Так само обдурили народ випустивши суддівську люстрацію

 

Міжнародний конгрес захисту прав та свобод людини «Світ»:

 

1. Спершу хотілось би запитати про нарешті узаконену люстрацію. Як Ви гадаєте, ось цей закон – це серйозний крок у створенні держави без корупції? Чи може він викоренити проблему спекуляцій та незаконних дій державних органів?

 

Вадим Хабібуллін:

 

Звичайно, що я особисто не вірю, але впевнений, що іншого шляху немає – бо або нікчемна люстрація, або – кров.

 

Я з 2004 року впевнений і це напевно вже не викорінити – аби у 2004 році була «кров» і кров не людей з Майдану, то в нас не було б лютого 2014 року і звичайно не було б Кримської проблеми і війни на сході. У людей був другий шанс і на Майдані і після, але вони не скористалися!

 

Тож приходить той час коли «попередні» повертаються і вони, впевнений, почнуть саджати і прибирати активістів поодинці! Вони вдруге після 2004 року зробили висновки і готуються контрреволюційно і шансу напевно у людей вже немає, бо за великим рахунком ані хто не відповів за корупцію і грабунок держави чи за розстріл і зникнення людей, тощо.

 

І я особисто заявляв, що так буде доти, доки поряд з «Небесною сотнею» в Україні, як це не прискорбно казати – не з’явиться «Небесна тисяча чиновників і корупціонерів, казнокрадів і парламентаріїв, правоохоронців і суддів, зрадників і перефарбованих, тощо».

 

Мені дуже шкода, що «нова-стара» влада обрала нейтральний шлях «ні вашим, ні нашим» бо так само обдурений став народ коли випустили «суддівську люстрацію».

 

Так само були шикарні заяви, помпезні політичні шоу, але «суддівська люстрація» виявилася профанацією, обманом, шахрайством. І судді залишилися ті самі, і суддівська влада залишилися та сама.

 

Ще наприкінці 2013 року в розпал Євромайдану в одному з інтерв’ю на радіо я сказав, що так буде – бо кати «палачі» потрібні будь-якій владі, а тим більше «новій-старій».

 

І впевнений, що Майдан прибрали зарано.

 

Впевнений, що закон про очищення влади нічого особливо позитивного не дасть ані людям ані державі, оскільки створення публічного громадського органу згідно ст. 5 Закону України «Про очищення влади», яким передбачено, що Міністерство юстиції України не пізніше ніж протягом місяця з дня набрання чинності цим Законом утворює дорадчий громадський орган з питань люстрації при Міністерстві юстиції України для забезпечення здійснення громадського контролю за процесом очищення влади (люстрації), до складу якого повинні входити представники засобів масової інформації та представники громадськості –буде утворений непрозоро, як би це пом’якше сказати.

 

_______________________________________________________________________________

Про люстрацію і кров, вибори і політику, опозиційних і комуністів ВАДИМ ХАБІБУЛЛІН

Навигация по записям

*/?>