привести до найскоріших бажаних наслідків. Тому в деяких Справах слід виходити із можливості комплексного застосування як загальної так і «не загальної», тобто не стандартної правової процедури, до захисту від якої у Справі опоненти можуть бути, і як правило, не підготовлені, створення ряду правових заходів, які можуть виходити за рамки звичайних стандартних правових процедур, до яких опоненти не були, не є і можуть бути не готові.

Щодо гонорару (винагороди)

Гонорар (винагорода ) є, як правило, єдиною законною формою отримання оплати. Вона офіційно перераховується на розрахунковий рахунок та/або іншим, узгодженим та зручним для Клієнта чином. Розмір її як правило визначається за особистою домовленістю з Клієнтом, з урахуванням його особистих чи делікатних побажань. При цьому, згідно чинного законодавства, вона не включає  кошти, що можуть виникнути та мають бути сплачені Клієнтом на покриття фактичних витрат, пов’язаних з виконанням доручення у Справі. Витрати сплачуються у разі необхідності та їх виникнення ТІЛЬКИ ЗА ПОГОДЖЕННЯМ З КЛІЄНТОМ.

Після попереднього ознайомлення з можливим дорученням — може бути запропоновано здійснення представництва прав та законних інтересів у Справі та СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ПРАВОВОГО ЗАХИСТУ, тобто вартість гонорару (винагороди) у вигляді трьох складових — РОБОТА, ВИТРАТИ, РЕЗУЛЬТАТ у декількох варіантах, при цьому робота та витрати, у разі їх передбачення оплачується попередньо, а залишок за результат оплачується тільки після його отримання (або сума оплачується одразу фіксовано), а саме:

(0) Варіант 0.

—  Прийом громадян здійснюється безоплатно з 1999 в приймальні дні, години, за попереднім записом згідно черги.

(1) Варіант 1. – ЕКОНОМНИЙ (не затратний)

— у разі необхідності та із врахуванням побажання мати добрі стосунки з Вами, Вашими компаніями та друзями і партнерами — згодний повністю безоплатно повідомити приблизний план дій та заходів та його реалізація повністю покладається на Вас, Вашу команду та спеціалізовані правники Вами залучаюся тільки за доцільністю у реальних суттєво необхідних спеціалізованих питаннях.

(2) Варіант 2. – ЕКОНОМНИЙ (мало затратний)

(більш опосередкована участь):

– згодний, у разі необхідності, повністю безоплатно повідомити план дій та заходів та його реалізація повністю покладається на Вас, Вашу команду але під моїм деяким контролем (усні поради). Гонорар (винагорода) сплачується тільки за усні поради. Вартість гонорару (винагороди) саме у такому доручені може відповідати визначеному та запропонованому і зручному саме Вами розмірі.

(3) Варіант 3. – МАЛОЕКОНОМНИЙ (затратний)

(менш опосередкована участь):

– згодний, у разі необхідності, повністю безоплатно повідомити план дій та заходів та його реалізація повністю покладається на Вас, Вашу команду але під моїм контролем (усні та письмові поради, консультації і роз’яснення). Гонорар сплачується тільки за це та вартість гонорару (винагороди) саме у такому доручені може відповідати запропонованій мною та узгодженій і домовленій з Вами вартості.

(4) Варіант 4. — НЕ ЕКОНОМНИЙ (більш затратний)

(реальна участь):

– повне правове супроводження – спеціалізований правовий захист (усні та письмові поради, консультації та роз’яснення й постійний зв’язок, включаючи мобільний, а також безпосередня участь у всіх необхідних правових діях та заходах зі спеціалізації у Справі. Вартість гонорару складається з винагороди фіксованої  та винагороди за результат :

—        підготовчий етап (грошова сума): — офіційна грошова сума, одноразова оплата, прийняття доручення та пропонування схеми і плану дій та заходів враховуючи Ваші делікатні побажання й завдання, а також так названа оплата вступу у Справу, компенсація втрати можливих Клієнтів, пов’язаних зі Справою (майбутній конфлікт інтересів) і не стосується жодних інших виплат.

—        Винагорода фіксована поетапна – офіційна грошова сума = від …грн.;

—        Винагорода за результат (задоволення вимог) – офіційна грошова сума = від …грн.;

—        Витрати на фактичні витрати — обговорюються в кожному конкретному випадку та сплачуються ТІЛЬКИ У РАЗІ ЇХ ПІДТВЕРДЖЕННЯ КЛІЄНТОМ;

—        інші зручні для Клієнта та запропоновані і узгодженні ним варіанти.

Дана пропозиція щодо можливої участі та вартості гонорару (винагороди) може корелюватись та в будь-яких інших Справах бути іншою при обранні конкретного плану дій та заходів задля отримання якнайпозитивнішого результату.

В будь-якому випадку, як правило, будь-яка Справа є та може бути резонансною, викликати інтерес чи зацікавленість з боку державних, правоохоронних, політичних та інформаційних напрямків чи інших не дружньо налаштованих опонентів чи третіх осіб …, а тому сподіваюсь, що спеціалізований правничий, правозахисний науковий, громадський, публічний і політичний досвід зможе виявитися Вами корисним.

Якщо Ви будете вважати за потрібне, запропоноване може бути ДЕТАЛЬНО ОБГОВОРЕНО разом з Вами додатково при особистій зустрічі. А тому, при наявності можливості, пропоную Вам ПОВІДОМИТИ МЕНЕ зручним для Вас способом про розгляд запропонованого.

Сподіваюся, що розроблене та запропоноване зможе бути для Вас прийнятним та в будь-якому випадку запевняю, що ЗГОДНИЙ у кожному конкретному випадку ІНДИВІДУАЛЬНО підходити до визначення вартості гонорарів (винагороди), максимально йти на зустріч Вашим побажанням і задовольняти їх.

Звичайно, у разі, якщо запропоноване не зможе бути для Вас прийнятним — Вам будуть повернуті (у разі їх надання) для попереднього ознайомлення всі матеріали в будь-який зручний для Вас час та спосіб і, як зазначалося вище, дотримуючись  принципу конфіденційності та адвокатської таємниці ЗБЕРІГАТИМЕТЬСЯ КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ІНФОРМАЦІЇ, повідомленої Клієнтом у ході прийняття доручення, або такої, що стала відомою у зв’язку з цим.

Якщо у Вас виникнуть зауваження або питання, зв’яжіться будь ласка.

З великою повагою і сподівання виявитися корисним,

Вадим Хабібуллін ® www.KHABIBULLIN.kiev.ua

СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ

Навигация по записям

*/?>