Громадська приймальня Вадима Хабібулліна

 

Громадська приймальня Вадима Хабібулліна

ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ*

(ПРИЙОМ ГРОМАДЯН БЕЗОПЛАТНО З 1999)

Враховуючи реальну складність і неможливість вносити чи зазначати у візитках, флаєрах чи іншій інформації паперової чи електронної всього переліку можливих адрес, за якими Вадим Хабібуллін може вести прийом громадян, вислухати та надати пораду — прийміть будь-ласка до уваги наступне.

Після отримання статусу адвоката у 2003 Вадим Хабібуллін, керуючись та на виконання вимог Указу Президента України №1240/99 неодноразово з декілька десятків разів офіційно письмово звертався до владних керівників майже всіх рівнів і від імені адвоката Вадима Хабібулліна, і від імені адвокатського об`єднання «Київська обласна колегія адвокатів», оскільки обраний, очолює і є Головою, щодо деяких заходів з підвищення рівня роботи адвокатури із посиланням на згаданий Указ Президента України, яким зобов’язано місцеві державні адміністрації вжити заходів до виконання вимог ст. 18 Закону України «Про адвокатуру» щодо сприяння у вирішенні соціальних питань адвокатів та адвокатських об`єднань, надання їм в оренду придатних для роботи приміщень, встановлення пільг щодо орендної плати за використання приміщень тощо.

Як Вам відомо – завжди і зі всіх сторін були тільки обережні, поважні, але відмови в наданні приміщення задля БЕЗОПЛАТНОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН.

В цьому є своя специфіка, оскільки прості люди практично завжди бажають потрапити на прийом до будь-якої Громадської приймальні, а тим більше адвоката, правозахисника, громадського діяча чи політика.

Майже всі ми стикаємося з юридичними проблемами, рідше з юристами і ще рідше з адвокатами, оскільки останні вкрай рідко, за виключенням кримінальних справ, знаходять час і можливість приділяти безоплатну увагу простим громадянам не бачачи в цьому фінансової заінтересованості в цивільних, господарських та адміністративних справах, тощо.

Давайте не будемо їх засуджувати, оскільки кожному своє і зрозуміти адвокатів можна, оскільки ніхто не замислюється над тим, а скільки варто витратити на навчання, досвід, ім`я, репутацію, офіс, команду та інше, інше, інше.

Адвокату нічого держава не дає, а тому вона не має морального права вимагати соціальної спрямованості хоча б частини професійного часу адвоката.

І саме за цих обставин Вадиму Хабібулліну приходиться пристосовуватися аби не тільки працювати самому, оскільки для цього необхідне робоче місце, а ще й знаходити час аби приймати людей, і як правило не тільки жителів Святошинського району Києва, а люди їдуть зі всіх куточків нашої країни, зі всіх сторін і це може підтвердити будь-хто.

Як і завжди Вадим Хабібуллін готовий знайти час, прийняти, вислухати та разом, на кожному прийомі, шукати вихід у іноді нереальній і заплутаній Вашій справі.

Але цього вистачає тільки на добрі поради, особистий прийом та реально, конкретно йти із правовим захистом простої людини до правоохоронних органів, судових та владних кабінетів із сплатою всіх можливих і неможливих державних мит та витрат – практично нереально, і, дякувати Вам, Ви це завжди розуміли і розумієте.

Більш того, в Громадську приймальню, як і практично в будь-яку іншу Громадську приймальню люди звертаються, як правило, дуже запізно, коли строки, передбачені чинним законодавством не дотримані, чи людина немає взагалі можливості нести матеріальні витрати на державні мита та інші державні витрати, тощо у саме своїй справі.

І в таких важких випадках Вадим Хабібуллін йшов, йде і буде намагатися і далі йти на реальну допомогу із залученням реальної громадської та публічної влади і статусу члена громадських рад.

І дякувати владним чиновникам та правоохоронцям, вони іноді, не дозволяють собі не прислуховуватися до законних вимог правозахисників, громадських діячів.

