ВІДКРИТИ КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ відносно директора ФОНДУ СОЦСТРАХУ Сергія НЕСТЕРОВ

 

fullsizeoutput_8344

 

ЗАЯВА ПРО ПРО ВЧИНЕННЯ КОРУПЦІЙНОГО КРИМІНАЛЬНОГО

ПРАВОПОРУШЕННЯ ЗА СТ. 367 КРИМІНАЛЬНОГО КОДЕКСУ

(СЛУЖБОВА НЕДБАЛІСТЬ)

 

ТА ПРО ВІДКРИТТЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОВАДЖЕННЯ ВІДНОСНО

 

в/о ДИРЕКТОРА ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ

СЕРГІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА НЕСТЕРОВ

(04070, Київ, вул. Боричів Тік, 28)

 

 

ПРОШУ:

 

 1. ЗАРЕЕСТРУВАТИ цю заяву та невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання цієї заяви, ВІДКРИТИ КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ, внести відповідні відомості до Єдиного РЕЄСТРУ досудових розслідувань про вчинення ДИРЕКТОРОМ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ — СЕРГІЄМ ВОЛОДИМИРОВИЧЕМ НЕСТЕРОВ КОРУПЦІЙНОГО КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВОПОРУШЕННЯ, передбаченого ст. 367 КК України та негайно РОЗПОЧАТИ РОЗСЛІДУВАННЯ за викладеними фактами, забезпечити доказування й розслідування.

 

 1. Провести СЛІДЧІ ДІЇ, необхідні для встановлення винних осіб з метою їх ПРИТЯГНЕННЯ ДО КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ – ВИКЛИКАТИ ТА ОПИТАТИ ВСІХ ПРИСУТНІХ НА ЦЬОМУ ЗАСІДАННІ ЧЛЕНІВ ПРАВЛІННЯ ФССУ (список надається), ПРЕДСТАВНИКІВ ЯК СТОРОНИ – ДЕРЖАВИ ТАК І СТОРОНИ – РОБОТОДАЦІВ ТА СТОРОНИ – ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ (ПРОФСПІЛКИ) та у разі підтвердження вчинення — здійснити повідомлення про підозру.

 

 1. Прийняти до уваги, що ЗАЯВНИК ПОВІДОМЛЕНИЙ під розпис про завідомо неправдиве повідомлення, оскільки воно підкріплене фактами і доказами СТОРІН У ФОНДІСОЦСТРАХУ.

 

 1. ПОВІДОМИТИ ЗАЯВНИКА ПИСЬМОВО, у встановленому законом порядку ПРО ПОЧАТОК кримінального провадження на офіційну ПОШТОВУ АДРЕСУ: 03146, КИЇВ-146, А/С 13 (ВАДИМУ ХАБІБУЛЛІН) та закінчення досудового розслідування.
 2. Прийняти до уваги, що БІЛЬШЕ НІЖ ВИКЛАДЕНО в цій заяві про злочин ТА ДОДАНО до неї — ЗАЯВНИКУ ДОДАТИ НЕМАЄ ЧОГО, ані письмово, ані усно.

 

 1. ЗОБОВ’ЯЗАТИ вказану особу – ВИСОКОПОСАДОВЦЯ Директора ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИСЕРГІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА НЕСТЕРОВНЕГАЙНО НАДАТИ/НАДІСЛАТИ ЗАПИТУЄМІ, згідно пункту 9.1 РЕГЛАМЕНТУ роботи Правління ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ: — (1) ПРОТОКОЛ — (2) СТЕНАГРАМУ — (3) АУДІО-ЗАПИС вказного засідання Правління ФССУ від 30.05.2019 та якщо вказана особа – ВИСОКОПОСАДОВЕЦЬ сама ЗАЯВИТЬ/ПІДТВЕРДИТЬ про злочин то ЗВІЛЬНИТИ від відповідальності із врахуванням КПК та Конституції, що особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

 

ДОДАТКИ ПЕРШОМУ АДРЕСАТУ:

 1. Інформація щодо ДОТРИМАННЯ ПОРЯДКУ ВІДКРИТТЯ кримінального провадження надається як Додаток до цієї заяви;
 2. Інформація щодо МОЖЛИВИХ ВІДМОВ У ВІДКРИТТІ кримінального провадження надається як Додаток до цієї заяви;
 3. Інформація щодо притягнення до відповідальності ЗА НЕЗАКОННУ ВІДМОВУ у відкритті кримінального провадження надається як Додаток до цієї заяви;
 4. Інформація щодо ПРАВОВИХ ПІДСТАВ ПОДАННЯ ЦІЄЇ ЗАЯВИ надається як Додаток до цієї заяви;
 5. Копія публічного ЗАПИТА Гром.Укр. Вадима Хабібулліна від 04.06.2019;
 6. Копія листа ВІДМОВИ/ПРИХОВУВАННЯ Сергієм НЕСТЕРОВ від 16.07.2019: (1)ПРОТОКОЛУ — (2)СТЕНАГРАМИ — (3)АУДІО-ЗАПИСУ вказного засідання Правління Фонду соцстраху України від 30.05.2019;
 7. Копія листа-відповіді Федерації ПРОФСПІЛОК України від 08.07.19 та копія заяви профспілкової сторони ПРАВЛІННЯ Фонду соціального страхування України ЩОДО ДІЙ ДЕРЖАВНОЇ СТОРОНИ правління Фонду від 31.05.2019р.;
 8. Копія відповіді координатора сторони РОБОТОДАВЦІВ у складі правління Фонду соціального страхування України від 03.07.2019 року;
 9. Інформація щодо ЧЛЕНІВ ПРАВЛІННЯ Фонду соцстрахування України та інформація щодо ЗАПИТІВ й ВІДПОВІДЕЙ надається як Додаток.

 

З повагою і сподіванням за об’єктивний і законний розгляд,

СЛАВА УКРАЇНІ

 

ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ                   В АД ИМ ХАБІБУЛЛІН


 …

 

#МІНСОЦПОЛІТИКИ та #ФОНДСОЦСТРАХУ
http://khabibullin.kiev.ua/category/socstrax/

 

Навигация по записям

*/?>