Це помилка нової-старої влади, якою скористаються задля контрреволюції

 

Міжнародний конгрес захисту прав та свобод людини «Світ»:

 

5. Сьогодні ми спостерігаємо за всюдисущою кампанією українських партій, які намагаються виграти позачергові вибори. Серед них є і новоутворена партія «Опозиційний блок» і «Комуністична партія». Як Вам здається, чи є шанс у цих партій, які ще донедавна скомпрометували себе, виголошуючи про розподіл країни, про її автономність? Чи підтримає їх народ?

 

Вадим Хабібуллін:

 

Про Комуністичну партію слід відзначити, що з них сміється більшість України ще з 1991 року, а вони завжди у владі, у парламенті, у системі, у «шоколаді». Так, після Криму і після сходу вони дуже втратили свій електорат і шансів в цей парламент потрапити малі, але якщо «нова-стара» влада відкине кулуарні домовленості і знайде політичну волю заборонити/скасувати Комуністичну партію як таку – шанс забути про них з’явиться. Але я в це не вірю бо рішення зараз «прийматиме» все теж сама «суддівська влада», у створенні якої Комуністи мають, мали і матимуть беззаперечний вплив.

 

З приводу «Опозиційного блоку» можу зазначити чи скоріш відмітити, що донедавна був впевнений, що шансів у них немає, але сьогодні вже скажу наступне.

 

Коли дивлюся телевізор у п’ятничний вечір то вимушений як і Ви по пару хвилин переключати і дивитися телеканал Інтер, Чорне дзеркало, Кисельова і телеканал 24, Шустер лайф, Шустера. І на думку спало, що враження у Шустера — це діалог, більш-менш інтелігентно, а у Кисельова — балаган, базар, крикуни і перекрикуючи один одного політична шобла, бардак і таке інше.

 

Спочатку спало на думку, що Інтер почав чисто глумитися з політиків, виставляючи їх дурниками, але пізніше виявилося, що балаганять і кричать і перекрикують всі, всі, але всі так названі «кольорові» і практично жодного учасника від так названих «синіх» — від «Опозиційного блоку» чи від «Сильної України» практично немає.

 

Ну це ж реально геніально — штучно створювати у глядачів уяву, що ці так названі «кольорові» так себе і у Раді вестимуть, бо вони «базарні», а зараз Україні потрібні стримані, думаючі, холоднокровні професіонали для зупинення війни та підняття економіки. І саме так створюється штучний рейтинг, який зміг би мати шанс наблизитися до мінімальних 5% бар’єру.

 

І тут, на тобі, виходить так названий Люстраційний закон – закон про очищення влади. Ви спитаєте, а причому тут «Опозиційний блок»?

 

Все дуже просто і геніально: Одразу один з лідерів «Опозиційного блоку» підхопив цей прапор і оголосив, що «Опозиційний блок» скасує цей закон.

 

І беручи до уваги офіційні дані про практично від одного мільйона до двох мільйонів потенційних «люстрованих» цим законом – «Опозиційний блок» має шанс отримати у «свої прихильники» майже додатково нізвідки саме цих голосів — від одного мільйона до двох мільйонів потенційних «люстрованих» цим законом і, звичайно, плюс членів їх родин і близьких приблизно ще не менше мільйона виборців.

 

Впевнений, що це дуже серйозна стратегічна помилка «нової-старої» влади, якою геніально і феєрично скористаються задля «контрреволюції», оскільки тепер цей непотріб чиновний, правоохоронний і суддівський, який підлягав «люстрації, розстрілам і катанням у сміттєвих баках» – всі будуть голосувати за «Опозиційний блок».

 ОППО хабиб

_______________________________________________________________________________

Про люстрацію і кров, вибори і політику, опозиційних і комуністів ВАДИМ ХАБІБУЛЛІН

Навигация по записям

*/?>