ПОЗОВ: продаж акцій АЛЬФАБАНК на 1млрд СУД і САНКЦІЇ

17862771_1429179437104994_5305625516466745705_n

IMG_0905

 

#АЛЬФАБАНК / СУД — САНКЦІЇ

«БІЗНЕСУ ВОРОГА НЕ МІСЦЕ В УКРАЇНІ»

http://khabibullin.kiev.ua/category/alfa_sankcii/

09 травня 2017/ ПОЗОВНА ЗАЯВА (АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ)

«про визнання протиправними та скасування запису і рішення»

Окружний адміністративний суд Києва (справа 826/6050/17)

31 березня 2014р. — банк «АЛЬФА-БАНК» (РОСІЯ, РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ) аби уникнути українського гніву/санкцій виходить/тікає з «АЛЬФА-БАНК» (УКРАЇНА). «АЛЬФА-БАНК» (РОСІЯ, РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ) продає акції в «АЛЬФА-БАНК» (УКРАЇНА) на суму майже 1млрд. гривень.

31 березня 2014р. — саме в цей історичний/трагічний день (вікіпедія) РОСІЙСЬКОЮ ФЕДЕРАЦІЄЮ односторонньо і вероломно ДЕНОНСУЮТЬСЯ/скасовуються «ХАРКІВСЬКІ УГОДИ», здійснюється збройна агресія, анексується/окуповується КРИМ та СЕВАСТОПОЛЬ.

Бенефіціарні власники «АЛЬФА-БАНК» всім відомі – це «АЛЬФА-ГРУП». Alfa Group Consortium (Нідерланди) контролюється РОСІЯНАМИ (Фотоальбом: https://m.facebook.com/KHABIBULLIN.kiev.ua/albums/1413238272032444/?ref=bookmarks) Михайлом ФРІДМАНОМ, Германом ХАНОМ, Петром АВЕНОМ і Олексієм КУЗМІЧЬОВИМ. На офіційному сайті (https://alfabank.ru/f/1/about/shareholders/RB1326.pdf) «АЛЬФА-БАНК» (РОСІЯ, РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ) панове #ФРІДМАН, #ХАН, #АВЕН, #КУЗМІЧЬОВ, зазначені як – громадянство РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ, місце проживання – #МОСКВА. Президентом «АЛЬФА-БАНК» (УКРАЇНА) є пан Олександр #ЛУКАНОВ (громадянство — РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ, ЗАПИТ-ЛУКАНОВ ПРЕЗИДЕНТ АЛЬФА-БАНК-ПРАЦЯ ІНОЗЕМЦЯ http://khabibullin.kiev.ua/14042017-4/).

З урахуванням цих вимог законодавства під час проведення реєстраційних дій державним реєстратором Відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців … про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про внесення змін до складу засновників, учасників юридичної особи — Публічного акціонерного товариства «АЛЬФА-БАНК» відбулось без…

Порушення своїх прав обгрунтовую наступними обставинами.

Постановою Верховної Ради України від 25 квітня 2015 року Про Заяву Верховної Ради України «Про відсіч збройній агресії РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ та подолання її наслідків» визнано, що РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ вчинила збройну агресію проти України, супроводжуючи це цинічними і протиправними вимогами щодо зміни конституційного ладу України а саме: відмова від підписання Україною Угоди про Асоціацію з ЄС; відмова від вступу до НАТО; розробка нової Конституції України; федералізація України; надання російській мові статусу другої державної мови.

Для подолання наслідків цієї агресії та підтримки української армії Законом України »Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» введено військовий збір, за яким об’єктом оподаткування є заробітні плати та інших прирівняні до них виплати відповідно до цивільно-правових угод. Введення цього збору внаслідок зовнішньої агресії призвело до зменшення моєї майнової сфери, зниження мого добробуту та порушення моїх конституційних прав на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім’ї, що включає достатнє харчування, одяг, житло, закріплених ст. 48 Конституції України.

Також з метою запобігання виведенню капіталів банків за межі України на користь пов’язаних з ними осіб, керуючись пунктом 2 рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (САНКЦІЙ)», Правління Національного банку України 21.03.2017 прийняло постанову № 25 «Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 01 жовтня 2015 року № 654». Відповідно до цієї постанови Національний банк на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України ввів санкції щодо банків з російським капіталом, а саме: ПАТ «Сбербанк»; ПАТ «ВіЕс Банк»; ПАТ «Промінвестбанк»; ПАТ «ВТБ Банк»; ПАТ «БМ Банк».

Відповідно до цього вважаю, що і до Публічного акціонерного товариства «АЛЬФА-БАНК» мають бути застосовані відовідні САНКЦІЇ, оскільки договір купівлі-продажу цінних паперів компанією «АВH Ukraine Limited» НЕ ЗМІНИВ ВПЛИВУ пов’язаних із РОСІЙСЬКИМ КАПІТАЛОМ осіб на цей ніби то український банк. Підтвердженням цього є хоча б збереження назви, такої ж як і в попереднього РОСІЙСЬКОГО акціонера. Таким чином існує загроза з боку Публічного акціонерного товариства «АЛЬФА-БАНК» у вчиненні дій, спрямованих на користь зовнішнього агресора — РОСІЙСЬКОЮ ФЕДЕРАЦІЇ, які призведуть до завдання збитків нашій державі, для ліквідації наслідків яких, може бути збільшене податкове навантаження на мене, як ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ, що знову за собою потягне порушення моїх конституційних прав, у формі та спосіб вказані вище.

