Запит до ФОНДУ СОЦСТРАХУ — САЄНКО В.В. скликання позачергового засідання Правління

2019.08.01_Запит_САЄНКО-ФССУ-ЗАСІДАННЯ_(Хабібуллін, ZAPIT@KHABIBULLIN.kiev.ua).pdf

 

 

 

ПІДСТАВА: З відкритих публічних джерел стало відомо, що: На 30 травня 2019 року було заплановано ЗАСІДАННЯ ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ, на якому планувалось розглянути та віднайти шляхи вирішення проблеми існуючої заборгованості Фонду перед застрахованими особами по страхових виплатах тощо. Але це засідання 30 травня 2019 року правління ФОНДУ СОЦСТРАХУ було ЗІРВАНЕ саме АНДРІЄМ РЕВА — Міністром МІНСОЦПОЛІТИКИ безпосередньо за публічними словами перш. заст. міністра (заст. голови правління ФОНДУ СОЦСТРАХУ від сторони держави) — Ольги КРЕНТОВСЬКА, яка зазначила, що за вказівкою саме Міністра МІНСОЦПОЛІТИКИ Андрія РЕВА окремі питання, вказані у порядку денному на момент засідання Правління НЕ ПОГОДЖЕНІ ОСОБИСТО МІНІСТРОМ і БЕЗ ТАКОГО ОСОБИСТОГО ПОГОДЖЕННЯ НЕ МОЖУТЬ БУТИ ВКЛЮЧЕНІ до порядку денного засідання 30 травня 2019 року Правління ФОНДУ СОЦСТРАХУ. При цьому жодних особистих ПОГОДЖЕНЬ питань порядку денного ЗАСІДАННЯ Правління ФОНДУ СОЦСТРАХУ ОСОБИСТО МІНІСТРОМ Андрієм РЕВА чинним законодавством, положенням та регламентом ФССУ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО. Саме тому, 16.07.2019 ДЕРЖАВНИМ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ ВІДКРИТО КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ відносно заст. Міністра МІНСОЦПОЛІТИКИ Андрія РЕВА-щодо Ольги КРЕНТОВСЬКА, яка одночасно є заст. голови ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦСТРАХУ. Крім того, НАЦІОНАЛЬНИМ АНТИКОРУПЦІЙНИМ БЮРО УКРАЇНИ розглядається звернення щодо ВІДКРИТТЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОВАДЖЕННЯ щодо міністра МІНСОЦПОЛІТИКИ Андрія РЕВА та ГЕНЕРАЛЬНОЮ ПРОКУРАТУРОЮ розглядається звернення щодо ВІДКРИТТЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОВАДЖЕННЯ щодо в/о Директора ФОНДУ СОЦСТРАХУ Сергія НЕСТЕРОВ. Враховуючи вказане, СТОРОНА РОБОТОДАВЦІВ (Е.В. СКІБІНСЬКИЙ) звернулася до Голови правління ФОНДУ СОЦСТРАХУ САЄНКО В.В. з вимогою (ДОДАЄТЬСЯ) від 03.06.2019 року СКЛИКАТИ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ФОНДУ СОЦСТРАХУ.

 

ПРОШУ НАДАТИ (НАДІСЛАТИ) ДОСТОВІРНУ, ТОЧНУ ТА ПОВНУ ІНФОРМАЦІЮ НАДАТИ ДОКУМЕНТ – У РАЗІ НАЯВНОСТІ АКТУАЛЬНИЙ ТА НАЛЕЖНИМ ЧИНОМ ЗАВІРЕНИЙ:

(дана відкрита та публічна інформація необхідна також задля вирішення питання про наявність/відсутність підстав для звернення до відповідних осіб та ЗМІ,

а також про наявність/відсутність підстав для ВІДКРИТТЯ КРИМІНАЛЬНИХ ПРОВАДЖЕНЬ за відповідними статтями КРИМІНАЛЬНОГО КОДЕКСУ України)

 

 
1)    НАДАТИ / НАДІСЛАТИ ОФІЦІЙНИЙ ДОКУМЕНТ ПРО ВИКОНАНУ ВИМОГУ СТОРОНИ РОБОТОДАВЦІВ ВІД 03.06.2019 НА ІМ’Я ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ САЄНКО В.В. В СКЛАДІ ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦСТРАХУ УКРАЇНИ ТА ДАТУ СКЛИКАННЯ ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦСТРАХУ ЗГІДНО ПОЛОЖЕНЬ СТАТУТУ ФОНДУ СОЦСТРАХУ ТА П.3.2 РЕГЛАМЕНТУ РОБОТИ ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦСТРАХУ.

 

2)    НАДАТИ / НАДІСЛАТИ ОФІЦІЙНИЙ ДОКУМЕНТ ПРО ВАШУ ВІДМОВУ ВИКОНАТИ ВКАЗАНУ ВИМОГУ СТОРОНИ РОБОТОДАВЦІВ, ЗАДЛЯ ВИРІШЕННЯ ПИТАННЯ ПРО НАЯВНІСТЬ/ВІДСУТНІСТЬ ОЗНАК ЗЛОЧИНУ.

 

У РАЗІ НЕОБХІДНОСТІ / ПОГОДЖЕННЯ

– ОПЛАЧИВАТИМУ КСЕРОКОПІЮВАННЯ.

 

НАПЕРЕД ВДЯЧНИЙ. З ПОВАГОЮ І ВДЯЧНІСТЮ

ВАМ ТА ВАШИМ ШАНОВНИМ СПІВРОБІТНИКАМ

 

ГРОМАДЯНИН  УКРАЇНИ

В АД ИМ ХАБІБУЛЛІН

 

Навигация по записям

*/?>