Грабіж держбюджету, #безвіз до кінця листопада, #таксі за 350грн/км і атака на #Нацбанк і #Гонтареву

img_8426

Грабіж держбюджету, #безвіз до кінця листопада,
#таксі за 350грн/км і атака на #Нацбанк і #Гонтареву

Правильно Валерія #Гонтарева заявила про атаку в #ЗМІ на неї та #НБУ.

В світлі «готуючогося», зі слів #Президента #Порошенко «безвізу» в кінці листопада 2016 — маємо підтримати НБУ в «тихому, прихованому» проведенні корупційного #тендеру із закупівлі послуг таксі за 350грн/км при реальній середній ціні 5-10грн/км.

Тендер виграла фірма, юридична особа, яка навіть #ліцензії на послуги таксі немає взагалі, а також за кодами діяльності #КВЕД — відсутніми у них є послуги таксі, як головні.

І найцікавішим є навіть не те, що за попередньою інформацією у цій фірми навіть реальних автомобілів немає, а те, що представники цієї юридичної особи є/були/можуть бути фігурантами ряду кримінальних проваджень, серед яких 12015100120001851, 32016250000000003 та інш. у справах про «перемоги» в конкурсних торгах, розкрадання #державних коштів та отримання грошової винагороди.

Крім того, кримінальними провадженнями вже встановлено, що ПП «Август Груп» є підконтрольним іншому підприємству ТОВ «Імпел Гріффін Груп» та є лише «формальним» учасником конкурсних торгів у справах про перемоги в конкурсних торгах, розкрадання державних коштів та отримання грошової винагороди.

Саме тому, в тому числі, у разі ненадання в кінці листопада 2016 «безвізу» — в адміністрації Президента #Порошенка, в його партії #БПП та в #Уряді і в #коаліції є реальний і чудовий шанс «списати» все на #Нацбанк і Валерію #Гонтареву за грабіж держбюджету через корупційний тендер з послуг таксі.

А враховуючи #кримінальні провадження по деяких заступниках Валерії #Гонтаревої, таких як Катерина #Рожкова та може і інших — «списати» Президент зможе спокійно всю команду чи як зараз кажуть по-новому — організовану злочинну групу.

Вадим Хабібуллін
24.10.2016

+ читати:

Національний банк України
#Хабібуллін / #Хабибуллин
http://khabibullin.kiev.ua/category/nacbank/

 

Навигация по записям

*/?>