Позовну заяву банку залишити без розгляду

image

Категорія справи №2-1455/11: Цивільні справи; Позовне провадження; Спори, що виникають із договорів; Спори, що виникають із договорів позики, кредиту, банківського вкладу.

Державний герб України

пр. № 2/759/77/13

ун. № 2-1455/11

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18 квітня 2013 року Святошинський районний суд м. Києва

в складі: головуючого — судді Кириленко Т.В.

при секретарі Бандурі Н.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві справу за позовом Публічного акціонерного товариства «УкрСиббанк» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості, суд,-

В С Т А Н О В И В:

Позивач звернувся до суду з позовом, в якому просить, стягнути з відповідачів заборгованість за кредитним договором № 11111220000 в розмірі 1 605 964,73 грн.

Позивач в судове засідання не з’явився повторно, про день слухання справи повідомлявся належним чином, заяву про розгляд справи за його відсутності не надав, відповідно до даних поштового відділення за вказаною в позовній заяві адресі не перебуває, про зміну свого місця перебування суд не повідомив.

Відповідно до ст. 77 ЦПК України сторони та інші особи, які беруть участь у справі, зобов’язані повідомляти суд про зміну свого місця проживання (перебування, знаходження) або місцезнаходження під час провадження справи. У разі відсутності заяви про зміну місця проживання або місцезнаходження судова повістка надсилається на останню відому судові адресу і вважається доставленою, навіть якщо особа за цією адресою більше не проживає або не знаходиться.

Згідно п. 3 ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з’явився в судове засідання, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутність.

Оскільки позивач повторно в судове засідання не з’явився, заяву про розгляд справи у відсутність його представника не надав, позов підлягає залишенню без розгляду.

На підставі викладеного, керуючись ст. 207 п. 3 ЦПК України, суд,-

У Х В А Л И В:

Позовну заяву Публічного акціонерного товариства «УкрСиббанк» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості залишити без розгляду.

На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до Апеляційного суду м. Києва через районний суд протягом 5 днів.

Суддя

http://reyestr.court.gov.ua/Review/30926334

Навигация по записям

*/?>