#Гречківський член Вищої ради юстиції в епіцентрі дипломного скандалу?

image

Гречк?_і_?вський чи Гречк?_о_?вський???

Новий #скандал у #вищарадаюстиції
Диплом відомого #адвоката #гречківський #гречковський викликав сумнів???

Так, сумнів викликав не тільки і не стільки #диплом чи порядок його видачі, а під питанням залишається саме кому цей #диплом був виданий??? Відомому адвокату і члену Вищої ради юстиції Павлу Гречк???_і_???вському чи якомусь іншому Павлу Гречк???_о_???вському, оскільки в дипломах і довідках прзвище з буквою «о», а не «і», яку має в прізвищі реальний відомомий адвокат і член Вищої ради юстиції Павло Гречк???_і_???вський чи можливо нереальний???

Будемо сподіватися, що це — прикра помилка і відомомий адвокат і член Вищої ради юстиції Павло Гречк?_і_?вський зможе дати роз’ясненя.

Або залишається питання правомірності отримання без диплома про вищу юридичну освіту статусу адвоката і саме тому плануються дї та заходи, передбачені чинним законодавством до оскарження видачі свідоцтва адвоката, позбавлення свідоцтва адвоката і, як наслідок, відкликання і позбавлення статусу члена Вищої ради юстиції України.

#врю #гречковський #гречківський #наау #адвокат #хабібуллін #хабибуллин

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1093967737292834&id=100000388556901

 

image

image image image image image

… Офіційна відповідь:

image image image

Коментар Вадима #Хабібулліна: готовий погодитися, що написання з російської «ГречкОвский» відповідає написанню на українській «Гречківський», але чи відповідає написанню «ГречкОвсЬкий» з буквами «о» та «ь» чи все ж таки це інше прізвище та інша людина??? Тим більше за запитами інтернет пошукових сервісів є прізвище «Гречківський» з буквою «і», але практично немає «ГречкОвсЬкий» з буквами «о» та «ь» саме Павла Миколайовича.

Будемо сподіватися, що це — прикра помилка і відомомий адвокат і член Вищої ради юстиції Павло Гречк?_і_?вський зможе дати роз’ясненя.

Навигация по записям

*/?>