Кворум Установчого з’їзду адвокатів під сумнівом і залежить від апеляції…

img_7353

Кворум Установчого з’їзду адвокатів України може бути під сумнівом і залежить від апеляції…

17.11.2012 відбувся «рейдерський захват» Установчого з’їзду адвокатів України, але я про інше,- адвокат В.Хабібуллін

Вітаю колег з обранням, але кворум Установчого з’їзду адвокатів України може бути під сумнівом.

І таки збулись прогнози на 17 листопада 2012 року. Адвокатуру України продовжують захоплювати і майже всі мовчать.

А відбувається банальна боротьба не стільки за владу в адвокатурі, скільки за гроші. Оскільки після сьогоднішнього Установчого з’їзду адвокатів України мають сформувати національні органи адвокатського самоврядування та встановити розміри обов’язкових «членських внесків» — плати з кожного майже 50.000 адвокатів.

Та оскільки «внески» вбачаються не менше 1 мін. заробітної плати на регіональному рівні та на національному — це дорівнює адвокатському «общаку», вибачте бюджету в 50 млн. грн. — 100 млн. грн.

Хто буде «держателем общака» і хто є «замовник» буде відомо протягом 17-18 листопада 2012 року, але вже відомо і ЗМІ про це «донесуть» в понеділок 19.11.2012 року у величний день набрання чинності новим Кримінальним процесуальним кодексом України, за який Президентові окрема вдячність і низькій уклін.

Хоча як чесно рядовим адвокатам до вподоби така «возня», оскільки поки «пани чубляться…» — будуть суди, будуть оскарження і рішення щодо обов’язкових поборів з адвокатів не наберуть чинності, регіональні органи адвокатського самоврядування не наберуть повноважень і не зможуть найближчі місяці розправлятися з адвокатами завдяки дисциплінарним органам.

Шкода, що заангажовані деякі ЗМІ залишають таку нову і чарівну тему без належної уваги.

Але я зараз про інше!

Кворум Установчого з’їзду адвокатів України може бути під сумнівом!

Враховуючи те, що «делегатів» сьогодні 17.11.2012 на Установчому з’їзді адвокатів України зареєстровано 217 з практично 400 обраних по Україні — зараз вся «увага» буде прикута до апеляції адвоката, голови «Київської обласної колегії адвокатів» Вадима Хабібулліна, якою має бути СКАСОВАНО за аналогією до Дніпропетровська — СКАСОВАНО всі рішення та, в тому числі, обрання «делегатів» на Установчий з’їзд адвокатів України від Київської області, а це майже 60 осіб.

Тобто 400 «делегатів» на Установчий з’їзд адвокатів України (кворум 201 та 17.11.2012 року було зареєстровано майже 217), а як скасують обрання «делегатів» 217 мінус 60, дорівнює примірно ВІДСУТНІСТЬ КВОРУМУ.

Враховуючи наведене, не виключено «велику гру» на рівні Київського апеляційного адміністративного суду враховуючи, що представником у захисті Відповідача — Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області проти адвоката Вадима Хабібулліна виступає найвідоміший та найавторитетніший адвокат і науковець, представник юридичної фірми «Василь Кісіль і Партнери» — Беляневич Вадим Едуардович.

Тож підключайте ЗМІ, телеканали, журналістів, адвокатів і правозахисників та всіх хто хоче жити по закону, а не по … та «беспределу» та приєднуйтеся, в тому числі в порядку ст. 192 КАСУ, до розгляду апеляційної скарги адвоката, голови «Київської обласної колегії адвокатів» Вадима Хабібулліна в адміністративній справі №2а-14052/12/2670 (суд першої інстанції – Окружний адміністративний суд міста Києва).

З великою повагою
і сподіванням виявитися адвокатурі України корисним,
Вадим Хабібуллін, адвокат
голова «Київської обласної колегії адвокатів»

До уваги та по темі аби увійти в курс справ:

«РЕФОРМА АДВОКАТУРИ УКРАЇНИ»
1) 10 жовтня обираємо адвокатську владу в Київській області
http://blog.ubr.ua/pravo/10-jovtnia-obiramo-advokatsku-vladu-v-kivski-oblast-3379

2) Cправдилися самі страшні сценарії «реформування» адвокатури Київської області
http://blog.ubr.ua/pravo/cpravdilisia-sam-strashn-scenar-reformuvannia-advokaturi-kivsko-oblast-3693

3) ПОЗОВ: Заборонити делегатам від адвокатури Київобласті приймати участь 17.11.2012 …
http://blogs.korrespondent.net/users/blog/blog3/a80662

4) На Установчому з’їзді адвокатів Ви започатковуватимете нову еру адвокатури
http://blogs.korrespondent.net/users/blog/blog3/a83029

5) …

17.11.2012

Навигация по записям

*/?>