Може потрібно один раз зробити не сміттєву, а смертельну люстрацію і шанс з’явиться

 

Міжнародний конгрес захисту прав та свобод людини «Світ»:

 

4. Як Ви вважаєте, чи можлива сміттєва народна люстрації в країні, яка намагається наблизитись до рівня європейських країн? Чи не псує це репутацію нашої країни в очах лідерів? На Вашу думку, вона взагалі ефективна?

 

Вадим Хабібуллін:

 

Деякі Європейські країни колись нам показали, що іноді, коли народ хоче жити в мирі і без великої корупції, в спокої і розвиваючись – потрібно один раз зробити не «сміттєву», а «смертельну» люстрацію і шанс з’явиться. У нас на жаль шанс не з’явився і дуже боюся, що не з’явиться знову бо жоден політик чи жоден чиновник і корупціонер, казнокрад і парламентарій, правоохоронець і суддя, зрадник і перефарбований, тощо не віддав своє життя за Україну ані на Майдані ані після нього.

 

Я іноді глумлюся з крикунів у соціальних мережах, які дуже радіють, що наступного чиновника чи парламентарія кинули у смітник. Цим крикунам слід задуматися, що він виліз зі смітника і пішов у найдорожчий спа-салон, сауну, баню, а потім в найдорожчий магазин іноземного одягу і він за хвилини чи за часи вже в нормі і з посмішкою споглядає за тими, хто його кинув у смітник, оскільки вони (ми) зі смітника і не вилазили – ми там постійно і надовго.

 

_______________________________________________________________________________

Про люстрацію і кров, вибори і політику, опозиційних і комуністів ВАДИМ ХАБІБУЛЛІН

Навигация по записям

*/?>