ТИМОШЕНКО ПІДТРИМАЛА ТАКСИСТІВ УКРАЇНИ

ТИМОШЕНКО ПІДТРИМАЛА ТАКСИСТІВ УКРАЇНИ

#Тимошенко та #Антонюк: «Про мільярдну корупцію на ринку таксі і всеукраїнський #СТРАЙК ТАКСИСТІВ і європейську реформу українського ринку таксі».

«Поштовхом став тихо оприлюднений у жовтні 2018 року Урядом антиукраїнський, варварський законопроект (https://mtu.gov.ua/projects/189/) ПРО МОЖЛИВІСТЬ КОНФІСКОВУВАТИ АВТОМОБІЛІ ГРОМАДЯН ЗА ТАКСУВАННЯ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, В ЧИЇЙ ВЛАСНОСТІ АВТОМОБІЛЬ»

Таксисти України НАГОЛОШУЮТЬ ТА ЗАПЕВНЯЮТЬ, ЩО ГОТОВІ ВИСТУПИТИ ПАРТНЕРАМИ ВЛАДІ В ПРОСУВАННІ ДІЄВОЇ РЕФОРМИ РИНКУ ТАКСІ в інтересах майже 2млн. споживачів послуг таксі щоденно та понад 200тис. таксистів які працюють на ринку таксі в контексті і за формулою:  ВОДІЯМ ТА ПЕРЕВІЗНИКАМ ТАКСІ (понад 200-сот тисячам громадян) – легальну роботу, простий вхід на ринок таксі і прості і зрозумілі податки без корупції і хабарів та соціальну захищеність; ПАСАЖИРАМ (майже 2млн. громадян споживачів послуг таксі щоденно) – безпеку і комфорт та прості і зрозумілі тарифи; ДЕРЖАВІ – податки та можливість вивести з тіньового корупційного сектору/ринку таксі понад 40млрд.грн. щорічно та можливість нарешті отримання державним бюджетом України понад 3 млрд.грн. щорічно, забезпечуючи при цьому і соціальні програми і наших співвітчизників пенсіонерів і так само наших воїнів, нашу українську армію та реально європейське майбутнє України. Таксисти України НАГОЛОШУЮТЬ ТА ЗАПЕВНЯЮТЬ, що у разі ігнорування законних та конституційних вимог – залишають за собою право ОГОЛОСИТИ ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СТРАЙК ТАКСИСТІВ УКРАЇНИ.

«Легальне таксі в правовій державі» Повне відео: https://www.unian.ua/multimedia/video/press/10065639-legalnoe-taksi-v-pravovom-gosudarstve.html

Більш про #таксі / #такси :

#Таксопорт: http://taxoport.com

#УТМА: http://utma.org.ua

#Хабібуллін: http://khabibullin.kiev.ua/category/takci/

Навигация по записям

*/?>