#АЛЬФАБАНК / ПРЕЗИДЕНТ #ЛУКАНОВ / СЛУЖБОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ-ПРАЦЯ ІНОЗЕМЦЯ

 

fullsizeoutput_2a92

Україна, Київ, 02.06.2017

№ АЛЬФАБАНК / ЛУКАНОВ / СЛУЖБОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ

СКАЧАТЬ: 02.06.2017_АЛЬФАБАНК_ЛУКАНОВ_СЛУЖБОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ-ПРАЦЯ ІНОЗЕМЦЯ.pdf

 

 

ЗАЯВА ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ

ВІДСТОРОНЕННЯ ВІД ВИКОНАННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ ПРЕДСТАВНИКІВ

КИЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ та

ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ (ЦЕНТРАЛЬНИЙ АПАРАТ)

 

“ЩОДО МОЖЛИВОЇ ВІДМОВИ РОБОТОДАВЦЯ «АЛЬФА-БАНК»

У ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ТА ЧИ ПЕРЕВІРЯЛАСЯ

НАЯВНІСТЬ НА ПОСАДУ ПРЕЗИДЕНТА «АЛЬФА-БАНК» (УКРАЇНА)

КВАЛІФІКОВАНИХ ПРАЦІВНИКІВ В УКРАЇНІ ЗА ПОСТАНОВОЮ КМУ №437”

 

ПОСАДУ ПРЕЗИДЕНТА «АЛЬФА-БАНК» В УКРАЇНІ

ЗАЙНЯВ ГРОМАДЯНИН РОСІЇ, РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ

-ЛУКАНОВ ОЛЕКСАНДР КОСТЯНТИНОВИЧ

(паспорт: … Відділення, Басманний ОУФМС РОСІЇ ПО М. МОСКВА)

 

 

 

-кому: ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ

(згідно п.2 ПОСТАНОВИ/Порядку проведення службового розслідування №950)

-кому: ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР УКРАЇНИ

(згідно п.2 ПОСТАНОВИ/Порядку проведення службового розслідування №950)

-кому: ГОЛОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

(згідно п.2 ПОСТАНОВИ/Порядку проведення службового розслідування №950)

-кому: ПЕРШИЙ ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР УКРАЇНИ

(згідно п.2 ПОСТАНОВИ/Порядку проведення службового розслідування №950)

-кому: МІНІСТР СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

(згідно п.2 ПОСТАНОВИ/Порядку проведення службового розслідування №950)

-кому: ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ (ЦЕНТРАЛЬНИЙ АПАРАТ)

(згідно п.2 ПОСТАНОВИ/Порядку проведення службового розслідування №950)

-кому: НАЦАГЕНТСТВО З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

(згідно п.1 ПОСТАНОВИ/Порядку проведення службового розслідування №950)

 

 

 

Від заявника:

ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ

ХАБІБУЛЛІН ВАДИМ МОНЕВ’ЯРОВИЧ (паспорт №886030)

пошта: 03146, Київ-146, поштова а/с №13

мейл: PALACH@KHABIBULLIN.KIEV.UA

телефон: (44)2280666, (44)2210666, (67)2096660

інтернет: http://www.KHABIBULLIN.kiev.ua

фейсбук: http://facebook.com/KHABIBULLIN.kiev.ua

 

 

 

 

Високошановні колеги!

 

 

Мною особисто подано “ЗАПИТ НА ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФО”:

 

ЗАПИТ від 14.04.2017, №ЛУКАНОВ/РОСІЯ/АЛЬФАБАНК-ПРАЦЯ ІНОЗЕМЦЯ:

ЗАПИТ-ЛУКАНОВ ПРЕЗИДЕНТ АЛЬФАБАНК-ПРАЦЯ ІНОЗЕМЦЯ

(http://khabibullin.kiev.ua/14042017-4/)

 

 

