Перезавантаження громадських рад. Обрання нової громадської ради при ДВС 2015

ДВС ЛОГО

ДВС ЛОГО

 

ПЕРЕПОСТ. ВАЖЛИВО. ДО УВАГИ.

ЗМІ, громадськості, інститутів громадянського суспільства!

ЩОДО ОБРАННЯ НОВИХ ГРОМАДСЬКИХ РАД В УКРАЇНІ З 26.11.2014

 

Високошановні колеги!

Постановою* КМУ №688 від 26.11.2014р. ПРИПИНЕНО повноваження ВСІХ громадських рад при органах виконавчої влади, утворених до 22 лютого 2014 р.

Органам виконавчої влади наказано вжити заходів до формування нового складу громадських рад відповідно до Типового положення про громадську раду за Постановою КМУ від 3 листопада 2010 р. № 996.

Враховуючи наведене та беручи до уваги те, що Постановою №688 «органам виконавчої влади наказано вжити заходів до формування нового складу громадських рад відповідно до Типового положення» — маю честь ПОВІДОМИТИ:

  • згідно п.8 вказаного вище Типового положення про громадську раду для формування складу громадської ради орган утворює ІНІЦІАТИВНУ ГРУПУ з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства, але якщо при органі ВЖЕ УТВОРЕНА ГРОМАДСЬКА РАДА, то не пізніше ніж за 60 календарних днів до закінчення її повноважень вона утворює ініціативну робочу групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу ради. До складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів входять представники інститутів громадянського суспільства, в тому числі ті, які є членами діючої громадської ради, та органу, при якому утворюється громадська рада.
  • Не пізніше ніж за 30 календарних днів до проведення установчих зборів орган в обов’язковому порядку ОПРИЛЮДНЮЄ на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб підготовлене ІНІЦІАТИВНОЮ ГРУПОЮ повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи та прізвище, ім’я, електронну адресу та номер телефону відповідальної особи. Для участі в установчих зборах до ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ подається ЗАЯВА у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. До заяви ДОДАЮТЬСЯ: рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності); біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства; копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства; інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років. За 10 календарних днів до проведення установчих зборів приймання заяв для участі у них припиняється. На підставі поданих заяв ініціативна група складає список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу громадської ради та у разі потреби уточнює місце проведення установчих зборів, про що орган ПОВІДОМЛЯЄ на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб. Під час проведення установчих зборів з числа їх учасників обирається голова зборів, секретар, лічильна комісія, тощо. Протокол установчих зборів, відомості про склад громадської ради орган ОПРИЛЮДНЮЄ на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб.

 

Як Голова Громадської ради при Державній виконавчій службі України у 2011-2013р.р. та 2013-26.11.2014р. – ПРОПОНУЮ:

  • у разі виявлення Вами, Вашими інститутами громадянського суспільства бажання стати членами громадської ради при ДВС — підготуватися та взяти на контроль обрання нової громадської ради при Державній виконавчій службі України та прийняти участь в створенні нової громадської ради при ДВС та ЗІ ВСІХ МОЖЛИВИХ ПИТАНЬ ЗВЕРТАТИСЯ:
    • на офіційні контакти — ДЕРЖАВНА ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ (04053, м. Київ, вул. Артема, 73; (044)2262520, (044)4866540; dilovod@dvs.gov.ua; dvs.gov.ua)
    • та в копії на офіційні контакти — МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ (01001 м. Київ, вул. Городецького, 13, 278-37-23, 278-37-29, 278-37-18 (факс: 271-17-83), themis@minjust.gov.ua, minjust.gov.ua)
    • та в копії на офіційні контакти – КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ (01008, м. Київ, вул. Грушевського,12/2, (044) 256-63-33, publishinfo@kmu.gov.ua kmu.gov.ua)

Також прошу прийняти до уваги те, що 12.03.2014р. Головою Громадської ради при ДВС вже робилися спроби оновити (дообрати) громадську раду: «Про активізацію Громадської ради при Державній виконавчій службі та ДОВКЛЮЧЕННЯ», але за відсутності законодавчої можливості – це не було дозволено ані Державною виконавчою службою України ані Міністерством юстиції України ані Кабінетом Міністрів України.

