ПОДАВАЙТЕ ЗАЯВУ ПРО РОЗСТРОЧКУ ОПЛАТИ ЗА ОПАЛЕННЯ 2018-2019

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН! ПРО #ОПАЛЕННЯ!
#Хабібуллін / #Хабибуллин
 
ВАС ПОЗБАВИЛИ СУБСИДІЇ???
ПОДАВАЙТЕ ЗАЯВУ ПРО РОЗСТРОЧКУ
ОПЛАТИ ЗА ОПАЛЕННЯ 2018-2019
 
кому: #КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО, #ЖЕК, #ГІОЦ
від: Споживача Іванова
 
ЗАЯВА НА «РОЗСТРОЧКУ» ОПЛАТИ
ЗА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ОПАЛЕННЯ 2018-2019
 
У порядку, передбаченому ПОСТАНОВОЮ Кабінету Міністрів України № 744 «Про зменшення фінансового навантаження на споживачів щодо оплати послуги з централізованого ОПАЛЕННЯ шляхом створення умов для отримання РОЗСТРОЧКИ на оплату послуги з централізованого ОПАЛЕННЯ», яка набрала чинності 01.11.2016 року.
 
Шановний КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО!
 
З 01.11.2016 року Урядом всі теплопостачальні підприємства ЗОБОВ’ЯЗАНІ оформляти письмові ЗАЯВИ ГРОМАДЯН, які хочуть скористатися наданою Урядом можливістю сплачувати рахунки за централізоване ОПАЛЕННЯ рівними частинами протягом року. Постанова Кабінету Міністрів України. № 744 «Про зменшення фінансового навантаження на споживачів щодо оплати послуги з централізованого опалення шляхом створення умов для отримання розстрочки на оплату послуги з централізованого опалення» набрала чинності 1 листопада 2016 року. З цього моменту всі теплопостачальні підприємства ЗОБОВ’ЯЗАНІ оформляти відповідні ЗАЯВИ громадян, НЕ ВИМАГАЮЧИ ЖОДНИХ ІНШИХ ДОДАТКОВИХ ДОКУМЕНТІВ.
 
Для того, щоб скористатися наданою Урядом можливістю платити 50% вартості ОПАЛЕННЯ взимку, решту 50% – влітку, необхідно всього-на-всього подати письмову ЗАЯВУ до свого постачальника послуги і теплопостачальне підприємство ЗОБОВ’ЯЗАНЕ ПРИЙНЯТИ ЗАЯВУ та, починаючи з ДАТИ ЇЇ ПОДАННЯ, щомісяця протягом МІЖОПАЛЮВАЛЬНОГО періоду ВИСТАВЛЯТИ ПОЛОВИНУ ВАРТОСТІ рахунку за ОПАЛЕННЯ без жодних комісій і передоплат.
 
Враховуючи наведене,
ПОВІДОМЛЯЮ ТА НАДАЮ/НАДСИЛАЮ ЗАЯВИ:
 
1) що у порядку, передбаченому Постановою №744 готовий оплачувати рахунки з 50% рахунку за ОПАЛЕННЯ 2018-2019 р.р. та РЕШТУ ЗАЛИШКУ 50% пропоную, у порядку, передбаченому вказаною Постановою Уряду №744 виставляти РІВНИМИ частинами/сумами протягом МІЖОПАЛЮВАЛЬНОГО періоду ЩОМІСЯЦЯ РІВНИМИ частинами з ТРАВНЯ 2019 року по ВЕРЕСЕНЬ 2019 року включно.
 
2) ПРОШУ НАДАТИ ОФІЦІЙНУ ВІДПОВІДЬ ПОШТОЮ.
 
ДОДАТОК: Заява, оформлена
згідно вказаної Постанови КМУ №744
 
З повагою, СПОЖИВАЧ
 
__________________________
 
#Хабібуллін / #Хабибуллин

Навигация по записям

*/?>