#АЛЬФАБАНК / СУД — САНКЦІЇ

-БІЗНЕСУ ВОРОГА НЕ МІСЦЕ В УКРАЇНІ-

«СПРАВА ХАБІБУЛЛІН ПРОТИ АЛЬФА-БАНК»

#ПОЗОВ/ОКРУЖНИЙ АДМІНСУД КИЄВА

http://khabibullin.kiev.ua/09-10_052017/

Хабібуллін | Альфа-Банк/САНКЦІЇ

http://khabibullin.kiev.ua/category/alfa_sankcii/

Фотоальбом: https://m.facebook.com/KHABIBULLIN.kiev.ua/albums/1413238272032444/?ref=bookmarks

#Хабібуллін / #Хабибуллин

_________________________________________________________________________

До уваги #ЗМІ / #АЛЬФАБАНК І САНКЦІЇ
(ОКРУЖНИЙ АДМІНСУД КИЄВА)
«ПРОДАЖ АКЦІЙ АЛЬФАБАНК-РОСІЯ
В АЛЬФАБАНК-УКРАЇНА на 1млрд гривень
МОЖЕ БУТИ СКАСОВАНО СУДОМ???»

ХАБІБУЛЛІН ПРОТИ АЛЬФАБАНК«

АДМІНСУД КИЄВА / СУДДЯ ФЕДОРЧУК

=БІЗНЕСУ ВОРОГА НЕ МІСЦЕ В УКРАЇНІ=

 

9 травня 2017 громадянином України Вадимом Хабібулліним до Окружного адміністративного суду Києва (голова #ВОВК П.В.) подано адміністративний #ПОЗОВ, яким пропонується СКАСУВАТИ виявлені «реєстраційні дії», завдяки яким «#АЛЬФАБАНК» (#РОСІЯ) аби уникнути українського гніву/санкцій вийшов/втік на самому початку війни/збройної агресії та анексії Криму та Севастополя на весні 2014 з «АЛЬФАБАНК» (#УКРАЇНА) шляхом продажу пакету цінних паперів на майже 1млрд. гривень.

10 травня 2017 Окружним адміністративним судом Києва (голова ВОВК П.В.) зареєстровано цей позов та визначено склад суду (СУДДЯ #ФЕДОРЧУК А.Б.) і справі призначено номер 826/6050/17.

У разі проявлення «ЗАКОННОСТІ ТА ПАТРІОТИЗМУ» з боку Окружного адміністративного суду Києва (голова ВОВК П.В., СУДДЯ ФЕДОРЧУК А.Б., справа номер 826/6050/17) і СКАСУВАННЯ цієї «реєстраційної дії» — «АЛЬФА-БАНК» (РОСІЯ) може бути повернутий як власник/засновник/учасник в «АЛЬФА-БАНК» (УКРАЇНА), що дозволить #НБУ, Національному банку України (#Гонтарева), Президенту (#Порошенко) та РНБО (#Турчинов), які залучатимуться в цю справу як «треті особи на стороні позивача», розглянути можливість застосування САНКЦІЙ до «АЛЬФА-БАНК» оскільки:

-31 березня 2014 — банк «АЛЬФА-БАНК» (РОСІЯ, РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ) аби уникнути українського гніву/санкцій виходить/тікає з «АЛЬФА-БАНК» (УКРАЇНА);

-31 березня 2014 — саме в цей історичний/трагічний день (вікіпедія) РОСІЙСЬКОЮ ФЕДЕРАЦІЄЮ односторонньо і вероломно ДЕНОНСУЮТЬСЯ/скасовуються «ХАРКІВСЬКІ УГОДИ», здійснюється збройна агресія, анексується/окуповується КРИМ та СЕВАСТОПОЛЬ.

Бенефіціарні власники «АЛЬФА-БАНК» всім відомі – це «АЛЬФА-ГРУП». Alfa Group Consortium (Нідерланди) контролюється РОСІЯНАМИ: Михайло #ФРІДМАН, Герман #ХАН, Петро #АВЕН і Олексій #КУЗМІЧЬОВ.

На офіційному сайті (https://alfabank.ru/f/1/about/shareholders/RB1326.pdf) «АЛЬФА-БАНК» (РОСІЯ, РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ) панове ФРІДМАН, ХАН, АВЕН, КУЗМІЧЬОВ, зазначені як – громадянство РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ, місце проживання – МОСКВА.

Президентом «АЛЬФА-БАНК» (УКРАЇНА) і на сьогодні, тобто і під час війни/російської збройної агресії є пан Олександр #ЛУКАНОВ (громадянство — РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ).

Хабібуллін | Альфа-Банк/САНКЦІЇ
http://khabibullin.kiev.ua/category/alfa_sankcii/

#Хабібуллін / #Хабибуллин

 

IMG_9319

IMG_9318

 

ДОДАТКОВО:

Вимагаємо санкцій і до #АЛЬФАБАНК
(серед акціонерів була
РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ)

-Вимога: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1412207582135513&id=100000388556901

-Фотоальбом: https://m.facebook.com/KHABIBULLIN.kiev.ua/albums/1413238272032444/?ref=bookmarks

-Хабібуллін | Альфа-Банк/САНКЦІЇ

http://khabibullin.kiev.ua/category/alfa_sankcii/

17862771_1429179437104994_5305625516466745705_n

Навигация по записям

*/?>