Запит щодо перш.заст МінСоцПолітики КРЕНТОВСЬКА ОЛЬГА

ПІДСТАВА: З відкритих публічних джерел з деяких АНТИКОРУПЦІЙНИХ ЗМІ стало відомо, що начебто ПЕРШ. ЗАСТ. МІНІСТРА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ КРЕНТОВСЬКА ОЛЬГА ПЕТРІВНА отримала/отримує 433 тис. 275 грн надбавок та премій (джерело: akcentorgua.blogspot.com/2018/02/10_16.html?spref=fb&fbclid=IwAR1TKvlKNGwi3Hkqkm2O6St8ns31uv0Om5zOkHKo6E87D92qzJnqBg-1mWQ). Крім того ПЕРШ. ЗАСТ. МІНІСТРА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ КРЕНТОВСЬКА ОЛЬГА ПЕТРІВНА: “ВОНА НЕ ЛІКАР І НЕ УЧИТЕЛЬ. Вона ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК МІНІСТРА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ і отримала/отримує 211 тисяч 400 гривень заробітної плати. У тому числі 61 тисячу 500 гривень премії і 103 тисячі 400 гривень матеріальної допомоги. ЦЕ СПРАВЖНЯ ФАНТАСТИКА. Що зробила для України і українського народу ПЕРШ. ЗАСТ. МІНІСТРА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ КРЕНТОВСЬКА ОЛЬГА ПЕТРІВНА? Де можна побачити результати її роботи? І за що саме, ПЕРШ. ЗАСТ. МІНІСТРА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ КРЕНТОВСЬКА ОЛЬГА ПЕТРІВНА отримує таку величезну зарплату і премію? БАГАТО ПИТАНЬ. На які хотілося б почути відповіді. Хоча я дуже сумніваюся, що ПЕРШ. ЗАСТ. МІНІСТРА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ КРЕНТОВСЬКА ОЛЬГА ПЕТРІВНА зможе їх дати (джерело: dilovyi.info/zastupnytsya-revy-otrymala-zarplatu-211-tysyach-gryven-tsikavo-za-shho/?fbclid=IwAR1y9uPPLHkHrSrg4z5ENOiPV37qfUlPEAG6s_zd9koz2UyMFdmZ5PBjemg) та начебто (2015) ПЕРШ. ЗАСТ. МІНІСТРА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ КРЕНТОВСЬКА ОЛЬГА ПЕТРІВНА задекларувала акції найбільшої нафтовидобувної компанії «УКРНАФТА».

 

ПРОШУ НАДАТИ (НАДІСЛАТИ) ДОСТОВІРНУ, ТОЧНУ ТА ПОВНУ ІНФОРМАЦІЮ НАДАТИ ДОКУМЕНТ – У РАЗІ НАЯВНОСТІ АКТУАЛЬНИЙ ТА НАЛЕЖНИМ ЧИНОМ ЗАВІРЕНИЙ:

(дана відкрита та публічна інформація необхідна також задля вирішення питання про наявність/відсутність підстав для звернення до відповідних осіб та ЗМІ,

а також до слідчих органів про наявність/відсутність підстав для відкриття кримінальних проваджень за відповідними статтями Кримінального кодексу України)

 

 
(1)    ДОКУМЕНТ про офіційне ПРИЗНАЧЕННЯ перш. заступника МІНІСТРА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ КРЕНТОВСЬКА ОЛЬГА ПЕТРІВНА (протоколи, накази, біографічні матеріали, клопотання, рекомендації, додідка щодо не притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України, Законом “Про очищення влади” (люстрацію), тощо).

(2)    ДОКУМЕНТ про офіційне ПРОВЕДЕННЯ чи НЕ ПРОВЕДЕННЯ чи ПЛАНУВАННЯ проведення СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ (службової перевірки, антикорупційної перевірки, а також із можливим врахуванням Порядку, передбаченого Постановою КМУ «Про затвердження порядку проведення службового розслідування…» N950) щодо вказаної особи – перш. заступника МІНІСТРА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ КРЕНТОВСЬКА ОЛЬГА ПЕТРІВНА.

(3)    ДОКУМЕНТ про офіційне ПРОВЕДЕННЯ чи НЕ ПРОВЕДЕННЯ чи ПЛАНУВАННЯ проведення ПЕРЕВІРКИ на предмет ЧИ ОБІЙМАЛА вказана особа – перш. заступник МІНІСТРА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ КРЕНТОВСЬКА ОЛЬГА ПЕТРІВНА сукупно не менше 1р. посади у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року, у порядку, передбаченому законом «Про очищення влади» (люстрація).

(4)    ДОКУМЕНТ про наявність чи відсутність інформації про КРИМІНАЛЬНІ ПРОВАДЖЕННЯ в яких МОЖЕ ФІГУРУВАТИ безпосередньо вказана особа – перш. заступник МІНІСТРА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ КРЕНТОВСЬКА ОЛЬГА ПЕТРІВНА (номер кримінального провадження, відносно якого факту та якої статті Кримінального кодексу відкрито/закрито кримінальне провадження, тощо)

 

2019.06.03_ЗАПИТ_МСПУ-КОРУПЦІЯ_Крентовська Ольга Петрівна_(Хабібуллін, ZAPIT@KHABIBULLIN.kiev.ua).pdf

 

Навигация по записям

*/?>