Запит щодо #ПАВЛЕНКО #ДЕРЖАВНА #ЕКОЛОГІЧНА #ІНСПЕКЦІЯ #КИЄВА

image

…Враховуючи наведене, з метою здійснення #ГРОМАДСЬКОЇ #АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ та на підставі Конституції України, Закону України «ПРО #ДОСТУП ДО #ПУБЛІЧНОЇ #ІНФОРМАЦІЇ», Роз’яснення Міністерства #юстиції України вiд 13.05.2011 про Закон України «ПРО ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ»: інформаційний прорив в Україні, а також беручи до уваги Закон України «ПРО #ЗАПОБІГАННЯ #КОРУПЦІЇ»:

ПРОШУ НАДАТИ (НАДІСЛАТИ)
ДОСТОВІРНУ, ТОЧНУ ТА ПОВНУ ІНФОРМАЦІЮ:

(Документ (офіційний документ)… – дана відкрита та публічна інформація необхідна також задля вирішення питання про наявність/відсутність підстав до звернення до відповідних осіб та #ЗМІ, а також до #СЛІДЧИХ ОРГАНІВ про наявність/відсутність підстав до відкриття #КРИМІНАЛЬНИХ #ПРОВАДЖЕНЬ за відповідними статтями КРИМІНАЛЬНОГО #кодексу України)

1. ДОКУМЕНТ (офіційний документ), у разі наявності, про проведення/не проведення КОНКУРСУ НА ПОСАДУ та погодження/не погодження ПРИ ПРИЗНАЧЕННІ з #Президентом України, з Верховною #Радою України, з відповідним #Комітетом Верховної Ради України, з Кабінетом #Міністрів України, з Антикорупційним комітетом при Президентові України, з #Урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики, з #Люстраційним комітетом України, з #Громадською #радою при відповідному органі виконавчої влади, тощо — ВКАЗАНОЇ ОСОБИ:

2. ДОКУМЕНТ (наказ, розпорядження, тощо), у разі наявності, про ПРИЗНАЧЕННЯ та/чи/або ЗВІЛЬНЕННЯ вказаної особи — задля вирішення питання про наявність/відсутність підстав до його ОСКАРЖЕННЯ/СКАСУВАННЯ/ЗВІЛЬНЕННЯ.

2.1. Прошу прийняти до уваги, що у разі звільнення вказаної особи за власним бажанням – вважати даний запит відкликаним і не розглядати.

3. ДОКУМЕНТ (офіційний документ), у разі наявності, про проведення/не проведення/планування проведення СЛУЖБОВОГО #РОЗСЛІДУВАННЯ (#службової перевірки, #антикорупційної перевірки, а також із врахуванням Порядку стосовно осіб, уповноважених… — може бути проведено СЛУЖБОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ у порядку, передбаченому ПОСТАНОВОЮ Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення службового розслідування стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» від 13 червня 2000 р. N950) щодо зміни/не зміни МАЙНОВОГО СТАНУ вказаної особи, А САМЕ:

3.1. відомостей щодо наявності майна (майнових прав), зазначених у поданих деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, складених за формою, що встановлена Законом України «ПРО ЗАСАДИ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ», Законом України «ПРО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ» та/або НЕВІДПОВІДНІСТЬ ВАРТОСТІ МАЙНА (майнових прав), вказаного (вказаних) в деклараціях, набутого (набутих) ЗА ЧАС ПЕРЕБУВАННЯ НА ПОСАДАХ, тощо…

4. ДОКУМЕНТ (офіційний документ), у разі наявності, про проведення/не проведення/планування проведення СЛУЖБОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ (службової перевірки, антикорупційної перевірки) ВКАЗАНОЇ ОСОБИ:

4.1. на предмет ЧИ ОБІЙМАЛА вказана особа сукупно не менше одного року посаду (посади) у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року, у порядку, передбаченому Законом України «ПРО #ОЧИЩЕННЯ #ВЛАДИ».

Прийміть до уваги, що РОЗПОРЯДНИК інформації, ЯКИЙ НЕ ВОЛОДІЄ запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності ВІДОМО або має бути відомо, хто нею володіє, ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ, згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» направити цей запит НАЛЕЖНОМУ РОЗПОРЯДНИКУ з одночасним офіційним повідомленням про це запитувача.

ПРОШУ НАДАТИ, у порядку, визначеному Законом «Про доступ до публічної інформації» ОФІЦІЙНУ ВІДПОВІДЬ НА КОЖНЕ ПИТАННЯ ОКРЕМО:

1. відповідь направити на офіційну ЕЛЕКТРОННУ адресу:
zapit@khabibullin.kiev.ua

2. відповідь направити на офіційну ПОШТОВУ адресу:
03148, Київ-148, а/с №12, Вадиму #Хабібулліну

НАПЕРЕД ВДЯЧНИЙ.
З ВЕЛИКОЮ ПОВАГОЮ
І ВДЯЧНІСТЮ
ВАМ ТА ВАШИМ
ШАНОВНИМ ПІВРОБІТНИКАМ

Вадим #ХАБІБУЛЛІН
(067)209-666-0
zapit@khabibullin.kiev.ua

Навигация по записям

*/?>