Службове розслідування #КРЕНТОВСЬКА #МінСоцПолітики #МСП #ФондСоцСтраху #ФССУ

2019.06.17 Службове розслідування КРЕНТОВСЬКА МінСоцПолітики-ФондСоцСтраху (Хабібуллін, 1975@KHABIBULLIN.KIEV.UA).pdf

 

ЗАЯВА ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ

СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ

 

ТА ВІДСТОРОНЕННЯ ВІД ВИКОНАННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ

ПРЕДСТАВНИКА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

 

ПЕРШ. ЗАСТ. МІНІСТРА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

КРЕНТОВСЬКА ОЛЬГА ПЕТРІВНА

 

ЩОДО МОЖЛИВИХ ОЗНАК КОРУПЦІЙНОСТІ

(ЗЛОВЖИВАННЯ ВЛАДОЮ АБО СЛУЖБОВИМ СТАНОВИЩЕМ)

НА ЗАСІДАННІ 30.05.2019 ПРАВЛІННЯ

ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ

 

 

З відкритих публічних джерел з деяких АНТИКОРУПЦІЙНИХ ЗМІ стало відомо, що начебто 30.05.2019 відбулося ЗАСІДАННЯ ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ, погоджене 27.05.2019 та порядок денний який мав бути погоджений з ПЕРШ. ЗАСТ. МІНІСТРА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ КРЕНТОВСЬКА ОЛЬГА ПЕТРІВНА вона ж є начебто заступником Голови Правління ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ.

 

За попередньою інформацією дане ЗАСІДАННЯ ФССУ було начебто ЗІРВАНО безпосередньо чиновником — КРЕНТОВСЬКОЮ ОЛЬГОЮ ПЕТРІВНОЮ зазначившою, що деякі питання, вказані у порядку денному на момент засідання Правління НЕ ПОГОДЖЕНІ ОСОБИСТО МІНІСТРОМ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ АНДРІЄМ ОЛЕКСІЙОВИЧЕМ РЕВА, і БЕЗ ТАКОГО ОСОБИСТОГО ПОГОДЖЕННЯ НЕ МОЖУТЬ БУТИ ВКЛЮЧЕНІ до порядку денного засідання Правління ФССУ, хоча жодних особистих ПОГОДЖЕНЬ питань порядку денного ЗАСІДАННЯ Правління ФССУ ОСОБИСТО МІНІСТРОМ чинним законодавством, положенням та регламентом ФССУ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО. КРЕНТОВСЬКОЮ ОЛЬГОЮ ПЕТРІВНОЮ начебто було зазначено що БЕЗ ОСОБИСТОГО ПОГОДЖЕННЯ окремих пунктів порядку денного МІНІСТРОМ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ АНДРІЄМ ОЛЕКСІЙОВИЧЕМ РЕВА ці питання НЕ МОЖУТЬ БУТИ включені до порядку денного ЗАСІДАННЯ Правління ФССУ та НЕ МОЖУТЬ БУТИ розглянуті на ЗАСІДАННІ Правління ФССУ.

 

КРЕНТОВСЬКОЮ ОЛЬГОЮ ПЕТРІВНОЮ та представниками СТОРОНИ ВЛАДИ в Правлінні ФССУ начебто було ЗІРВАНЕ ЗАСІДАННЯ Правління ФССУ 30.05.2019 через НЕЗАКОННУ, ПРОТИПРАВНУ ТА ЗЛОЧИННУ ВИМОГУ КРЕНТОВСЬКОЇ ОЛЬГИ ПЕТРІВНИ НАЧЕБТО ЯКОГОСЬ ОСОБИСТОГО ПОГОДЖЕННЯ З МІНІСТРОМ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ АНДРІЄМ ОЛЕКСІЙОВИЧЕМ РЕВА окремих питань порядку денного ЗАСІДАННЯ Правління ФССУ, але НЕ ЗАЗНАЧИВШОЮ яким саме законодавством, положенням чи регламентом це передбачено — таке можливе ОСОБИСТЕ ВТРУЧАННЯ МІНІСТРА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ АНДРІЯ ОЛЕКСІЙОВИЧА РЕВА в дані питання діяльності ФССУ.

 

ВРАХОВУЮЧИ НАЯВНІ МОЖЛИВІ ОЗНАКИ КОРУПЦІЙНОСТІ, ЗЛОВЖИВАННЯ ВЛАДОЮ АБО СЛУЖБОВИМ СТАНОВИЩЕМ ЦІ ДІЇ МОЖУТЬ ПОТРЕБУВАТИ ДЕТАЛЬНОГО ВИВЧЕННЯ ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ.

Навигация по записям

*/?>