ПІДСТАВА: Як стало відомо зі ЗМІ з відкритих джерел, про відповідну публікацію, де також згадано прізвище “ЛУКАНОВ” та назва «АЙБОКС», а саме (цитата): “ СКАНДАЛ С ТОП-МЕНЕДЖЕРОМ СПРОВОЦИРУЕТ ПАНИКУ СРЕДИ КЛИЕНТОВ «АЛЬФА БАНКА», — ЭКСПЕРТ (Среди клиентов украинской «дочки» «АЛЬФА БАНКА» может начаться паника после сообщений в СМИ о том, что топ-менеджеры финучреждения – ПРЕДСЕДАТЕЛЬ наблюдательного совета Александр ЛУКАНОВ и директор по корпоративному бизнесу Евгений БЕРЕЗОВСКИЙ – ОКАЗАЛИСЬ ФИГУРАНТАМИ УГОЛОВНОГО ДЕЛА – их ОБВИНЯЮТ В ХИЩЕНИИ 12 млн долларов США. «Естественно, ЛЮДИ ПОБЕГУТ В БАНК, НАЧНУТ ЗАБИРАТЬ ВКЛАДЫ, ЭТО ПРИВЕДЕТ К КРИЗИСУ В БАНКЕ. Понятное дело, что ОБВИНЕНИЕ В ХИЩЕНИИ ЛУКАНОВА в особо крупных размерах — ПРЯМАЯ ДИСКРЕДИТАЦИЯ САМОГО БАНКА. Раз главный в украинской дочке занимается такими делами, это автоматически ВЫЗОВЕТ НЕДОВЕРИЕ ВКЛАДЧИКОВ. У них ВОЗНИКНЕТ ПАНИКА, ЭТО ДЕСТАБИЛИЗИРУЕТ ПОЛОЖЕНИЕ БАНКА», — сказал эксперт и обвиняют руководителей «АЛЬФА-БАНКА» в ХИЩЕНИИ СРЕДСТВ МОШЕННИЧЕСКИМ ПУТЕМ В ОСОБО КРУПНЫХ РАЗМЕРАХ. ВОЗБУЖДЕНИЕ УГОЛОВНОГО ДЕЛА, ГДЕ ФИГУРИРУЕТ ЛУКАНОВ, может быть связано с ухудшением отношений Киева и МОСКВЫ, тем более, что накануне «АЛЬФА-БАНК» обвинялся в участии в рейдерских захватах в Украине. На самом деле ЛУКАНОВ направил снятые средства не на покупку облигаций, а на развитие своего с БЕРЕЗОВСКИМ бизнеса — компании «АЙБОКС», которая контролирует сеть платежных терминалов. Кроме того, ГОВОРИТСЯ В ЗАЯВЛЕНИИ ПОСТРАДАВШЕГО, руководители АЛЬФА-БАНК, оформили долг в размере 2 млн долл. США.

(http://censor.net.ua/n253622)

(http://censor.net.ua/news/253622/skandal_s_topmenedjerom_sprovotsiruet_paniku_sredi_klientov_alfa_banka_ekspert)

 

 

Викладене начебто підтверджується і новою відкритою/публічною інформацією:

 

Президент АЛЬФАБАНКА ЛУКАНОВ «кинув» ДЕЛЬТАБАНК? – експерт Охріменко

(https://uainfo.org/blognews/1492157110-prezident-alfabanka-lukanov-kinuv-deltabank-ekspert.html?_utl_t=tw) де Президент банку ПАТ «АЛЬФА-БАНК» Олександр Луканов, начебто звинувачується у неповерненні кредиту на сотні мільйонів гривень іншому банку — ПАТ «ДЕЛЬТА БАНКУ».

 

 

 

 

Вказаний ЗАПИТ подано з проханням надати: -документ (офіційний документ), у разі наявності, виданий згідно ПОРЯДКУ видачі, продовження дії та анулювання ДОЗВОЛУ НА ЗАСТОСУВАННЯ ПРАЦІ ІНОЗЕМЦІВ та осіб без громадянства, затверджений ПОСТАНОВОЮ КМУ від 27.05.2013, №437):

 

(1) ДОЗВІЛ на застосування праці іноземців чи осіб без громадянства;

(2) НАКАЗ про видачу дозволу, продовжити дію дозволу на застосування праці;

(3) ДОВІДКУ про те, що стосовно особи не здійснюється/не здійснювалося кримінальне провадження;

