Тиск на адвокатів-явище для України, на жаль, ще звичайне

IMG_2346

АДВОКАТУРА ПОКАЗАЛА
НЕ ЗУБЫ, А КЛЫКИ!
Один за всіх та всі за одного

Як і обіцяли раніше члени ради адвокатів Закарпаття у повному складі прийшли підтримати свого колегу Віталія Шалапаюка в Закарпатський апеляційний суд. Майже 100 адвокатів прийшли впевнитись у правомірності обрання запобіжного заходу.

АДВОКАТУРА ПОКАЗАЛА
НЕ ЗУБЫ, А КЛЫКИ!

У справу проти нашого колеги #АДВОКАТА, у звя’зку із резонансністю вступає #Антикорупційна #прокуратура та змінюється склад #прокурорів за особистим підписом #Холодницький, але Колегія #Суддів #Апеляційного суду #Закарпатської області, за присутності в засіданні суду ВСЬОГО СКЛАДУ #Ради #адвокатів Закарпатської області та майже ВСІХ АДВОКАТІВ Закарпатської області, які навіть не всі змогли потрапити/влізти до зали суду, а також після виступів адвокатів нашого колеги, якими були чотири діючих члена Ради, в тому числі особисто Голова Ради Олексій #Фазекош, #Темнохудова, #Беран, #Шманько та Голова Київської обласної колегії адвокатів, голова Комітету з питань інформполітики та інформбезпеки #НААУ Вадим #Хабібуллін — високошановна Колегія Суддів не змогла прийняти іншого рішення — ніж законне і обгрунтоване, яким відмовлено прокуратурі в бажанні закрити адвоката в #СІЗО та залишен поки домашній арешт! Маю відмітити чемну поведінку ПРОКУРОРІВ, оскільки кожен діючий прокурор — це майбутній адвокат! У зв’язку із чим, Олексій Фазекош та Рада прийняли рішення започаткувати відкритий публічний РЕЄСТР всіх правоохоронців, які ПОРУШУВАЛИ ПРАВА АДВОКАТІВ аби такі «правоохоронці» ніколи і ніде, в жодній області чи місті НЕ ЗМОГЛИ ПОТРАПИТИ ДО НАШОЇ ВЕЛИКОЇ, ЄДИНОЇ І МОНОЛІТНОЇ АДВОКАТСЬКОЇ РОДИНИ, що мають підтримати у всіх областях та у всіх Радах адвокатів! Дякую ВСІМ за підтримку нашого колеги і такої підтримки навіть я ще не бачив/не відчував!

Свою думку висловив і захист у складі всієї колегії #адвокатури #Закарпатської області: Зої Темнохудової, Михайла Берана, Олександра Шманька, її голови Олексія #Фазекош’а та «важкої артилерії» – голови Київської обласної колегії адвокатів, голови Комітету з питань інформполітики та інформбезпеки #НААУ Вадима #Хабібуллін’а, який спеціально приїхав з Києва на це засідання.

IMG_2358

Враховуючи резонанс справи, ми поставили до відома про всі ці події керівництво національної асоціації адвокатів України, конкретно лідера української #адвокатури Лідію #Ізовітову. До нас на #Закарпаття прибув нам на підмогу відомий український #адвокат, голова Київської обласної колегії адвокатів, голова комітету інформаційної політики та інформаційної безпеки #НААУ Вадим #Хабібуллін. Розгляд справи показав, що ми помилилися. Колегія суддів, які розглядали справу, виявили принциповість, високий фаховий рівень та показали, що в Україні є незалежне судочинство. Нашому клієнту залишають в силі домашній арешт, що нас влаштовує як сторону захисту та відповідає фактичним обставинам і матеріалам справи», – сказав О. #Фазекош

Голова Комітету інформаційної політики та інформаційної безпеки Національної асоціації адвокатів України, правозахисник Вадим #Хабібуллін сказав: «Для мене честь бути поряд сьогодні з відомими #адвокатами #Закарпаття. Хочу подякувати дійсно фаховому апеляційному суду #Закарпатської області за виважене і законне рішення, що важко давалося, оскільки у справу втрутилася #Антикорупційна #прокуратура. Дякую #прокурорам, вони вели себе достойно і фахово. Не всі, хто прийшов підтримати колегу, змогли фізично потрапити у зал засідання, оскільки ніколи ще в історії апеляційний суд не бачив такої кількості адвокатів в одному приміщенні. Для нас #адвокат Віталій #Шалапаюк є невинною особою, вина його жодним чином не доведена, а справа – замовна. Спроби #правоохоронних органів тиску на #адвокатів – явище для України, на жаль, ще звичайне. Але Закарпатська область показала не те, що зуби, а клики і владі, і правоохоронним органам. При тому, що адвокат, якого захищають #закарпатці, сам з іншої області».

Також Вадим Хабібуллін відзначив, що приклад Ради адвокатів Закарпаття повинні наслідувати й інші області, оскільки така колегіальна підтримка в країні є прецедентом. – За це щира вдячність і низький уклін, я вдячний Олексію #Фазекош’у, що взяв цю справу під особистий контроль, – додав В. Хабібуллін.

Один за всіх та всі за одного
Відео: https://youtu.be/ZquXOEALqRI

АДВОКАТУРА ПОКАЗАЛА
НЕ ЗУБЫ, А КЛЫКИ!
Відео: https://youtu.be/XPK4fH9-owo

У Мукачеві адвокати Закарпаття
виступили в підтримку свого колеги
Відео: http://youtu.be/P1NyQE2wUHI

Звернення до адвокатів Закарпаття
Відео: https://youtu.be/wquu8RpiQe0

З виступу адвоката Хабібулліна 31.08.17
Відео: https://youtu.be/cKmBshO_MWk

Закарпатська адвокатура
показала «зуби»,
Або чому не кожний
слідчий, прокурор стане адвокатом…
Читати: https://www.proza.ru/2017/09/01/94
Читати: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1689341224444131&id=100001048104977

Навигация по записям

*/?>