#Колекторський бізнес – це сам #банк,- #Хабібуллін

image

#Колекторський бізнес – це сам #банк, — юрист #Хабібуллін — Українські реалії http://ukrreal.info/ua/suspilstvo/106540-kolektorskiy-biznes-tse-sam-bank-yurist

#Колекторський бізнес – це сам #банк,- #Хабібуллін

Парадоксальну заяву зробив на засіданні #Вінницького прес-клубу, присвяченого проблемі #колекторства, київський #адвокат Вадим #Хабібуллін.

— Колекторський бізнес – це сам банк, — стверджує він.

– Він створює організацію, на яку #боржники виливають увесь негатив. Але якщо люди знатимуть, що цих «громовідводів» боятися не слід, оскільки не існує правової основи їх діяльності, каже він, тема #колекторства зникне сама по собі.

Пан Хабібулін має певні резони. Адже #банки не можуть за #законом знімати #борги у #позичальників. Вони можуть їх пролонгувати, продовжити, подати в #суд на #боржника. Але дуже часто тут і спрацьовує зворотній еффект. Нема гарантії, що суд винесе ухвалу про стягнення боргу, нема гарантій, що у боржника вистачить майна, щоб розрахуватися з банком тощо.

Тут-то і вступають на арену #колектори!

#Хабібуллін | Кредити Колектори Банки | Вадим #Хабібуллін | #Хабибуллин Вадим http://khabibullin.kiev.ua/category/kredit_kolektori_bank/

Навигация по записям

*/?>