(4) РІШЕННЯ про відмову у видачі, продовженні дії дозволу в разі: наявності кваліфікованих працівників в Україні (регіоні), які можуть бути працевлаштовані на заявлену роботодавцем ПАТ «АЛЬФА-БАНК» вакансію ПРЕЗИДЕНТА БАНКУ і відповідають вимогам, зазначеним роботодавцем в інформації ПАТ «АЛЬФА-БАНК» про попит на робочу силу (вакансії), та ВІДМОВИ РОБОТОДАВЦЯ «АЛЬФА-БАНК» У ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, які були направлені територіальними органами для працевлаштування (під час прийняття рішення про видачу дозволу на застосування праці осіб іноземців) – ТА ЧИ ПЕРЕВІРЯЛАСЯ НАЯВНІСТЬ КВАЛІФІКОВАНИХ ПРАЦІВНИКІВ В УКРАЇНІ ЗА ПОСТАНОВОЮ КМУ №437.

 

 

31 березня 2014р. — банк «АЛЬФА-БАНК» (РОСІЯ, РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ) аби уникнути українського гніву/санкцій виходить/тікає з «АЛЬФА-БАНК» (УКРАЇНА). «АЛЬФА-БАНК» (РОСІЯ, РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ) продає акції в «АЛЬФА-БАНК» (УКРАЇНА). 31 березня 2014р. — саме в цей історичний/трагічний день (вікіпедія) РОСІЙСЬКОЮ ФЕДЕРАЦІЄЮ односторонньо і вероломно ДЕНОНСУЮТЬСЯ/скасовуються «ХАРКІВСЬКІ УГОДИ», здійснюється збройна агресія, анексується/окуповується КРИМ та СЕВАСТОПОЛЬ. Бенефіціарні власники «АЛЬФА-БАНК» всім відомі – це «АЛЬФА-ГРУП». Alfa Group Consortium (Нідерланди) КОНТРОЛЮЄТЬСЯ РОСІЯНАМИ (Фотоальбом: https://m.facebook.com/KHABIBULLIN.kiev.ua/albums/1413238272032444/?ref=bookmarks) Михайлом ФРІДМАНОМ, Германом ХАНОМ, Петром АВЕНОМ і Олексієм КУЗМІЧЬОВИМ. На офіційному сайті (https://alfabank.ru/f/1/about/shareholders/RB1326.pdf) «АЛЬФА-БАНК» (РОСІЯ, РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ) панове ФРІДМАН, ХАН, АВЕН, КУЗМІЧЬОВ, зазначені як – ГРОМАДЯНСТВО РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ, місце проживання – МОСКВА. Президентом «АЛЬФА-БАНК» (УКРАЇНА) є пан Олександр ЛУКАНОВ (ГРОМАДЯНСТВО — РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ, ЗАПИТ-ЛУКАНОВ ПРЕЗИДЕНТ АЛЬФА-БАНК-ПРАЦЯ ІНОЗЕМЦЯ http://khabibullin.kiev.ua/14042017-4/).

 

 

Мною особисто ПОДАНО ПОЗОВ: продаж акцій АЛЬФАБАНК на 1млрд СУД і САНКЦІЇ, (http://khabibullin.kiev.ua/09-10_052017/), оскільки ВВАЖАЮ, що і до Публічного акціонерного товариства «АЛЬФА-БАНК» мають бути застосовані відовідні САНКЦІЇ, оскільки договір купівлі-продажу цінних паперів компанією «АВH Ukraine Limited» НЕ ЗМІНИВ ВПЛИВУ ПОВ’ЯЗАНИХ ІЗ РОСІЙСЬКИМ КАПІТАЛОМ осіб на цей ніби то український банк. Підтвердженням цього є хоча б збереження назви, такої ж як і в попереднього РОСІЙСЬКОГО акціонера. Таким чином існує загроза з боку Публічного акціонерного товариства «АЛЬФА-БАНК» у вчиненні дій, спрямованих на користь ЗОВНІШНЬОГО АГРЕСОРА — РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ, які ПРИЗВЕДУТЬ ДО ЗАВДАННЯ ЗБИТКІВ НАШІЙ ДЕРЖАВІ, для ліквідації наслідків яких, може бути збільшене податкове навантаження і на мене, як ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ, що знову за собою потягне порушення моїх конституційних прав.

 

 

Враховуючи наведене вище, ПРОПОНУЮ/ПРОШУ/ВИМАГАЮ розглянути можливість щодо проведення СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ у порядку, передбаченому ПОСТАНОВОЮ Кабінету Міністрів України «Про затвердження ПОРЯДКУ проведення службового розслідування стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» N950 (http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/950-2000-п надалі за текстом — ПОРЯДОК).

