Чи це ПОМСТА за відкритий лист Володимиру Васильовичу Рибаку?

 

Чи це ПОМСТА за відкритий лист Володимиру Васильовичу Рибаку?
» Вадим Хабібуллін. Київ. Святошинський район » _ 16.05.2011
Вадим Хабібуллін заявив: «Звичайно як правозахисник і адвокат я їх цікавив більше ніж громадський діяч і політик, як можливий конкурент, а тому ПРОШУ припинити можливі утиски, репресії, показові розправи, необґрунтовані звинувачення і переслідування за власну партійну й громадську діяльність, політичні переконання та погляди…»

ПРЕЗИДЕНТУ України — … прошу доручити припинити можливі утиски, репресії, показові розправи, необґрунтовані звинувачення і переслідування за власну партійну й громадську діяльність, політичні переконання та погляди

ПРЕЗИДЕНТУ України
Віктору Федоровичу ЯНУКОВИЧУ
Почесному Лідеру Партії

Від: Громадянин України
Хабібуллін Вадим Монев`ярович
пошта: а/с №411-В, м. Київ-1, 01001
Київ, Святошинський р-н
Високошановний Вікторе Федоровичу!

ЩОДО МОЖЛИВИХ УТИСКІВ, РЕПРЕСІЙ, ПОКАЗОВИХ РОЗПРАВ, НЕОБҐРУНТОВАНИХ ЗВИНУВАЧЕНЬ І ПЕРЕСЛІДУВАНЬ ЗА ВЛАСНУ ПАРТІЙНУ Й ГРОМАДСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ, ПОЛІТИЧНІ ПЕРЕКОНАННЯ ТА ПОГЛЯДИ.

…згідно п.4. Статуту партії «Права та обов’язки членів партії регіонів» — 4.1. Член Партії регіонів має право: – звертатись із запитами, заявами, пропозиціями з будь-яких питань діяльності Партії регіонів до керівних органів партійних організацій, керівних органів Партії регіонів та одержувати на них обґрунтовані відповіді; – ВИСТУПАТИ З КРИТИКОЮ на адресу керівних органів партійних організацій всіх рівнів та окремих їх членів; – ВІЛЬНО ВИСЛОВЛЮВАТИ власну думку та обговорювати будь-які питання партійного життя; – вносити пропозиції щодо змін та доповнень до Програми та Статуту Партії регіонів, брати участь у виробленні і реалізації партійної політики; – звертатись до керівних органів партійної організації, керівних органів Партії регіонів З МЕТОЮ ЗАХИСТУ СВОЇХ ПРАВ і законних інтересів, зокрема, ВІД НЕОБҐРУНТОВАНИХ ЗВИНУВАЧЕНЬ І ПЕРЕСЛІДУВАНЬ за власну партійну й громадську діяльність, політичні переконання та погляди…

Вимушений подати заяву з проханням звернути увагу на можливі утиски та можливі репресії, показові розправи та необґрунтовані звинувачення і переслідування за власну партійну й громадську діяльність, політичні переконання та погляди…

По суті.

Ціллю та метою мого життя була, є і буде політика.

Але наскільки можливо чесна, наскільки можливо справедлива, наскільки можливо наближена до простих людей.

У 2010 році сподіваючись на можливі місцеві вибори мною було вирішено, оскільки я майже 40 років з родиною проживаю в Святошинському р-ні — звернутися за допомогою до Святошинської районної у м. Києві організації партії (так доля визначила, що деякі друзі, колеги, клієнти там), безпосередньо до тодішнього Голови районної партії — ШЕВЧЕНКА Олега Валерійовича, керівника громадської приймальні народного депутата закріпленого за районом — КОЖЕВНІКОВА Олексія Сергійовича, а згодом нового керівника партії ДОНЦЯ Олександра Дмитровича та керівника апарату районної партії Мітько Віктора Георгійовича.

Більшість цих та інших партійних колег була у мене вдома з моєю родиною, а зараз…???

Цим людям я завдячую, на цьому етапі життя. Їх досвід, поради і політична практика дозволили мені як громадському діячеві розвинутися у найкоротший термін. Вони ставили мене в приклад, пишалися тим, що в районі ще є такі молоді, незаангажовані і перспективні, публікували у другій половині 2010 року в ЗМІ для людей мої публічні статті і заяви — в газеті «Реальна влада», в районному дайджесті громадської приймальні народного депутата «П. звітує…», на офіційному сайті міської та районної партії (це є в інтернет також).

Звичайно як правозахисник і адвокат я їх цікавив більше ніж громадський діяч і політик, як можливий конкурент.

Наприкінці 2010 я погодився в їх громадській приймальні (хоча маю свою) приймати безоплатно людей зі всіх куточків України та Святошинського р-ну. Я завжди так приймав простих людей і це може підтвердити будь-яка людина, будь-який журналіст, будь-який фахівець, будь-який працівник як в партії безпосередньо так і в громадській приймальні зокрема, але опорочити, оббрехати, навішати ярлики можна кожному, але справа в іншому.

Вибори 2010 у Києві відмінили.

Мені нажаль не дали можливості розвиватися по партійній лінії, мені не дозволили увійти до громадської ради при Святошинській РДА, в створенні якої я приймав безпосередню участь (про це писав сайт міської партії), я не отримував жодних матеріальних підтримок і не міг погодитись (свідками є працівники громадської приймальні і не тільки) з натяками, пропозиціями і рекомендаціями моїх колег «заробляти потроху» на відвідувачах громадської приймальні і на початку 2011 вимушений був піти, оскільки як і у всіх є родина.