Отже для зручності практично завжди зазначається постійний і незмінний телефонний номер Вадима Хабібулліна в контактах, за яким Ви можете, як правило у робочі дні з 10:00 до 16:00, дізнатися про можливість потрапити на прийом до Вадима Хабібулліна або направивши свій лист чи скаргу на офіційну незмінну поштову адресу: 03146, Україна, м. Київ-03146, а/с №13, чи отримати деякі попередні відповіді завітавши на офіційне інтернет — представництво Вадима Хабібулліна у мережі інтернет за адресою: www.KHABIBULLIN.kiev.ua

Крім цього, слід прийняти до уваги те, що можливих адрес поки що є декілька і навіть в деяких інших містах плануються Громадські приймальні Вадима Хабібулліна, де можна також звернутися і сподіваюся з часом, якщо будуть сили і натхнення будемо або розширяти перелік адрес, або навпаки залишиться тільки одна, але постійна і напевно вона, Громадська приймальня Вадима Хабібулліна, буде у Святошинському районі Києва.

Отже, для Вашої зручності, Вадим Хабібуллін:

— Як адвокат і правозахисник, громадський діяч і політик має постійну (тимчасову) Громадську приймальню Вадима Хабібулліна за адресою: Україна, м. Київ, вул. Новомостицька, 25, третій поверх чи можливих інших.

— Як член Громадської ради (обраний 11.2011-11.2015) при центральному органі виконавчої влади — при Державній виконавчій службі України (голова Громадської ради) може мати постійну (тимчасову) Громадську приймальню у відповідних приміщеннях Державної виконавчої служби України — м. Київ, вул. Артема, 73 чи можливих інших.

— Як член Громадської ради (обраний 11.2011-11.2013) при Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ України в м. Києві (заступник голови Громадської ради) може мати постійну (тимчасову) Громадську приймальню у відповідних приміщеннях Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в м. Києві — м. Київ, вул. Володимирська, 15 чи можливих інших.

— Як член Громадської ради (обраний 03.2013-03.2015) при центральному органі виконавчої влади — при Міністерстві юстиції України (заступник голови Громадської ради) може мати постійну (тимчасову) Громадську приймальню у відповідних приміщеннях Міністерства юстиції України — м. Київ, вул. Городецького, 13 чи вул. Артема, 73 чи можливих інших.

— Як член Громадської ради (обраний 04.2013-04.2015) при центральному органі виконавчої влади — при Пенсійному фонді України (заступник голови Громадської ради) може мати постійну (тимчасову) Громадську приймальню у відповідних приміщеннях Пенсійного фонду України — м. Київ, вул. Бастіонна, 9 чи можливих інших.

— Як член Громадської ради (обраний 05.2013-05.2015) при центральному органі виконавчої влади — при Міністерстві доходів і зборів України може мати постійну (тимчасову) Громадську приймальню у відповідних приміщеннях Міністерства доходів і зборів України — м. Київ, Львівська площа, 8 чи можливих інших.

Крім того, за особистими запрошеннями, проводив прийом громадян безоплатно у Громадській приймальні Народного депутата України (Святошинський р-н, вул. Депутатська, 13), у Громадській приймальні політичної партії (Святошинський р-н, вул. Депутатська, 25) та за іншими деякими адресами підприємств, установ, організацій та громадян у Святошинському районі Києва і готовий у будь-який час, на Ваше запрошення, не залежно від політичної чи іншої належності — проводити прийом громадян безоплатно у Ваших Громадських приймальнях і бажано на території Святошинського району Києва.

Але головне і це важливо, що ані телефонні номери, ані поштова адреса чи електронна адреса чи адреса в інтернет www.KHABIBULLIN.kiev.ua Вадима Хабібулліна є незмінними протягом вже друге десятиліття і Вадим Хабібуллін завжди готовий прийти Вам на допомогу.

Сподіваюся, викладене роз’яснило питання фактичної адреси чи адрес, за якими Ви можете потрапити на прийом до Громадської приймальні Вадима Хабібулліна.

Телефонуйте, приходьте, завжди Вам радий.

З великою повагою і вдячністю,

Завжди Ваш і Ви можете на мене розраховувати, на мій професійний, правничий, правозахисний, громадський, політичний досвід,

Чекаю на Вас і сподіваюся виявитися Вам корисним,

Вадим Хабібуллін ® www.KHABIBULLIN.kiev.ua

Навигация по записям

*/?>