ЛЮСТРАЦІЯ подавайте документи в громадський орган Мінюсту по очищенню влади

 

До уваги представників ЗМІ та Громадськості!

Подавайте документи для участі в громадському органі
щодо закону про очищення влади…

Ми маємо вважати «історичною подією» ухвалення Парламентом Закону України «Про очищення влади». 16 вересня у Верховній Раді відбулося дві історичні події — ратифікація Угоди про асоціацію з Європейським Союзом і прийняття в цілому закону про очищення влади, який у народі називають «законом про люстрацію».

Враховуючи офіційну заяву Президента України щодо підписання в першій декаді жовтня 2014 року цього закону — пропоную прийняти до уваги наступне, аби виключити бажання «деяких нових-старих» створити тихо штучний каральний орган:

— згідно ст. 5 Закону України «Про очищення влади» — Міністерство юстиції України не пізніше ніж !!!протягом місяця!!! з дня набрання чинності цим Законом !!!утворює!!! дорадчий !!!громадський орган!!! з питань люстрації при Міністерстві юстиції України для забезпечення здійснення !!!громадського контролю!!! за процесом очищення влади (люстрації), до складу якого повинні входити представники !!!засобів масової інформації!!! та представники !!!громадськості!!!.

Представники будь-яких засобів масової інформації та представники громадськості мають право і можливість терміново !!!подавати свої письмові заяви, клопотання!!! про обов’язкове включення Міністерством юстиції України до складу дорадчого громадського органу з питань люстрації при Міністерстві юстиції України для забезпечення здійснення громадського контролю за процесом очищення влади (люстрації) до Міністерства юстиції України та, рекомендується в копії, до Кабінету Міністрів України.

Поштова адреса: Міністерство юстиції України
01001, м.Київ, вул.Городецького, 13
Поштова адреса: Кабінет Міністрів України
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2

З повагою і сподіванням виявитися корисним,

Вадим Хабібуллін

перший заступник Голови Громадської ради
при Міністерстві юстиції України
Член Ради Голів громадських рад
при органах виконавчої влади
при Кабінеті Міністрів України

_____________________________________

О.Турчинов закликає негайно ввести в дію закон про очищення влади

проект Закону, підписаний Головою Верховної Ради України

rada.gov.ua/news/Top-novyna/98032.html

Навигация по записям

*/?>