Але прості люди з їх громадської приймальні вже приїжджають і до нині, але вже в мою громадську приймальню, оскільки я продовжую безоплатно приймати людей.

А 15.04.2011 мені раптово і несподівано стало відомо (хоча можливо це і провокація), і це може, напевно, ПІДТВЕРДИТИ керівник громадської приймальні КОЖЕВНІКОВ Олексій Сергійович та інші згадані колеги Святошинці, які були там присутні, що мабуть про мене, начебто (що взагалі незрозуміло) на робочій нараді у міській партійній організації недобре відгукувалися, казали якісь дурниці, розповсюджували якусь недостовірну інформацію, відверту брехню і що вкрай жахливо – розповсюджується така інформація і серед інших колег, вищих органів партії та звинувачували безапеляційно і «обіцяли прилюдно, показово розправитися зі мною».

При цьому, вимушений на деякий час припинити прийом громадян, оскільки повідомлений колегами про можливі провокації і в цьому питання, що взагалі для мене є нонсенс…

Звичайно партійна дисципліна не дала можливості за мене вступитися нікому, але ж це не 1937?

Дуже прошу і хочу аби спитали колег:

— Чи це ПОМСТА за відкритий лист Володимиру Васильовичу Рибаку про перегиби на місцях, про не завжди належні партійні кадри на місцях і про можливий сценарій помаранчевої команди, якщо не будете прислухатися до людей, тощо?

Чи це ПОМСТА за їх прорахунки при створенні деяких громадських рад?, Чи це ПОМСТА за прес – конференцію в Інтерфакс – Україна?, Чи це ПОМСТА, чи банальна КОНКУРЕНЦІЯ на місцях? Чи це 1937 чи просто ПЕРЕГИБИ НА МІСЦЯХ? Що це? Як це у 21 столітті можна пояснити? Як це збігається з ПРО-ЄВРОПЕЙСЬКИМ ВИБОРОМ, як на таке дивитимуться органи партії, народні депутати від фракції партії, ЗМІ та впливові закордонні дипломатії?, — коли нормальну людину можна просто на закритих зборах опорочити та ще й під це ГОТУВАТИ ЯКУСЬ «ПОКАЗОВУ РОЗПРАВУ»!?

Звичайно, як простий український громадянин я вже давно не вірю в справедливість, але ВИ ОСТАННЯ НАДІЯ, що хоч зможете доручити припинити викладене та навпаки зобов’язати всіх подумати про об`єднання зусиль на виконання програми і реформ Президента України, на благо киян.

Хоча, якщо партію не цікавлять такі особистості, якщо партія проти аби саме такі йшли від неї на вибори – готовий відмовитися, оскільки розумію, що внутріпартійна боротьба на найнижчому районному рівні ще важча, а тому ані сил, ані бажання боротися не маю і мені це не цікаво, бо хочу розвиватися.

Враховуючи наведене, СПОДІВАЮЧИСЬ, ЩО ЦЕ ЯКАСЬ ПРИКРА ПОМИЛКА чи провокація та за наявності можливості дуже ПРОШУ:

— доручити припинити можливі утиски, репресії, показові розправи, необґрунтовані звинувачення і переслідування за власну партійну й громадську діяльність, політичні переконання та погляди і за можливості повідомити про це.

Я чесна і публічна людина, мені не було і не має за що ані перед колегами, ані перед людьми соромитись і саме тому люди до мене записуються за місяці, я виховую двох неповнолітніх дітей, я закінчив три вищих навчальних заклади (юрист, магістр банківської справи, магістр права), я працював на державній службі і в 23 роки, у далекому 1998 отримав 10 ранг, я не маю поганих звичок і навіть не палю…

Але у мене є одна погана звичка – я прагну до громадської діяльності і політики, а в Святошинському р-ні Києва, де я живу майже 40 років – себе бачу серед кращих, а деякі – бачать мене як конкурента…

Колег дуже ПРОШУ припинити можливі утиски, репресії, показові розправи, необґрунтовані звинувачення і переслідування за власну партійну й громадську діяльність, політичні переконання та погляди і вкотре ПРОШУ — працювати спільно по встановлених правилах, які мають відповідати майбутньому України і майбутньому бажанню Президента вивести країну на шлях розвитку, як би зараз це не було важко або залишити в спокої.

Наперед щиро вдячний.

З великою повагою, вдячністю і сподіванням на справедливість та об’єктивність,

Вадим Хабібуллін

правозахисник, адвокат, громадський діяч, політик
_________________________________________________
! — Офіційний лист – звернення — скарга, подається (поштою, електронною поштою, особисто) також з метою захисту від можливих утисків та репресій, показових розправ, захисту своїх прав і законних інтересів, зокрема, від необґрунтованих звинувачень і переслідувань за власну партійну й громадську діяльність, політичні переконання та погляди також: Керівнику партії, керівнику міської організації партії, керівнику Святошинської у Києві організації партії, народним депутатам від фракції партії у ВРУ та її керівництву, депутатам від фракції у Київраді, опублікований, оприлюднений в ЗМІ, в усіх соціальних мережах, направлений також до всіх відомих журналістів та дипломатичних посольств світових країн.

Навигация по записям

*/?>