Громадська рада при КМДА – громадські та політичні перспективи 2013

1.10.2011

Громадська рада при КМДА – громадські та політичні перспективи 2013

Вадим Хабібуллін: Громадська рада при КМДА – громадські та політичні перспективи 2012-2013

Дозвольте нагадати Вам, високошановні колеги, що постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N 996 визначено, що громадська рада при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі держадміністрації (далі — громадська рада) є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики. Громадська рада обирається строком на два роки.

Громадська рада при місцевому органі виконавчої влади при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) обрана в березні 2011 року у складі 222 осіб, представників громадськості Києва. Потім звичайно поділили посади і Громадська рада завмерла. Вона практично не працює, тобто не є здатною реально бути помічником і партнером і критиком Київській міській владі. Зараз не питання шукати винних. Чи то керівництво громадської ради при КМДА не розрахувало свої сили, чи то керівництво КМДА не може розрахувати свої сили на 222 члена громадської ради. Питання в іншому…

Київ стоїть на порозі серйозних випробувань 2012-тим роком.

І це ЄВРО-2012 і це парламентські вибори 2012, і вибори до Київської міської ради, і це нарешті вибори міського керівника, міського господаря, мера Києва. І мені особисто дуже важко спостерігати як цього (вже) не хочуть зрозуміти сьогоднішні керівники громадської ради та (ще), напевно, не хочуть зрозуміти керівники Київської міської влади.

Я вже публічно заявляв, що мені дуже імпонують офіційні публічні слова Олександра Павловича ПОПОВА, що Громадська рада при КМДА має стати для нього надійним помічником та партнером і критиком.

Але ні для кого не секрет, що нововведений інститут громадських рад не виправдав себе. Я не раз заявляв, що навіть громадські ради при районних адміністраціях у Києві, як правило, в більшості, створені переважно штучно. Вони є мертвими, не відображають реальну громадськість районів Києва. У більшості випадків там взагалі недопущені реальні, активні і прагматичні члени громадськості районів. І навіть мене не допустили до громадської ради в Святошинському районі, де я з родиною проживаю майже сорок років. На сьогодні деякі з цих громадських рад очолюють люди, які навіть не проживають в цих районах і їм не завжди цікаві проблеми районів Києва.

Але я про інше…

Я казав, що напевно кожен член громадської ради при КМДА і я особисто мріємо бути частинкою реформ Президента в Україні і реформ Київської влади в Києві. Але наша громадська рада і це не секрет не працює на всі сто відсотків. Будемо відверті – не працює і навіть на третину.

Не можу вкотре не згадати своє офіційне питання на громадському обговоренні проекту Стратегії розвитку Києва до 2025 в Колонній залі КМДА, яке я поставив Київському очільнику: «що конкретно, на Вашу думку Олександре Павловичу, необхідно зробити діючому керівному складу громадської ради при КМДА чи новому, який може бути обраний, чи рядовим членам таким як я особисто — що конкретно необхідно зробити аби стати для Вас надійним помічником та партнером і критиком та частинкою реформ Президента в Україні і Ваших реформ в Києві в рамках проекту Стратегії розвитку Києва до 2025 року?». На моє здивування це питання показували неодноразово на телеканалі ТРК «Київ». І начебто відповідь пана Попова була щирою, але…

Про громадські перспективи Громадської ради при КМДА:

Я не готовий погодитися з деякими керівниками Громадської ради при КМДА, які кажуть, що громадська рада не може бути плацдармом Київської громади! Так, вона не може бути, громадська рада при КМДА МАЄ бути таким плацдармом Київської громади і це в першу чергу зацікавленість Київської влади.

Так, сьогодні ніхто не хоче аби ми спотикалися під ногами і заважали. Саме тому придумують якісь не зовсім потрібні зустрічі, поїздки з фуршетами в інші міста. І «деякі самі активні» погоджуються і ходять і їздять, навіть не заглядаючи у вказану Постанову КМУ №996 про свої повноваження. Ось саме за ЦЕ чиновники прозвали таких «активних громадських діячів» — «городские сумасшедшие». І це сумно.

Якщо зараз, терміново, безвідкладно Київське керівництво не зрозуміє, що громадська рада при КМДА це дійсний, реальний і бажаний партнер і помічник для них, що МИ можемо і бажаємо бути провідниками чи передавачами громадських проблем. І не фіктивно, як в деяких громадських радах при районних державних адміністраціях в Києві, а реально.

Є реальні і активні однодумці, які бажали разом з Київською владою співпрацювати на Киян, на їх інтерес і проблеми, відкривати громадські приймальні, де б активні і відомі члени громадської ради при КМДА могли приймати і вислуховувати і допомагати простим Киянам, до яких не завжди доходять руки в самій КМДА, оскільки і так роботи забагато і так далі.

