Вилучити-Протокол, Стенаграму, Аудіо-Запис засідання Правління ФССУ 30.05.2019

07.08.2019
№62019000000001053
#ДБР
ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ
№62019000000001053
 
ПРОКУРОРУ (ПРОЦЕСУАЛЬНОМУ КЕРІВНИКУ)
КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ №62019000000001053
Міністерство соціальної політики України
Фонд соціального страхування України
 
Стало відомо, що фінансове становище ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ доведено до небезпечної межі, на сьогодні ІСНУЄ ЗАБОРГОВАНІСТЬ виплат застрахованим особам по тимчасовій непрацездатності, а також по вагітності та пологах, що загрожує дискредитацією та ВТРАТОЮ ДОВІРИ ГРОМАДЯН до всієї системи соціального страхування і держави, як гаранта.
 
16.07.2019 Державним бюро розслідувань ВІДКРИТО КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ відносно заст. Міністра Мінсоцполітики Андрія #РЕВА-щодо Ольги #КРЕНТОВСЬКА, яка одночасно є заст. голови правління Фондусоцстраху. Крім того, Національним антикорупційним бюро розглядається звернення щодо ВІДКРИТТЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОВАДЖЕННЯ щодо міністра Мінсоцполітики Андрія РЕВА та Генпрокуратурою розглядається звернення щодо ВІДКРИТТЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОВАДЖЕННЯ щодо в/о Директора Фондусоцстраху Сергія #НЕСТЕРОВ.
 
Громадянином України було зроблено публічний ЗАПИТ на доступ до публичної інформації з вимогою згідно пункту 9.1 РЕГЛАМЕНТУ роботи Правління Фондусоцстраху надати: — (1)ПРОТОКОЛ — (2)СТЕНАГРАМУ — (3)АУДІО-ЗАПИС вказаного засідання Правління Фондусоцстраху від 30.05.2019. Листом від 16/07/2019 вказаний високопосадовець ВИРІШИВ ПРИХОВАТИ (1)ПРОТОКОЛ, (2)СТЕНОГРАМУ ТА (3)АУДІО-ЗАПИС засідання.
 
Враховуючи наявні порушення чинного законодавства та ознаки кримінально карних діянь та можливі триваючі ознаки корупційності, зловживання владою або службовим становищем, службової недбалості, тощо – всі ці та інші подібні дії/бездіяльність ДЕРЖАВНИХ ЧИНОВНИКІВ в органах МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ #МІнсоцполітики та ФОНДІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ЯК УКРАЇНИ #Фондсоцстраху так і міста Києва дійсно можуть потребувати детального вивчення правоохоронними та слідчими органами та на підставі викладеного і КПК, – ПРОШУ:
 
 
2. Провести законні слідчі дії, встановити винних осіб та ВИКЛИКАТИ і ОПИТАТИ ВСІХ ПРИСУТНІХ на вказаному засіданні ЧЛЕНІВ ПРАВЛІННЯ ФССУ, представників як сторони – ДЕРЖАВИ так і сторони – РОБОТОДАЦІВ та сторони – застрахованих осіб (ПРОФСПІЛКИ).
 
3. ВИТРЕБУВАТИ/ВИЛУЧИТИ у вказаної особи – високопосадовця Директора ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ — СЕРГІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА НЕСТЕРОВ: — (1)ПРОТОКОЛ — (2)СТЕНАГРАМУ — (3)АУДІО-ЗАПИС вказного засідання Правління ФССУ від 30.05.2019, із врахуванням КПК та Конституції, що особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Навигация по записям

*/?>