Грабовському мали надати охорону

image

Грабовському мали надати охорону

Навіть у мафії є поняття, що адвокатів ніколи не вбивають. Бо адвокат може знадобитися всім – і владі, яка завтра може бути в опозиції, і бандитам, які завтра можуть опинитися в тюрмі.

Юрій Грабовський не вів гонорарновеликих справ, хоча більшість із них були кримінальними. Але ніколи не було такого, щоб йому хтось погрожував. 75-80% справ він вів по безоплатній правовій допомозі. Справа Александрова також практично не оплачувалася. Копійки. Тобто думати про те, що людина загинула в якихось політичних іграх, та ще й за безкоштовно – дивно. Влада мала надати адвокатам, які захищають ворогів нашої держави, цілодобову охорону. Але вона цього демонстративно не зробила. Пізніше охорону надали тільки Оксані Соколовській.

Я впевнений, що пізніше оголосять, що це був грабіж або як зацікавленість північного сусіда. Так само його вбивство може бути і не пов’язане із справою Александрова. Різне буває. Але тут справа в іншому – адвокатам, які ведуть такі справи, мають надавати охорону.

Взагалі, ця справа заплутана. Вже встановлено, що з планшетом чи телефоном Грабовського хтось справді виїхав у Шарм-ель-Шейх і писав звідти повідомлення. Але якщо це було пограбування, то навіщо летіти в Єгипет? Велика кількість нестиковок. Думаю, що ніхто ніколи і не дізнається, як було насправді.

Тепер питання в іншому – хто готовий захищати вбивць адвоката – нашого колеги адвоката Юрія Грабовського?

image

image

http://obozrevatel.com/blogs/85924-grabovskomu-mali-nadati-ohoronu.htm

Навигация по записям

*/?>