Хабібуллін радить НЕ платити нові тарифи Кличка

IMG_9619

Хабібуллін радить НЕ платити нові тарифи Кличка

Правозахисник Вадим Хабібуллін 

радить Киянам НЕ оплачувати комуналку 

за новими тарифами Кличка

#Хабібуллін / #Хабибуллин

При підвищенні ціни чи потрібно переукладати договір з ЖЕКом? Киянам варто переглянути пункти договору, укладеного з ЖЕКом, в частині оплати за комунальні послуги, перш ніж платити за новими, підвищеними тарифами. За законом, ніхто не може змусити громадян платити за новими тарифами без їх відома і майже у всіх випадках потрібне переукладання угод, зазначив голова Київської обласної колегії адвокатів відомий правозахисник Вадим #Хабібуллін.

«Киянам ніхто не може нарахувати нові тарифи без їх згоди, оскільки платіжки приходять на підставі укладених з #ЖЕК’ом договорів. Якщо у квитанції змінюється сума, то вона повинна бути письмово погоджена з господарем квартири. Тобто потрібно переукладання договору», — розповів #юрист, #адвокат Вадим Хабібуллін в прямому ефірі на телеканалі «Київ». Він рекомендує уважно переглянути договір, зокрема — ті пункти, які передбачають дії в разі підняття тарифів. «Або все відбувається автоматично, або ж потрібне узгодження і переукладання договору», — додав він.

Юрист також радить не нервувати, коли прийдуть квитанції з «комуналкою #Кличка», яка несправедливо для людей подорожчала майже вдвічи-втричі: можна якийсь час продовжувати платити за старими тарифами. «Зовсім не платити не можна. Тому поки господар квартири не погодить нові цифри з ЖЕКом, я рекомендують платити за послуги ЖКГ за старими/попередніми тарифами, так названими ще «тарифами #Янукович’а», — зазначив Хабібуллін і додав, що дуже, дуже шкода людей і порадив дуже уважно «ходити» на вибори мера Києва і Київради.

Нагадаємо, з 1 липня 2017 року в Києві, за рішенням #КМДА і мера Віталія #Кличко подорожчають комунальні послуги. Платити більше доведеться майже вдвічи-втричі.

КМДА вдвічі підвищила тарифи на квартплату

Економічна правда

http://www.epravda.com.ua/news/2017/06/16/626094/

ДЯКУЮ ЗА ВІДЕО — ТЕЛЕКАНАЛ КИЇВ

#Хабібуллін / #Хабибуллин

www.KHABIBULLIN.kiev.ua

Житлово-комунальні послуги Субсидії

http://khabibullin.kiev.ua/category/gitlovo_komynalni/

 

Навигация по записям

*/?>