Почнемо з цікавого… чому Хабібулліна позаочі називають «чорний адвокат»?

9.08.2010

Почнемо з цікавого… чому Хабібулліна позаочі називають «чорний адвокат»?

ХАБІБУЛЛІН ВАМ В ДОПОМОГУ

… або адвокат «беспределу» не товариш

Газета ПРАВОЗАХИСТ (КВ5045), видання захисту конституційних прав і свобод громадян України, (всеукраїнське об`єднання захисту конституційних прав і свобод громадян України), спецвипуск, 07-2010, Інтерв`ю нашому виданню, про захист прав громадян, про суддівську владу, про місцеві вибори ми розмовляємо з ХАБІБУЛЛІНИМ Вадимом Монев’яровичем, адвокатом, правозахисником та ймовірним кандидатом у депутати…

Зараз кого не спитай, більшість відповідають, що знають адвоката на прізвище ХАБІБУЛЛІН. Деякі можуть навіть назвати правильно його ім`я – Вадим, деякі навіть і по батькові – Монев`ярович.

Коли останні два роки, з початку кризи Вадим ХАБІБУЛЛІН відмовився «нападати» і став захищати простих людей у справах стягнення боргів за кредити – його прізвище почали згадувати ще більше. Коли вийшла стаття про нього в одному з відомих видань із захисту прав людини – «Человек и право в Украине», його тираж було збільшено вдвічі та стаття в електронному вигляді на сайті видання була найрейтингованішою та майже рік посідає в п’ятірці найцікавіших.

Про характер та неординарність, категоричність і войовничість Вадима ХАБІБУЛЛІНА вже багато пишуть, більше говорять та ще більше можна знайти в інтернет. До нього можна відноситись по різному, але головне його не можна не поважати, не стерегтися чи не боятися і головне – з ним, з його думкою чи позицією, не можна не рахуватися.

Нашому виданню стало відомо, що Вадим ХАБІБУЛЛІН вирішив нарешті здійснити свою давню мрію та на місцевих виборах, якщо БОГ дасть і повірять люди – увійти у велику політику, на першому її рівні, на рівні Святошинської у м. Києві районної РАДИ, тобто в районі, в якому він проживає майже 35 років.

Тож спитаємо його про головне і цікаве…

— Почнемо з цікавого… Вадиме, чому Вас позаочі називають «чорний адвокат»?

Це не є таємницею і я сам розумію, що в деяких справа, особливо у правозахисті простих людей, я десь перегинав палицю, я не міг йти на компроміси, догоджувати владникам, правоохоронцям чи суду.

Раніше я завжди готовий був взятися за справу, якщо людина вичерпала всі можливості добровільно, по-мирному, по-людяному, по-тихому вирішити свою справу, оскільки одразу повідомляв, що після ХАБІБУЛЛІНА – «комусь» прийдеться відповідати за свої дії, бездіяльність.

Так, я не мав відношення до влади, я з простої радянської родини працівників, я не встиг «прихватизувати» жодного державного майна, я завжди відмовляв у справах з кримінальним відтінком, я не перебігаю перед камазами, я практично не маю поганих звичок, я навіть не палю і не палив ніколи, а тому мені просто не було, що втрачати.

А ще кажуть, з дитинства лідерський характер, помножений на особливості знака зодіаку «Козеріг».

Ще взнаки, мабуть дається батьківська східна кров, все ж таки – татарин.

Мій радикалізм і непохитність мені і допомагали і заважали одночасно.

Але часи радикалізму проходять, часи вимагають зваженості, домовленості, пошуку компромісів і консенсусів. Беручи до уваги мою дуже конфліктну правничу спеціалізацію – борги, виконання судових рішень, банкрутство, ліквідація підприємств та корпоративні конфлікти, сьогодні стає модним, коли ти зможеш завдяки своєму авторитету та репутації схилити і свого клієнта і опонента до укладання мирової угоди.

Прийде час, і верхом майстерності буде узгоджена паритетна домовленість задля уникнення розголосу та суду. Коли сьогодні люди просто приїжджають аби безоплатно у мене проконсультуватися та отримати візитку, яку я пропоную просто показати чиновнику, який дозволяє собі знущатися над простою людиною, такою самою як мій батько, наприклад, аби припинив і вирішив справу по закону…

Газета ПРАВОЗАХИСТ (КВ5045), видання захисту конституційних прав і свобод громадян України, (всеукраїнське об`єднання захисту конституційних прав і свобод громадян України), спецвипуск, 07-2010

Навигация по записям

*/?>