 

 

Відповідно до цього Порядку стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування може бути проведено СЛУЖБОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ.

 

Рішення щодо проведення СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ приймається ВИЩИМИ ПОСАДОВИМИ ОСОБАМИ УКРАЇНИ, Першим віце-прем’єр-міністром України, КЕРІВНИКОМ ОРГАНУ державної влади (посадовою особою), що призначив на посаду особу, уповноважену на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, стосовно якої планується проводитися СЛУЖБОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ, КЕРІВНИКОМ ОРГАНУ, в якому працює зазначена(-ні) особа. Нацдержслужба проводить службові розслідування за дорученням ВИЩИХ ПОСАДОВИХ ОСІБ України та Першого віце-прем’єр-міністра України.

 

РІШЕННЯМ щодо проведення СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ визначається ГОЛОВА КОМІСІЇ з проведення службового розслідування, інші ЧЛЕНИ КОМІСІЇ, мета і дата початку та закінчення СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ.

 

У разі коли РІШЕННЯ щодо проведення СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ прийнято ВИЩИМИ ПОСАДОВИМИ ОСОБАМИ України, Першим віце-прем’єр-міністром України, склад комісії з проведення СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ, мета і дата початку та закінчення СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ визначаються керівником органу державної влади, якому доручено проведення СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ. СЛУЖБОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ у цьому випадку повинне бути проведено у термін, визначений посадовою особою, яка прийняла РІШЕННЯ про його проведення.

 

У разі потреби до проведення СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ можуть ЗАЛУЧАТИСЯ ВЧЕНІ, ПРАЦІВНИКИ органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій.

 

До участі у проведенні СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ не повинні залучатися посадові особи органу державної влади, якщо ОБСТАВИНИ СВІДЧАТЬ ПРО ЇХ ОСОБИСТУ ЗАІНТЕРЕСОВАНІСТЬ у результатах розслідування.

 

СЛУЖБОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ проводиться з відстороненням особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, від виконання повноважень за посадою… Рішення про відсторонення приймається за поданням голови комісії з проведення СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ керівником органу державної влади, в якому працює особа.

 

Члени комісії з проведення СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ несуть персональну відповідальність згідно із законодавством за повноту, всебічність і об’єктивність висновків службового розслідування та нерозголошення інформації, що стосується цього розслідування.

 

Членам комісії НАДАЄТЬСЯ ПРАВО:

 

-отримувати від осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, інших працівників органу державної влади, в якому працює особа, уповноважена на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, стосовно якої проводиться СЛУЖБОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ, усні чи письмові пояснення, консультації спеціалістів з питань СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ;

 

-ознайомлюватися і вивчати з виїздом на місце відповідні документи, у разі потреби знімати з них копії та долучати їх до матеріалів СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ;

 

-отримувати та збирати згідно із законодавством інформацію, пов’язану із СЛУЖБОВИМ РОЗСЛІДУВАННЯМ, від інших юридичних та фізичних осіб на підставі запиту керівника органу державної влади (посадової особи), який прийняв рішення щодо проведення СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ, або керівника органу державної влади, якому доручено проведення СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ;

 

-використовувати за погодженням з особами, які опитуються (надають пояснення, консультації) з питань СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ, аудіозасоби з метою фіксації їх пояснень та свідчень;

 

У разі відмови особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, стосовно якої проводиться СЛУЖБОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ, надати пояснення члени комісії складають відповідний АКТ.

 

За результатами СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ члени комісії складають акт, у якому зазначаються:

 

-факти і суть звинувачень або підозри, які стали підставою для проведення СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ, посада, прізвище, ім’я та по батькові, рік народження, освіта, термін служби у органі державної влади і перебування на займаній посаді особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, стосовно якої проведено СЛУЖБОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ, результати щорічної оцінки виконання особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, покладених на неї завдань та обов’язків, види заохочення та дисциплінарного стягнення, а також ступінь участі у виконанні окремих доручень (завдань);

 

-заяви, клопотання, пояснення та зауваження особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, стосовно якої проведено СЛУЖБОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ, обґрунтована інформація про їх відхилення чи задоволення;

 

-висновки СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ, обставини, що пом’якшують або обтяжують відповідальність, причини та умови, що призвели до порушення, вжиті або запропоновані заходи для їх усунення чи обставини, що знімають з особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, безпідставні звинувачення або підозру;

 

-обґрунтовані пропозиції щодо усунення виявлених порушень та притягнення у разі необхідності винних осіб до відповідальності згідно із законодавством.

