Свідоцтво адвоката НЕ є підтвердженням стажу адвокатської діяльності,- Сироїд

image

Свідоцтво адвоката НЕ є підтвердженням стажу адвокатської діяльності,- Сироїд

Про зарахування до стажу служби в поліції — часу роботи адвокатом | Вадим #Хабібуллін | #Хабибуллин Вадим http://khabibullin.kiev.ua/httpkhabibullin-kiev-uap5193/

Шановний пане Вадиме!

Передовсім перепрошую за затримку з відповіддю, яка сталася внаслідок технічної проблеми з електронною поштою.
Дякую за Ваші пропозиції.

Але зарахування стажу адвокатської діяльності до стажу служби в поліції є питанням дискусійним.

Ви пропонуєте прирівняти діяльність суддів, прокурорів і адвокатів в частині зарахування стажу. Але характер і підстави діяльності прокурорів, суддів і адвокатів суттєво відрізняються, в тому числі в провадженні професійної діяльності та обрахунку стажу роботи.

На жаль, Закон України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» не містить визначення терміну «стаж адвокатської діяльності». Але із тексту Закону зрозуміло, що стаж адвокатської діяльності складається з часу професійної діяльності адвоката щодо надання правової допомоги клієнтам.

Відповідно до ст. 1 Закону адвокатська діяльність — незалежна професійна діяльність адвоката щодо здійснення захисту, представництва та надання інших видів правової допомоги клієнту.

Законом чітко встановлено перелік видів адвокатської діяльності, які може вчиняти особа, яка має свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю та посвідчення адвоката.

При цьому, свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю є документом, який підтверджує право на діяльність адвоката, а не саму діяльність. Підставою ж для здійснення адвокатської діяльності є договір про надання правової допомоги. І саме договори про надання правової допомоги слугуватимуть підтвердженням стажу індивідуальної адвокатської діяльності.

Іншими словами, власне свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю не є підтвердженням стажу адвокатської діяльності.

З повагою,

Оксана Сироїд
Заступник Голови Верховної Ради України

Oksana Syroyid
Vice Speaker of Parliament of Ukraine

——Вихідне повідомлення—— From: Вадим_Хабiбуллiн_1975_KHABIBULLIN.kiev.ua
Sent: Friday, November 13, 2015 12:18 PM Subject: Fwd: Про зарахування до стажу служби в поліції — часу роботи адвокатом

Про зарахування до стажу служби в #поліції — часу роботи #адвокатом | Вадим #Хабібуллін | #Хабибуллин Вадим http://khabibullin.kiev.ua/httpkhabibullin-kiev-uap5193/

Навигация по записям

*/?>