Чи є шанс повернути свій депозит

депозит хабибуллин

 

«Схему повернення депозитів називають схемою адвоката Хабібулліна»

 

…повернення депозитів, захист кредитів це реалії 2014, 2015. …депозитчикам та позичальникам присвячується…

 

Ще після початку світової фінансової та економічної кризи 2008р. не думав, що тема «ПОЗАСУДОВОГО «МИРНОГО» ПОВЕРНЕННЯ ДЕПОЗИТІВ» знову буде актуальною у 2014-2015р.р.

 

Тоді, наприкінці 2008р., коли в банківській системі України почалися процеси штучного неповернення депозитів — Вадим Хабібуллін оприлюднив для всіх безоплатно, просту,  але напевно тоді корисну схему «ПОЗАСУДОВОГО «МИРНОГО» ПОВЕРНЕННЯ ДЕПОЗИТІВ».

 

З негативу можу зазначити, що саме за це Вадим Хабібуллін отримав шквал критики від близьких і не зовсім колег, оскільки оприлюднювати,  тим більше безоплатно це нонсенс бо адвокат, юрист має продавати схему захисту, схему можливості допомогти клієнтові, ну і в кінці кінців він тільки цим заробляє на життя бо продає свої знання і вміння їх  реалізувати.

 

З позитиву можу зазначити, що серед клієнтів, колег і ЗМІ та журналістів цю схему «ПОЗАСУДОВОГО «МИРНОГО» ПОВЕРНЕННЯ ДЕПОЗИТІВ» нарекли «СХЕМА АДВОКАТА ХАБІБУЛЛІНА» (тоді ЗМІ писали: …Існує також ще одна схема «ПОЗАСУДОВОГО «МИРНОГО» ПОВЕРНЕННЯ ДЕПОЗИТІВ» (ЇЇ НАЗИВАЮТЬ СХЕМОЮ АДВОКАТА ХАБІБУЛЛІНА), коли двоє близьких людей оформлюють документ про позику, яка дорівнює сумі депозиту, один іншому. У такому разі банк зобов’язаний видати гроші. Детальніше читайте на УНІАН у лютому 2009р. — Як повернути свій депозит).

 

Саме тоді Вадим Хабібуллін написав: Я не верю в депозиты в Украине (…это как в анекдоте: «человеку предлагают в долларах положить на депозит под 20% годовых – он не верит, потому что это смешно!!!, такого не бывает!!! Но когда ему говорят даем 50% – он не выдерживает :) и несет :) деньги в банк». Это урок для всех,  но если не был уроком 1991, 1998, 2002 и 2008 года – извините.).

 

І ось нарешті 2014р.,  а вже скоріше 2015р.

 

Історія знову актуальна і як це не прискорбно казати «ПОЗАСУДОВЕ «МИРНЕ» ПОВЕРНЕННЯ ДЕПОЗИТІВ» знову в моді, але «схеми і вартість» звичайно нові, адаптовані до сьогоднішніх реалій, а вони, ці реалії, на жаль, з дуже поганим прогнозом.

 

Так, ми оприлюднили, що голова Київської обласної колегії адвокатів Вадим Хабібуллін разом з першим заступником голови Колегії Анатолієм Кудіним шляхом «мирних переговорів» у позасудовому порядку із представниками одного з найбільших та найповажніших, але потенційно проблемних банків, ПОВЕРНУЛИ ВЕЛИКИЙ ДЕПОЗИТНИЙ ВКЛАД клієнтові і команда Київської обласної колегії адвокатів завжди готова допомагати як депозитним клієнтам так і клієнтам-позичальникам.

 

Маємо наголосити, що майже всі законні схеми працюють тільки до введення тимчасової адміністрації, як процедури, що застосовується Національним банком України до банків при здійсненні банківського нагляду за особливих обставин, передбачених законодавством.

 

Вартість гонорарів при цьому, за «ПОЗАСУДОВЕ «МИРНЕ» ПОВЕРНЕННЯ ДЕПОЗИТІВ» сьогодні на ринку юридичних послуг є в межах від 1% до 30%, але є дуже делікатні випадки, де цифри можуть бути «зовсім іншими», хоча в кінці кінців, і це практично, клієнта не цікавить механізм – бо сьогодні гроші треба рятувати бо починають «не віддавати» не тільки малі чи українські установи, починається непередбачуване.

 

Отже, при всій повазі, маємо зазначити і наголосити знову, що у справах потенційно проблемних банків з «ПОЗАСУДОВОГО «МИРНОГО» ПОВЕРНЕННЯ ДЕПОЗИТІВ» та/чи/або «ЗАХИСТУ ВЕЛИКИХ КРЕДИТІВ» (В.Хабибуллин: Кредитная защита должников от финансового эгоизма банкиров) — команда Київської обласної колегії адвокатів завжди готова допомагати як депозитним клієнтам так і клієнтам-позичальникам.

 

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ, ДЕПОЗИТНИКІВ, ПОЗИЧАЛЬНИКІВ:

facebook.com/KHABIBULLIN.kiev.ua або 1975@khabibullin.kiev.ua

________________________________________________________________________________

http://human-rights.unian.ua/191586-yak-povernuti-sviy-depozit.html

http://human-rights.unian.ua/191586-yak-povernuti-sviy-depozit.html

Навигация по записям

*/?>