Чи може змінити «деяких» в громадській раді? Хто отримав посаду і не знає, що з нею робити!

Невже не помітно, що пасивна громадська рада тягне не вгору…

Невже Вам не хочеться реально спиратися на представників Київської громадськості і не на папері, а реально аби люди це побачили і відчули?

Про політичні перспективи Громадської ради при КМДА:

Як опубліковано на «Українська правда. Київ» якби вибори київського мера проходили у першу неділю вересня, найбільшу підтримку серед виборців Києва отримав би Віталій Кличко. Про це свідчить опитування проведене Київським міжнародним інститутом соціології.

Так, за Кличка свої голоси віддали б 27% виборців, за Олександра Попова — 14%, за Юлію Тимошенко — 7%, за Олександра Омельченка — 7% та за Анатолія Гриценка — 5%. Інші кандидати на пост мера Києва отримали б менше 3% голосів. Водночас 16% виборців поки що не визначилися із своїм вибором!

Також найбільше голосів готові віддати за партію «Удар» Кличка і на виборах до Київради. Якби такі вибори проходили у першу неділю вересня, то за «Удар» проголосували б 25% виборців, за ВО «Батьківщина» — 13%, за Партію регіонів — 9%, за «Фронт змін» — 6%. Партія «Громадянська позиція» змогла б отримати 4% голосів, Комуністична партія України — 3%, ВО «Свобода» — 3%.

Невже ніхто не бачить загроз стороннього впливу на громадську раду при КМДА різних політичних сил. І це на повернення до питання плацдарму громадськості Києва. Невже не зрозуміло, що КМДА вже структурована, Київрада структурована, а громадська рада при Київській міській державній адміністрації — ?

Невже ніхто не бере до уваги, що вже деякі політичні лідери, політичні сили та реальні і впливові громадські активісти у районах Києва, які «предвкушают» нове, можливе законодавство про вибори – розпочинають реальний вплив на членів громадської ради безпосередньо чи групки таких членів зокрема?

Але якщо погодитися з деякими думками, що наприклад, пан КЛИЧКО за можливими домовленостями не піде на мерський напрямок на заміну парламентського вхідного білету, як особисто так і політичній силі «Удар» — не дуже складно виявити перспективу у Київському напрямку. І саме тому, як на мене, Віталій КЛИЧКО може зробити правильно і перспективно, оскільки бути мером і не мати повноважень і підтримки реальної влади, то Кияни через деякий час зможуть не зрозуміти свій вибір. А парламентське представництво – це трамплін на 2015, а скоріше 2020…

Отже я в повному розпачі, чому МИ не можемо працювати разом з Київською владою на Киян, на нову Київраду, на нового мера, міського голову, оскільки запити людей все менше споглядають на «декого», а громадська рада в цьому сенсі чистий, майже незаплямований і більш-менш реальний інтерес. Навіть самі члени громадської ради не зовсім розуміють свого призначення!

Кожен член Громадської ради є перспективним і потенційно можливим саме тим новим обличчям у майбутніх перспективах Київської громади, своїх районів чи округів. І це не може керівництво КМДА не помічати. Але чому тоді така реальна можливість отримати самій Київській владі реальну, нову громадську підтримку і надати її таким потенційним активним члена громадської ради при КМДА не використовується, чому?

Я вже не кажу, про реальність 2013!

Після спливу дворічного строку повноважень громадської ради, після 2012, у якому «дехто із сьогоднішніх» може нічого не отримати, а такий громадський інститут набере реальних обертів і вплив – вибори до нової громадської ради при місцевому органі виконавчої влади при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) буде вже не на життя, а на … СТАЛІНГРАД!

Саме тому, в сенсі 2012, 2013 дуже бажано переконати керівництво Київської влади та особисто Олександра Павловича ПОПОВА об’єднатися заради Киян, заради інститутів громадянського суспільства та заради районів у Києві, заради виборчого випробування і отримати можливість реально спиратися на нас, членів громадської ради при КМДА як на плацдарм і оплот у представництві громадськості Києва.

І я вірю, що на це є реальна команда однодумців, на це є переважна більшість членів громадської ради при КМДА, але на ЦЕ залишається дуже замало часу.

І споглядаючи на все викладене, на всі невикористані можливості – буду робити все можливе аби переконати керівництво Київської влади та особисто Олександра Павловича ПОПОВА, що так не було, так не є, але ТАК МАЄ БУТИ і громадська рада при КМДА може бути і надійним помічником, і надійним партнером, і конструктивним критиком у бажанні зробити Київ європейською столицею аби люди, Кияни, повірили і відчули, що сьогодні вже без різниці якого ти кольору, аби ти робив фахово свою справу, а не говорив і обіцяв.

З великою повагою до всіх і бажанням виявитися корисним,

Вадим Хабібуллін

Член громадської ради при КМДА

(2011-2013)

______________________________________________________________________________

29.01.2013

БОРОТЬБА ЗА КИЇВ: побоїще у мерії — ВІДЕО (5 канал)

http://www.youtube.com/watch?v=V9mhHw-tF6w

 

 

______________________________________________________________________________

 

 

______________________________________________________________________________

 

 

______________________________________________________________________________

Юристам Олександра Попова в допомогу у конфлікті при «обранні» Громадської ради при КМДА 29.01.2013

http://blogs.korrespondent.net/users/blog/blog3/a97282

31 января 2013

…так названа «ініціативна група» від 20.12.2012 року НЕ Є ТА НЕ МОЖЕ БУТИ ЛЕГІТИМНОЮ, ТОБТО ЗАКОННОЮ, бо утворена не громадською радою при КМДА (2011-2013) і не на її засіданні,- В.Хабібуллін

Юристам Олександра Попова в допомогу у конфлікті при «обранні» Громадської ради при КМДА

…так названа «ініціативна група» від 20.12.2012 року НЕ Є ТА НЕ МОЖЕ БУТИ ЛЕГІТИМНОЮ, ТОБТО ЗАКОННОЮ, бо утворена не громадською радою при КМДА (2011-2013) і не на її засіданні,- В.Хабібуллін

Як відомо у вівторок 29 січня 2013 року відбулися безпрецедентні «вибори» до нового складу 2013-2015 р. р. Громадської ради при КМДА.

Про «вибори», бійки, порушення, міліцейські автобуси і загони беркуту, замінування, швидкі допомоги, поранених і потерпілих писати не буду, бо майже увесь інформаційний простір від інтернету до телевізійних і друкованих ЗМІ заповнений сенсаційною інформацією і відеокадрами з битви за Київ.

Як заявив потому голова виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Олександр Попов: «Головним висновком розмови стала ДОМОВЛЕНІСТЬ щодо проведення повторної зустрічі, на якій відбудеться заслуховування ВИСНОВКІВ ЮРИСТІВ щодо того, яка з Громадських рад Є ЛЕГІТИМНОЮ І ЧИ ЛЕГІТИМНА ХОЧ ЯКАСЬ ІЗ НИХ».

Мушу запевнити, що з точки зору закону, а саме Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 — ЖОДНА З НИХ НЕ МОЖЕ БУТИ ЛЕГІТИМНА, оскільки так названа «ІНІЦІАТИВНА ГРУПА» створена НЕ ГРОМАДСЬКОЮ РАДОЮ 2011-2013 р.р.

Зацікавленими особами прямо ПОРУШЕНО норми п. 8 Постанови, якою передбачено: «Якщо при органі ВЖЕ УТВОРЕНА громадська рада, то не пізніше ніж за 60 календарних днів до закінчення її повноважень ВОНА (громадська рада) УТВОРЮЄ ІНІЦІАТИВНУ РОБОЧУ ГРУПУ з підготовки установчих зборів для формування НОВОГО складу ради.

Та оскільки дану норму слід читати у системному зв’язку з нормами п. 14 Постанови, яким передбачено: «Основною формою роботи громадської ради є ЗАСІДАННЯ та засідання громадської ради є правоможним, якщо на ньому присутні не менш як половина її членів та п. 15 Постанови, якими передбачено: «Рішення громадської ради приймається відкритим голосуванням простою більшістю голосів її членів, ПРИСУТНІХ на засіданні — НАВЕДЕНЕ ПІДТВЕРДЖУЄ, що так названа «ініціативна група» від 20.12.2012 року НЕ Є ТА НЕ МОЖЕ БУТИ ЛЕГІТИМНОЮ, ТОБТО ЗАКОННОЮ, бо утворена не громадською радою і не на її (громадської ради) засіданні.

Підтвердженням наведеного може бути також офіційний лист КМДА від 08.01.2013 за №059-19 підготовлений та підписаний О.Коваль на ім’я члена Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Вадима Хабібулліна, яким ПОВІДОМЛЕНО, що так названа «ініціативна група» утворена ПОМИЛКОВО, не на засідання Громадської ради при КМДА, а відповідно до протоколу ЗАСІДАННЯ ПРАВЛІННЯ і на засіданні Громадської ради при КМДА таке рішення не приймалося.

Таким чином, викладене надає право зробити ВИСНОВОК на допомогу юристам Олександра Попова у конфлікті при «обранні» Громадської ради при КМДА:

(!) так названа Громадська рада, «обрана» 28 січня 2013 року та так названа Громадська рада, «обрана» 29 січня 2013 року НЕ МОЖУТЬ РОЗГЛЯДАТИСЯ В КОНТЕКСТІ ЛЕГІТИМНОСТІ ОДНІЄЇ ЧИ ІНШОЇ, ПЕРШОЇ ЧИ ДРУГОЇ, бо обидві є наслідком ПОМИЛКОВИХ ДІЙ НЕВІДОМИХ ОСІБ, які в порушення п. п. 8, 14, 15 Постанови №996 ПОМИЛКОВО утворили 20.12.2012 року «ініціативну групу» на засіданні Правління, а не на засіданні Громадської ради при КМДА.

Таким чином, викладене надає право надати ПОРАДУ на допомогу юристам Олександра Попова у конфлікті при «обранні» Громадської ради при КМДА:

(1) НЕ ВИЗНАВАТИ, СКАСУВАТИ результати «виборів» до Громадської ради при КМДА від 28 січня 2013 року та від 29 січня 2013 року та виконати вимоги п. п. 8, 14, 15 Постанови №996 та УТВОРИТИ ІНІЦІАТИВНУ РОБОЧУ ГРУПУ з підготовки установчих зборів для формування НОВОГО складу ради Громадської ради при КМДА 2013-2015 року.

(2) або ВИЗНАТИ ВСІХ 546 представників інститутів громадянського суспільства, якими подано відповідні документи — членами Громадської ради при КМДА (2013-2015 р.р.) і ЧЕСНО та СПРАВЕДЛИВО боротися за владні громадські посади і вплив зсередини Громадської ради при КМДА, а не ззовні.

(3) або є третій шлях …, але щиро вірю у мудрість Олександра Павловича Попова і витримку у протистоянні, оскільки навіть у своїй команді завжди є і радикальні і помірковані і мудрі, до яких слід прислуховуватися виважено із врахуванням плюсів та мінусів весни та літа 2013 року.

ДОДАТОК: офіційний лист КМДА від 08.01.2013 за №059-19 підготовлений та підписаний О.Коваль на ім’я члена Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Вадима Хабібулліна, яким ПОВІДОМЛЕНО, що так названа «ініціативна група» утворена ПОМИЛКОВО, не на засідання Громадської ради при КМДА, а відповідно до протоколу ЗАСІДАННЯ ПРАВЛІННЯ і на засіданні Громадської ради при КМДА таке рішення не приймалося.

лист-КМДА-від-08.01.2013-за-№059-19-Вадиму-Хабібулліну-1

лист-КМДА-від-08.01.2013-за-№059-19-Вадиму-Хабібулліну-2лист КМДА від 08.01.2013 за №059-19 Вадиму Хабібулліну (1)

лист КМДА від 08.01.2013 за №059-19 Вадиму Хабібулліну (2)

З великою повагою і сподіванням виявитися корисним,

Вадим Хабібуллін

Член Громадської ради

при виконавчому органі Київської міської ради

(Київської міської державної адміністрації)

(2011-2013)

_________________________________________

Докази фальшування виборів у громадську раду при КМДА

http://blogs.korrespondent.net/users/blog/manko/a97286

http://www.youtube.com/watch?v=kQBkGqhyidY&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=77Noe889j78&feature=youtu.be

+ 5 канал «ОБРАННЯ» Громадської ради при КМДА

29.01.2013 — відверто і чесно — Попов має не визнавати

http://www.youtube.com/watch?v=V9mhHw-tF6w

______________________________________________________________________________

Драми громадських рад
http://tvi.ua/new/2013/01/30/dramy_hromadskykh_rad

Громадські ради, які мають контролювати роботу органів влади, останнім часом постійно встрявають у скандали. За що точаться бійки?

Створення громадських рад при різних органах влади та місцевого самоврядування – процес, який нібито має благородну мету: залучити громадян до обговорення і прийняття рішень можновладцями.

Але чому останнім часом довкола громадських рад стільки гучних скандалів?

Учора під час створення громадської ради при Київській міській державній адміністрації спалахнуло справжнє побоїще. Невідомі особи без перебору били депутатів і жінок. Нардепи в боргу теж не залишились.

Кількома днями раніше у Дніпропетровську був скандал зі створенням ради при тамтешній адміністрації. Активістів не пускали на збори, пояснюючи вказівкою «зверху».

________________________________________________________________________________

Як фальшували склад громадської ради при КМДА | www.svidomo.org http://www.svidomo.org/defend_article/10769#.VHzLPV-wIYU.twitter

Навигация по записям

*/?>