#Антикорупційний #прокурор #Холодницький у справі про хабар

image

Холодницького прослуховували у справі про вимагання хабара | Hromadske

Голова спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький в інтерв’ю Громадському розповів, що його телефон прослуховувався в рамках розслідування про хабар у справі екс-депутата Верховної ради Криму Василя Ганиша, якого звинувачують у державній зраді.

Холодницький розповів, що процесуальний керівник у справі Ганиша прикривався його ім’ям, коли вимагав хабар у екс-депутата ВР Криму за зміну підозри із «державної зради» на іншу статтю.

«До мене такі чутки доходили, що той прокурор-процесуальний керівник навіть прикривався тим, що під мене ці гроші беруть. Це було на рівні розмов», — сказав Холодницький, додавши, що дізнався про це вже цього року.

Крім того, Холодницький також у цьому році дізнався, що його дзвінки прослуховувалися.

«Так, я знаю про це… дізнався вже у цьому році. Наскільки я знаю, тоді цим займалася тодішня генінспекція на чолі з Каськом», — сказав Холодницький.

При цьому, прокуров впевнений, що у його розмовах немає нічого компрометуючого.

«Могли слухати з ким я зустрічаюсь, як проводжу вихідні. В мене було багато зустрічей з кримськимии татарами і з журналістами по кримському напряму. Мені не було чого приховувати.», — сказав Холодницький.

Нагадаємо, екс-депутат Верховної ради Криму Василь Ганиш був затриманий у квітні 2015 року на пропускному пункті Каланчак в Херсонській області. До цього Ганишу було повідомлено про підозру по статті 111 Кримінального кодексу України «державна зрада», після цього він був оголошений у розшук.

Зазначимо, що редакція підготувала запит на ім’я генпрокурора з вимогою прояснити, в рамках якого провадження здійснювалися негласні слідчі дії стосовно прокурора спеціалізованої антикорупційої прокуратури Назара Холодницького.

Дивіться повне інтерв’ю керівника спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

http://hromadske.ua/posts/kholodnytskoho-proslukhovuvaly-u-spravi-pro-vymahannia-khabara-vid-ioho-imeni

image

Навигация по записям

*/?>