Коаліція чи поверне шанс на антикорупційне бюро забороною всім хто був

«Вадима Хабібулліна почули і Коаліція повертає шанс на антикорупційне бюро»

Вадим Хабібуллін вітає з наступною маленькою перемогою у боротьбі з корупцією.

14.10.2014р. парламентом прийнято у другому читанні СПОТВОРЕНУ ЧАСТИНУ ЗАКОНОПРОЕКТУ,  з якої ВИЛУЧЕНО було майже головну норму законопроекту – ЗАБОРОНУ потрапити в Національне антикорупційне бюро України (НАБ) всім,  хто вже «боровся з корупцією за 25 років».

Вадимом Хабібулліним одразу було зроблено публічні заяви, які мали назву — Антикорупційне бюро це реформа чи фікція та Закон про Національне антикорупційне бюро нічого не вартує.

В своїх публічних письмових заявах і зверненнях, а також за допомогою радіо та телебачення Вадим Хабібуллін системно ЗАКЛИКАВ Президента України, Уряд та потенційних коаліціантів ПОВЕРНУТИ ЦЮ НОРМУ ЗАКОНУ, яку Президент України вніс в парламент, але деякі народні депутати (Н.д. Павленко Р.М. (Реєстр.картка №393) та Н.д. Пашинський С.В. (Реєстр.картка №322) за незрозумілих обставин пролобіювали її зникнення із законопроекту, надавши тим самим шанс зробити і цю так названу реформу профанацією чи фікцією.

Отже парламент вирішив: ВИКЛЮЧИТИ пункт 7 розділу ІV «Прикінцеві положення». 7. На службу до центрального та територіальних управлінь Національного антикорупційного бюро НЕ МОЖУТЬ БУТИ ПРИЙНЯТІ ОСОБИ, ЯКІ ПРОТЯГОМ ОСТАННІХ П’ЯТИ РОКІВ ПРАЦЮВАЛИ (проходили службу) у спеціально уповноважених підрозділах по боротьбі з корупцією в органах прокуратури, Міністерства внутрішніх справ України, податкової міліції, Служби безпеки України, Військової служби правопорядку у Збройних Силах України та митних органах.

Поправку щодо виключення цієї норми подано: Н.д. Павленко Р.М. (Реєстр.картка №393) та Н.д. Пашинський С.В. (Реєстр.картка №322)

Великий резонанс та увага до цієї норми і ВИМОГА Вадима Хабібулліна ПОВЕРНУТИ пункт 7 розділу ІV «Прикінцеві положення», який ВИКЛЮЧИЛИ та який спотворив реальну антикорупційну реформу і зробив Закон України «Про Національне антикорупційне бюро України» таким, що нічого не вартує сьогодні, 21.11.2014р. ця вимога отримала шанс, реальний шанс на здійснення,  тобто повернення вкраденого реформування.

21.11.2014р. коаліцією оприлюднено підписану «КОАЛІЦІЙНУ УГОДУ», якою учасниками коаліції депутатських фракцій, до складу якої входить більшість народних депутатів України від конституційного складу Верховної Ради Україні, які підписали цю Коаліційну Угоду ВИРІШЕНО:

Витяг (стор. 10):

III. ОНОВЛЕННЯ ВЛАДИ ТА АНТИКОРУПЦІЙНА РЕФОРМА

Ми формуємо органи влади із професійних доброчесних людей та боремося з корупцією.

Протягом І кварталу 2015 року

…ВНЕСТИ ЗМІНИ ДО ЗАКОНУ про Національне антикорупційне бюро України (НАБ) з метою конкретизації кваліфікаційних вимог до працівників НАБ, процедури проведення конкурсу на посади в НАБ та підстав дисциплінарної відповідальності, ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО ДОБОРУ В ШТАТ Національного антикорупційного бюро України ОСІБ, ЩО ЗА ОСТАННІ 5 РОКІВ ПРАЦЮВАЛИ В АНТИКОРУПЦІЙНИХ ДЕПАРТАМЕНТАХ СБУ, МВC та прокуратури.

Вадим Хабібуллін висловлює безмежну і особливу вдячність всім, хто повірив і підтримав вимогу щодо повернення шансу на антикорупційну реформу, всім відомим і публічним політикам, представникам Адміністрації Президента України, Уряду та робочої групи з напрацювання коаліційної угоди, які почули,  зрозуміли і виправлятимуть, а більш за все – вдячний радіо «Голос Києва» та Оксані Щирба, телеканалу «Право-ТВ» та Оксані Сікора та Інні Поляк.

Всім Вам  низький уклін та вдячність і сподівання,  що ми зможемо проконтролювати повернення заборони брати участь у Національному антикорупційному бюро України всім тим, хто вже майже «25 років бореться з корупцією».

Вадим Хабібуллін | KHABIBULLIN.kiev.ua

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ:

1975@khabibullin.kiev.ua

____________________________________

 

http://samopomich.ua/wp-content/uploads/2014/11/Koaliciyna_uhoda_parafovana_20.11.pdf

http://samopomich.ua/wp-content/uploads/2014/11/Koaliciyna_uhoda_parafovana_20.11.pdf

 

 

 

Навигация по записям

*/?>