 

-у разі виявлення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення комісія вносить пропозицію щодо надіслання акта СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ до спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції.

 

Відповідно до Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк (стаття 40); кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб (частина друга статті 55). Питання практичної реалізації цих прав регулюються чинним законодавством України, яке забезпечує можливість відстоювати свої права і законні інтереси та поновлювати їх у разі порушення шляхом викладення в письмовій або усній формі пропозицій (зауважень), заяв (клопотань) і скарг. Згідно з ч.5 ст. 55 Конституції України кожен має право будь-яким не забороненими законом засобами захищати свої права і свободи від порушень та протиправних посягань. У постанові Пленуму Верховного Суду України від 26.12.1997 року зазначається, що «звернення до правоохоронних органів про захист своїх прав від неправомірних дій інших осіб … не може вважатись поширенням неправдивих відомостей». Таке підтверджується і рішенням від 10.04.2003 №8-рп/2003 Конституційного Суду України у справі за конституційним зверненням громадянина Сердюка Валерія Анатолійовича про офіційне тлумачення положення частини першої ст. 7 Цивільного кодексу Української РСР (справа про поширення відомостей) “У відповіді на запит Конституційного Суду України Голова Верховного Суду України підкреслює, що звернення особи до правоохоронного органу зі скаргою на неправомірні дії, пов’язані із здійсненням владних повноважень чи виконанням службових обов’язків, є поширенням відомостей про цього працівника. Однак таке звернення не може бути підставою цивільно-правової відповідальності заявника (навіть якщо такі відомості не відповідають дійсності). Повідомлення правоохоронному органу про дії, що стосуються виконання службових обов’язків, але не пов’язані з реалізацією владних повноважень, є повідомленням про поведінку цього працівника, а тому не є поширенням відомостей незалежно від того, чи правдиві вони. З огляду на викладене Конституційний Суд України вважає, що звернення до правоохоронного органу, що містять певні відомості про недодержання законів посадовими або службовими особами, передаються чи повідомляються не з метою доведення таких відомостей до громадськості чи окремих громадян, а з метою їх перевірки уповноваженими на це законом іншими посадовими особами. Тому такі звернення не можуть вважатися поширенням відомостей, які порочать честь, гідність чи ділову репутацію або завдають шкоди.

 

Враховуючи наведену вище відкриту та публічну інформацію, що набула розголосу, з відкритих та публічних джерел – з відкритої та публічної інформації/публікації в тому числі засобів масової інформації, а також на підставі Конституції України, а також враховуючи вказану (ДОДАНУ) інформацію, що набула розголосу і беручи до уваги відсутність інформації про підтвердження чи спростування згаданих та інших публікацій,-

 

ПРОШУ:

 

  • ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ, у порядку, передбаченому ПОСТАНОВОЮ Кабінету Міністрів України «Про затвердження ПОРЯДКУ проведення СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» N950 — про проведення СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ щодо:

 

 

 

  • ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ

ВІДСТОРОНЕННЯ ВІД ВИКОНАННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ ПРЕДСТАВНИКІВ

КИЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ та

ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ (ЦЕНТРАЛЬНИЙ АПАРАТ)

 

“ЩОДО МОЖЛИВОЇ ВІДМОВИ РОБОТОДАВЦЯ «АЛЬФА-БАНК»

У ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ

ТА ЧИ ПЕРЕВІРЯЛАСЯ НАЯВНІСТЬ НА ПОСАДУ

ПРЕЗИДЕНТА «АЛЬФА-БАНК» (УКРАЇНА)

КВАЛІФІКОВАНИХ ПРАЦІВНИКІВ В УКРАЇНІ

 

ПОСАДУ ПРЕЗИДЕНТА «АЛЬФА-БАНК» В УКРАЇНІ

ЗАЙНЯВ ГРОМАДЯНИН РОСІЇ, РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ

ЛУКАНОВ ОЛЕКСАНДР КОСТЯНТИНОВИЧ

(паспорт: … Відділення, Басманний ОУФМС РОСІЇ ПО М. МОСКВА)

