БАНК ТІГІПКО РЯТУЄ САМИХ НЕЗАХИЩЕНИХ ВКЛАДНИКІВ

 

БАНК ТІГІПКО РЯТУЄ САМИХ НЕЗАХИЩЕНИХ ВКЛАДНИКІВ

 

 

БАНК ТІГІПКО РЯТУЄ НЕЗАХИЩЕНИХ ВКЛАДНИКІВ

#Тігіпко продемонстрував державне мислення,-Фазекош

Джерело: http://khabibullin.kiev.ua/13042018-2/

[ч1 #ХАБІБУЛЛІН + ч2 #ФАЗЕКОШ]

Відео1: https://www.facebook.com/KHABIBULLIN.kiev.ua/videos/1811839628838971/?t=9

Відео2: https://www.facebook.com/KHABIBULLIN.kiev.ua.067.2096660/videos/1866200186732782/?t=4

Відео3 (Хабібуллін): https://www.facebook.com/fazekoshoa/videos/2025297644359838/?t=0

Відео4 (Фазекош): Тігіпко продемонстрував державне мислення,-Фазекош  https://www.facebook.com/KHABIBULLIN.kiev.ua.067.2096660/videos/1867249873294480/?t=0

Відео5 (Фазекош): https://www.facebook.com/fazekoshoa/videos/2025318097691126/?t=0

Хабібуллін | Банк VSBank / ВіЕсБанк

http://khabibullin.kiev.ua/category/vsbank_03032018/

 

____________________________________________________________________________

В продовження цієї теми було задано питання Голові «Київської обласної колегії адвовокатів», Голова комітету інформполітики та інформ безпеки Національної Асоціації адвокатів України Вадиму Хабібуллін, який увійшов у групу адвокатів створену Олексіем Фазекошем по захисту інтересів потерпілих по цьому кримінального правопорушенню, стосовно перспектив цієї справи.

Зокрема Вадим Хабібуллін зазначив: «Ця справа дійсно резонансна не тільки для Закарпаття, але і всієї України, хоча пограбування банків річ в Україні вже знайома. Я дуже вдячний всій групі найповажніших та найвідоміших адвокатів і главі ВКДКА Олександру Дроздову, і члену Ради адвокатів Закарпаття Зої Темнохурдовій, і особисто нашому метру, лідеру Закарпатської адвокатури Олексію Фазекошу за довіру координувати захист потерпілих від пограбування банку.

Звичайно шкодую, що одразу не знайшли спільну мову з керівництвом банком, і звичайно заважає чинне законодавство у справах захисту прав не вкладників-депозитів, а саме вкладників-ячеєк, в яких іноді ускладнено довести суми грошових коштів чи інших цінностей та їх походження.

Але, за попередньою наявною інформацією та завдяки керівництву банку і в тому числі завдяки нашому метру адвокатури Олексію Фазекошу планується спільна прес-конференція. Банк розглядає питання відшкодувати всі майнові вимоги самих не захищених вкладників-ячеєк.

Банк дійсно зможе показати реальну турботу про своїх вкладників чим зможе підтвердити, що він захищає і береже гроші своїх клієнтів, що дасть новий імпульс у відносинах банк-клієнт.

Крім того, планується спільна робота в напрямку притягнення до кримінальної та майнової відповідальності охоронців та охоронну фірму, завдяки діям чи бездіяльності яких здійснено резонансне пограбування як самого банку так і його клієнтів вкладників-ячеєк.

Наперед вдячний за довіру координування групи найвідоміших адвокатів, а також керівництву банку та Олексію Фазекошу за висококласну роботу як адвокатську так і як керівника групи і головне — за реальний захист потерпілих та можливе відшкодування всіх майнових вимог самих не захищених вкладників-скриньок.

Маючи вузьку правничу спеціалізацію з боргів і корпоративних конфліктів з 1996 року — готовий до будь-якої співпраці в напрямку виявлення та притягнення до кримінальної та майнової відповідальності охоронців та охоронної фірми, завдяки діям чи бездіяльності яких здійснено резонансне пограбування як самого банку так і його клієнтів вкладників-ячеєк.

Ще раз наголошу на активній і вирішальній ролі нашого адвокатського метра Олексія Фазекоша і дуже вдячний йому за захист потерпілих і за довіру мені координувати групу найвідоміших адвокатів в такій резонансній справі».

 

Підводячи підсумок роботи круглого столу голова Закарпатського відділення Спілки адвокатів України Олексія Фазекош зазначив:

«Я вдячний, що з нами працював один із найкращих фахівців в Україні фінансового банківського секторів, спорах Вадим Хабібулін, мій приятель і друг.

Саме вчора Вадим Хабібулін с цим питанням до мене приїхав. Я був здивований. Чому? В нас є сильні фахівці в юриспунденції, які нас консультували. Були підготовлені позови, які з нашої точки зору, мали безспірну судову перспективу, тому що ґрунтувалися на судовій практики, зокрема рішень, які пройшли через нову вже колегію цивільну палату Верховного суду України. Але вчора мені озвучили інформацію, що керівництво банку готово до співпраці із вкладниками ячеек по відшкодуванні ним спричинених збитків.

Я хотів би відкинути жодні інсинуації на цю тему, бо кажуть у перемоги – батьків багато, а поразка — завжди сирота. Хочу підкреслити те, що працювали всі. І вкладники, які робили певні заходи, звернення підписували і адвокати.

 Завдяки колективним зусиллям, та переговорній місії, яку на себе взяв Вадим Хабібулін домовленість з банком досягнута. Він продемонстрував, я вже відкрию секрет, керівництву банка ту юридичну базу, яку ми маємо зокрема я скинув від своєї помічниці через вайбер позови підготовлені Васильом Михайловичем Слюсарчуком, Богданом Біловаром.

Ця юридична база була оцінена як така , що має перспективу судову, а це рідкі банківські справи і тому саме Вадим Хабібулін вчора я скажу небезпідставно тут у Мукачеві. Саме тут присутні певні люди, які представляють керівництво цього банку.

Тепер на завершення, мені дуже приємно було що саме такий розвиток ситуації який до речі не всіх задовольнить тому що є певні особи, які не заявили про свої втрати і відповідно цим особам не будуть відшкодовані їх кошти мова йде про тих осіб, які є заявниками. Їх 39 чоловік і в першу чергу ті, які мають збитки до 20 тис.

Далі з кожним будуть працювати індивідуально. Але якби ми не довели судову перспективність нашої правової позиції то цієї розмови не було якби не було інформаційного обґрунтування її зокрема те як її висвітив на прес конференції голова вищої кваліфікаційної комісії президент спілки адвокатів України Олександр Дроздов. Це теж зіграло певну роль.

Тепер я хотів би окремо сказати, у нас в державі, все таки хромає правове поле. Але є керівники банків, які не дивлячись на це шкутильгаючи правове поле, мають совість і честь! І таки банки, такі керівники будуть мати як довіру у людей так і перспективу.

З такими і за честь працювати».

Джерело: http://region.uz.ua/?p=91499

Джерело: http://vsapravda.info/?p=92817

Навигация по записям

*/?>