Націоналізація банку. Хто постраждає? Кого чекає біда?

Націоналізація банку. Хто постраждає? Кого чекає біда?

«…депозитників охопила паніка,
яка затьмарила інші страшні і
непередбачувані і замасковані ризики…»

Країну масово охопила «паніка» з приводу «віджатого владою великого банку». Але саме смішне і страшне, що «паніка» зовсім в неправильному руслі пішла, а скоріше, можливо, саме в правильному владі русі пішла!

Напевно сама ж влада «запустила» меседжи, що начебто при «націоналізації» постраждають депозитники і хвиля пішла в правильному руслі, оскільки депозитників охопила паніка, яка затьмарила інші страшні і непередбачувані і замасковані ризики, відповідно до яких — частина «тіньової економіки», сама вразлива її частина — громадяни може постраждати дуже суттєво в найближчі півроку-рік.

Отже, за попередньою неперевіреною інформацією фіскальні органи раніше не могли отримати доступ до мільйонів «карток» громадян, які під виглядом «поклав гроші на картку в Києві один, а зняв у Львові інший» — здійснювали приховану/не реєстровану підприємницьку діяльність з продажу товарів/послуг без реєстрації та сплати податків/зборів.

Отримав тепер такий доступ до реальних можливостей «опустити» малий і середній бізнес — влада можливо перевірить всі платежі/розрахунки за допомогою «карток» та виявить, донарахує всі необхідні податки/збори громадянам, а по самих «буйних» відкриватимуться кримінальні провадження для притягнення до кримінальної відповідальності за ухилення від сплати податків/зборів, тощо, а також — до адміністративної відповідальності за порушення порядку провадження господарської діяльності, тощо.

І враховуючи мільйони таких громадян та мільярди «тіньових» гривень — донараховані податки/збори можуть реально «опустити на ще більше дно» простих українців та наповнити державний бюджет мільярдами гривень простих українців, замість того, аби влада «трусила» мільярдних е-декларантів, які в переважній більшості не можуть пояснити мільярдні статки та мільярдні «кешеві/карманні» гривні, долари, євро.

Вадим Хабібуллін
#Хабібуллін / #Хабибуллин

Навигация по записям

*/?>