 

 

 

2)    Витребувати вказані/подані ЗАПИТИ НА ІНФО та відповідні відповіді Київського міського центру зайнятості від 26.04.2017, №13-4124, на №16-03/17-06 від 16.03.2017; та від 12.05.2017, №13-4634, на №Х-23/ЗІ від 11.05.2017; інші виявлені

 

 

3)    Рішенням щодо проведення СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ затвердити склад комісії з проведення СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ, визначити голову комісії з проведення СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ, інших членів комісії та згідно ПОРЯДКУ — до проведення службового розслідування залучити вчених, працівників органів держвлади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій.

 

 

4)    Відсторонити від виконання повноважень за посадою вказаних/виявлених представників згідно ПОРЯДКУ, оскільки СЛУЖБОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ проводиться з відстороненням особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, від виконання повноважень за посадою.

 

 

5)    Повідомити членів комісії з проведення СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ про те, що вони несуть персональну відповідальність згідно із законодавством за ПОВНОТУ, всебічність і об’єктивність висновків службового розслідування та надати їм право, згідно ПОРЯДКУ — отримувати усні чи письмові пояснення, консультації спеціалістів з питань СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ, ознайомлюватися і вивчати з виїздом на місце відповідні документи, у разі потреби знімати з них копії та долучати їх до матеріалів СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ, а також отримувати та збирати згідно із законодавством інформацію, пов’язану із СЛУЖБОВИМ РОЗСЛІДУВАННЯМ, від інших юридичних та фізичних осіб на підставі запиту, а саме в тому числі від юридичних осіб, вказаних (пов’язаних) з вказаною особою, уповноваженою на виконання функцій держави, стосовно якої проводитиметься СЛУЖБОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ.

 

 

6)    Витребувати, у порядку п.7 ПОРЯДКУ від особи/осіб, уповноваженої на виконання функцій держави, стосовно якої проводитиметься СЛУЖБОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ — клопотання про опитування інших осіб.

 

 

7)    За результатами проведення СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ та у порядку, п.8 ПОРЯДКУ скласти АКТ, у якому зазначити факти і суть звинувачень або підозри, які стали підставою для проведення СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ, посада, прізвище, ім’я та по батькові, рік народження, освіта, термін служби у органі державної влади і перебування на займаній посаді особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, стосовно якої проведено СЛУЖБОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ.

 

 

8)    У разі виявлення КОРУПЦІЙНОГО ПРАВОПОРУШЕННЯ внести пропозицію щодо надіслання АКТА службового розслідування до СПЕЦІАЛЬНО УПОВНОВАЖЕНОГО СУБ’ЄКТА У СФЕРІ ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ.

 

 

Офіційну ПИСЬМОВУ ВІДПОВІДЬ про:

(1) про прийняття до виконання

(2) про призначення службового розслідування

(3) про проведення службового розслідування

(4) про результати службового розслідування (АКТ)

 

 

ПРОШУ НАПРАВИТИ ОФІЦІЙНО:

(1) направити на ПОШТОВУ адресу: 03146, КИЇВ-146, а/с №13, Вадиму Хабібулліну

(2) копію/скан направити на ЕЛЕКТРОННУ адресу: PALACH@KHABIBULLIN.KIEV.UA

 

 

 

НАПЕРЕД ВДЯЧНИЙ.

З ВЕЛИКОЮ ПОВАГОЮ І ВДЯЧНІСТЮ

ВАМ ТА ВАШИМ ШАНОВНИМ СПІВРОБІТНИКАМ

 

 

 

 

 

ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ

Вадим ХАБІБУЛЛІН

пошта: 03146, Київ-146, а/с №13

PALACH@KHABIBULLIN.KIEV.UA

(044)2280666, (044)2210666, (067)2096660

KHABIBULLIN.KIEV.UA

 

 

 

(Увага! Задля УНИКНЕННЯ можливих погроз, можливого ігнорування/приховування та/чи/або корупційного втручання/впливу — направляється офіційною поштою, електронною поштою та оприлюднюється в мережі інтернет та соціальних мережах, тощо)

Навигация по записям

*/?>