Діагнози підозрюваного судді Ємельянова перевірятимуть після ‘діагнозів’ Насірова?

Діагнози підозрюваного судді
#Ємельянов’а перевірятимуть
після «діагнозів» #Насіров’а?

За повідомленням #ЗМІ — Комісія #МОЗ за клопотанням #НАБУ перевірила /діагнози/, встановлені у «Феофанії» підозрюваному голові #ДФС Роману #Насіров’у і НЕ підтвердила їх.

Комісія Міністерства охорони здоров’я напевно зможе провести аналогічну перевірку ДНУ «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами на предмет правильності/неправильності встановлених/не встановлених /діагнозів/ підозрюваному у кримінальному провадженні №42013110000001050 судді Вищого господарського суду України Артуру #Ємельянову, задля уникнення можливості під виглядом /необхідності лікування за кордоном/ — покинути підозрюваним, виїхати за межі України так само як і іншому підозрюваному — голові Вищого господарського суду України Віктору #Татьков’у.

Довідково: Кримінальне провадження №42013110000001050
розслідується Управлінням спеціальних розслідувань
Департаменту спеціальних розслідувань
Генеральної прокуратури України
«За підозрою судді Вищого господарського суду України
Артура #Ємельянова у вчиненні злочинів проти правосуддя»

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1416214551734816&id=100000388556901

Витяг:

…ОСОБА_2 з вересня 2016 року знаходиться на фізіотерапевтичному та реабілітаційному лікуванні у клініці «Walkagain Center» (м. Берлін, ФРН) з діагнозом «лівостороння люмоішіалгія» після перенесеної травми 10 років тому, що підтверджується довідкою Клініки «Walkagain Center» від 31.10.2016. Лікування здійснюється /амбулаторно/ і повинно здійснюватися у регулярні проміжки часу у вказаному медичному закладі. Відповідно до /протоколу/ курсу лікування, ОСОБА_2 обов’язково повинен був пройти медичне обстеження в зазначеній клініці, а при недотриманні рекомендованих проміжків в лікуванні підвищується ризик рецидиву і оперативного втручання, а повний курс лікування складає близько 12 тижнів.

У зв’язку з цим, ОСОБА_2 чотири рази, а саме 28.10.2016, 31.10.2016, 07.11.2016 та 22.11.2016 звертався до слідчого #Крупка Р.О. з клопотанням про надання йому /дозволу/ на короткострокові /виїзди за межі України/ для отримання медичної допомоги у Клініці «Walkagain Center» , де він проходить курс лікування з вересня 2016 року.

На обґрунтування вказаних клопотань ОСОБА_2 надав слідчому відповідну /довідку/ з Клініки, копію рахунку та /медичну документацію/ ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС Терапевтичного відділення № 1 на /підтвердження безрезультатності здійснення тривалого лікування на території України/.

Разом з тим, позбавлення ОСОБА_2 можливості проходити у регулярні проміжки часу лікування амбулаторно у клініці «Walkagain Center» (м. Берлін, ФРН), в результаті бездіяльності та відмови слідчого #Крупки Р.О. у задоволенні зазначених /клопотань про надання виїзду за межи України/, спричинило суттєвого погіршення стану здоров’я ОСОБА_2, адже медичні заклади України не можуть надати належного та необхідного йому медичного лікування.

Відповідно до раніше поданої слідчому /довідки/ зазначеної Клініки «Walkagain Center» (Берлін, ФРН) від 31.10.2016, ОСОБА_2 потребує проходження термінового медичного обстеження та лікування у вказаному медичному закладі.

Згідно повідомлення Клініки «Walkagain Center» (Берлін, ФРН), слідчий Крупка Р.О. отримав підтвердження відомостей, викладених у зазначеній довідці.

За результатами проведеного /14.12.2016/ обстеження ОСОБА_2 лікарем /невропатологом ДНУ «Науково — практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами/, було встановлено різке погіршення стану здоров’я та призначено /лікування в умовах стаціонару/. При цьому визначений ще у вересні курс лікування Клінікою «Walkagain Center» передбачав можливість надання медичної допомоги ОСОБА_2 амбулаторно, що свідчить про настання негативних наслідків для здоров’я ОСОБА_2, внаслідок безпідставної та необгрунтованої відмови слідчого у наданні ОСОБА_2 /дозволу на виїзд за кордон/ для лікування.

Вказані обставини проведеного медичного обстеження у ДНУ «Науково — практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами ще не були предметом дослідження.

Таким чином, повідомлені Клінікою»Walkagain Center» ще наприкінці жовтня 2016 року можливі негативні наслідки недотримання визначеного курсу лікування починають проявлятися, а тому ризик необхідності оперативного втручання стає вкрай високим.

Крім того, аналізом документів, доданих до /клопотання про зміну запобіжного заходу/, встановлено, що /виписки із історії хвороби/ ОСОБА_2 датовані серпнем 2012 року, травнем 2014 року, а також квітнем 2015 року (лікування в Україні не проводилось, виписка з історії хвороби лікарні ОСОБА_5), що не може свідчити про безрезультативність та тривалість лікування останнього у закладах охорони здоров’я на території України, як то зазначено в обґрунтуванні клопотання.

Також надані /медичні документи/ не мають в собі жодних відомостей про неможливість лікування хвороби ОСОБА_2 у медичних закладах України.

Звертає на себе також увагу той факт, що у медичній документації німецького медичного закладу «Walkagain Center» говориться про ускладнення травми, перенесеної 10 років тому, у медичній же документації національних медичних закладів — про травму, яка мала місце 16 років тому, що, серед іншого, /ставить під сумнів/ наведені у клопотанні про зміну запобіжного заходу доводи сторони захисту про неможливість лікування ОСОБА_2 на території України.

В даному випадку оцінюється як підстава для зміни запобіжного заходу довідка видана 14 грудня 2016 року /про медичне обстеження/ у ДНУ «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами (http://clinic.gov.ua).

Оцінюючі надану /довідку/ слід врахувати те, що встановлений /діагноз та запропоноване лікування/ не свідчить про необхідність якнайшвидшого втручання та лікування за кордоном, а отже посилання сторони захисту на існування обставин, що зумовлюють необхідність зміни встановлених підозрюваному обов’язків слід визнати необґрунтованим.

Відкритий реєстр судових рішень:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/64017046

Відео: Про #арешти суддів #ВГСУ
Артура #ЄМЕЛЬЯНОВ’А
та перегляд тисяч справ,- #Луценко
Відео: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1403655112990760&id=100000388556901&_rdr

Навигация по записям

*/?>