Чи #Генпрокурор’а #Луценко з #Генінспекцією підставляють або прокурорська «іквізиція» з прокурорським обличчям

img_7164

Чи #Генпрокурор’а #Луценко з #Генінспекцією підставляють
або прокурорська «іквізиція» з прокурорським обличчям

Луценко, 19.09.2016 — Я буду робити все, щоби працівники прийшли з [поза] системи», — сказав Луценко. [Нові] люди можуть на початку робити помилки, але Луценко сподівається, що їм вдасться «створити [нову] культуру відносин між робітниками прокуратури і суспільством».

ГПУ, 28.10.2016 — на посаду керівника Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України Комісією розглядається майже [99%] кандидатів з прокурорської системи!

Крім того, що [всі] професійні #тести були реально розраховані тільки на кандидатів з прокурорської/слідчої системи і кандидати з поза системи не могли здавати в переважності тести з кримінального/кримінального процесуального напрямку, оскільки переважна більшість #правників, #юристів, #адвокатів, #науковців працюють в цивільному/господарському напрямку. Дуже несподівано бачити «таке» саме від представників Луценко, а тим більше — від члена Комісії представника #США Богдана #Витвицького і дуже шкода, що і з такою довгоочікуваною «реформою», якщо негайно не виправляться, буде як з іншими «реформами»,- #Хабібуллін, 28.10.2016

Про проведення добору кандидатів
на адміністративні посади,
посади прокурорів і слідчих
Генеральної інспекції
Генеральної прокуратури України 
http://www.gp.gov.ua/ua/dobir_posady.html

Про прокурорську інквізицію
Генеральну інспекцію #ГПУ

http://khabibullin.kiev.ua/19092016-11/

http://khabibullin.kiev.ua/30082016-3-2/

http://khabibullin.kiev.ua/02092016-4/

Навигация по записям

*/?>