Чи маємо оскаржувати вимоги Альфабанк Сведбанк Омегабанк Дельтабанк

ні кредитному рабству

ДО УВАГИ ЗМІ, КРЕДИТНИХ ПОЗИЧАЛЬНИКІВ, ПОРУЧИТЕЛІВ

СВЕДБАНК, ОМЕГАБАНК, ДЕЛЬТАБАНК, АЛЬФАБАНК

 

ні кредитному рабству

 

 

ЩОДО ПРАВОМІРНОСТІ НАБУТОГО

ПРАВА ВИМОГИ ДО КРЕДИТНИХ ПОЗИЧАЛЬНИКІВ

ТА ПРО ВИЗНАННЯ ДОГОВОРІВ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ

ПРАВ ВИМОГ ЗА КРЕДИТНИМИ ДОГОВОРАМИ НЕДІЙСНИМИ

 

За кредитним договором укладеним 2008р. між ПОЗИЧАