Киянам радять не оплачувати «комуналку» за новими тарифами

Юристи рекомендують киянам переглянути пункти договору, укладеного з Жеком, в частини оплати за комунальні послуги, оскільки ніхто не може змусити громадян платити за новими тарифами без відома і волі за всіх випадках потрібно переукладання угод.

 

це розповів юрист Вадим Хабібулін в прямому ефірі на телеканалі «Київ».

«Киянам ніхто не може нарахувати нові тарифи без згоди, оскільки приходять платіжки на на підставі укладених з Жеком договорів. Якщо у квитанції змінюється сума, то вона повинна бути в письмово погоджена з господарем квартири. То є знадобиться переукладення договору», — сказав Хабібулін.

 

  • Киянам доведеться більше платити за гарячу воду і опалення

Він рекомендує уважно переглянути договір, ті пункти, які передбачають дії в у разі підняття тарифів.

 

«Або все відбувається автоматично, ж потрібно узгодження і переукладення договору», — додав він.

Юрист радить також з гаряча не ламати дров, як тільки в липні 2014 року жителі Києва отримають нові квитанції. Можна продовжувати платити за старими тарифами.

«Зовсім не не можна платити. Тому поки господар квартири не погоджує нові цифри, я рекомендують платити за послуги ЖКГ за старими тарифами», — відзначив він.

Нагадаємо, 1 липня 2014 року в Києві подорожчають комунальні послуги. Платити більше доведеться за опалення і гарячу воду, а також, можливо, ще й за холодне водопостачання і водовідведення.

Киянам рекомендують платити за старими тарифами

.
Джерело

Навигация по записям

*/?>