Впевнений, що із так званим «НОВИМ ОБРАННЯМ» відношення до громадських рад, до інститутів громадянського суспільства та громадських діячів НЕ ЗМІНИТЬСЯ, але це не є поводом аби опускати руки і ми маємо відстоювати громадянську позицію разом, бо тільки разом ми сила, яку поважатимуть і публічна позиція Вадима Хабібулліна наведена також:

Громадський лобізм вплив не віддасть влада ніколи

Громадськість ніколи не буде впливати на владу

Відношення до громадських рад нової-старої влади не змінюється

Люстраційна громадська рада це помилка влади

Як і за попередників Хабібулліна знову не пускатимуть до громадських рад

Громадські ради влада ігнорує,-В.Хабібуллін, голова ГР ДВС

 

З великою повагою і сподіванням на Вашу підтримку,

Вадим Хабібуллін

Голова Громадської ради при ДВС України

(обраний 2011-2013р.р., 2013-26.11.2014р.)

 

КОНТАКТИ ВАДИМА ХАБІБУЛЛІНА:

facebook.com/KHABIBULLIN.kiev.ua

1975@khabibullin.kiev.ua

 

________________________________

 

* ПОСТАНОВА

 

від 26 листопада 2014 р. № 688

 

Київ

 

Про внесення зміни до постанови

Кабінету Міністрів України

від 3 листопада 2010 р. № 996

 

З метою ефективної реалізації положень Закону України “Про очищення влади”, забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності органів виконавчої влади, здійснення громадського контролю за їх діяльністю, оновлення громадських рад, утворених при органах виконавчої влади до 22 лютого 2014 р., Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести зміну до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” (Офіційний вісник України, 2010 р., № 84, ст. 2945), доповнивши її пунктом 7 такого змісту:

“7. Припинити повноваження громадських рад при міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київській та Севастопольській міських, районних, районних у мм. Києві та Севастополі державних адміністраціях, утворених до 22 лютого 2014 року.

Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським, районним, районним у мм. Києві та Севастополі державним адміністраціям вжити заходів до формування нового складу громадських рад відповідно до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого цією постановою.”.

Прем’єр-міністр України                                                             А. ЯЦЕНЮК

Інд. 17

_______________________________________________________________________________

 

До уваги ЗМІ, громадськості, інститутів громадянського суспільства!

 

 

ПОВНОВАЖЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ РАД,УТВОРЕНИХ ДО 22 ЛЮТОГО 2014, ПРИПИНЕНО

 

 

У зв‘язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року № 688 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996», а також зверненнями центральних та місцевих органів виконавчої влади щодо шляхів реалізації вказаної постанови, Міністерство юстиції !!!повідомляє!!!

 

 

…У зв’язку з цим зазначаємо, що центральним та місцевим органам виконавчої влади при формуванні !!!нового складу!!! громадських рад !!!слід керуватись!!! абзацами !!!першим!!! та !!!третім-тринадцятим!!! пункту 8 Типового положення.

 

 

Абзац перший: Для формування складу громадської ради !!!орган утворює!!! ініціативну групу з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства.

 

 

Абзац третій: До складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів !!!входять!!! представники інститутів громадянського суспільства, в тому числі ті, !!!які є членами!!! діючої громадської ради, та органу, при якому утворюється громадська рада.

 

 

Коментар Вадима Хабібулліна: таким чином, оскільки Міністерством юстиції при наданні розяснення помилково виключено абзац другий пункту 8 Типового положення — то при утворенні !!!самим органом!!! ініціативної групи, до неї !!!мають входити члени!!! громадської ради, повноваження якої припинені.

 

 

Контакти Вадима Хабібулліна

facebook.com/KHABIBULLIN.kiev.ua

________________________________________________________________________________

ДВС ЛОГО 3

ДВС ГР 2015

Навигация по записям

*/?>