Запит щодо страхування Uklon/Уклон та AXA

2018.09.20 ЗАПИТ_УКЛОН_АХА_СТРАХУВАННЯ_(Хабібуллін, ZAPIT@KHABIBULLIN.KIEV.UA).pdf

 

IMG_1152

 

ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ

Україна, Київ, 20.09.2018

№ #УКЛОН  #Uklon / #АХА / #СТРАХУВАННЯ

ЧИ ДІЙСНО КОЖЕН ПАСАЖИР компанії Uklon/Уклон (Код ЄДРПОУ 40625367) МАЄ ПРАВО ЗВЕРНУТИСЯ ОФІЦІЙНО ЗА ОТРИМАННЯМ ДОСТОВІРНОЇ, ТОЧНОЇ/ПОВНОЇ ІНФОРМАЦІЇ (ДОВІДКИ) ПРО ТЕ, ЩО ВІН, ЯК ПАСАЖИР компанії Uklon/Уклон (Код ЄДРПОУ 40625367) Є ДІЙСНО ЗАСТРАХОВАНИМ НЕ ТІЛЬКИ НА 12 АВТОМОБІЛЯХ, ВКАЗАНИХ У РЕЄСТРІ ПЕРЕВІЗНИКІВ (ЛІЦЕНЗІЇ) компанії Uklon/Уклон (Код ЄДРПОУ 40625367)?

ПІДСТАВА: З деяких відкритих публічних джерел СТАЛО ВІДОМО, що згідно спільної ініціативи Uklon/Уклон та AXA/ AXA Страхование Жизни НАЧЕБТО ЗАСТРАХОВАНО здоров’я та життя КОЖНОГО ВОДІЯ, а з інших публичних джерел – наголошується, що НАЧЕБТО ЗАСТРАХОВАНО здоров’я та життя КОЖНОГО ПАСАЖИРА. Крім того, згідно РЕЄСТРУ ПЕРЕВІЗНИКІВ (https://e-services.dsbt.gov.ua/) щодо Uklon/Уклон, Код ЄДРПОУ 40625367 — Стан ліцензії: ДІЙСНА. Дозволені види робіт: внутрішні перевезення пасажирів легковими автомобілями на замовлення. Засоби провадження господарської діяльності (тільки 12 автомобілів) згідно вказаних в реєстрі держномерів.

ПРОШУ НАДАТИ ДОСТОВІРНУ, ТОЧНУ/ПОВНУ ІНФОРМАЦІЮ:

1) надати офіційний документ – яким підтверджується, що Вами дійсно ЗАСТРАХОВАНО здоров’я та життя кожного ПАСАЖИРА, А НЕ ТІЛЬКИ КОЖНОГО ВОДІЯ компанії Uklon/Уклон (Код ЄДРПОУ 40625367).

2) надати офіційний документ – яким підтверджується, що Вами дійсно ЗАСТРАХОВАНО здоров’я та життя кожного ПАСАЖИРА, а не тільки кожного ВОДІЯ компанії Uklon/Уклон (Код ЄДРПОУ 40625367) САМЕ ВКАЗАНИХ у ДЕРЖЛІЦЕНЗІЇ ТІЛЬКИ 12 (дванадцяти) автомобілів згідно Реєстру перевізників (Ліцензії).

3) надати офіційний документ – яким підтверджується, що Вами дійсно ЗАСТРАХОВАНО здоров’я та життя кожного ПАСАЖИРА компанії Uklon/Уклон (Код ЄДРПОУ 40625367) НЕ ТІЛЬКИ 12 (дванадцяти) автомобілів, вказаних у ДЕРЖЛІЦЕНЗІЇ, згідно Реєстру перевізників (Ліцензії), А Й ІНШИХ АВТОМОБІЛІВ.

4) надати офіційний документ – яким підтверджується, що Вами дійсно ЗАСТРАХОВАНО здоров’я та життя МОЄ ОСОБИСТО — громадянина України Хабібулліна Вадима Монев’яровича, як ПАСАЖИРА компанії Uklon/Уклон, НЕ ТІЛЬКИ у поїздках на вказаних у ДЕРЖЛІЦЕНЗІЇ ТІЛЬКИ 12 (дванадцяти) автомобілях згідно Реєстру перевізників (Ліцензії), А Й НА ВСІХ/БУДЬ-ЯКИХ ІНШИХ АВТОМОБІЛЯХ, викликаних за допомогою компанії Uklon/Уклон (Код ЄДРПОУ 40625367) та/або її програм, сервісів, партнерів, тощо і таке ін.

Про таксі / такси

http://khabibullin.kiev.ua/category/takci/

#Хабібуллін / #Хабибуллин

Навигация по записям

*/?>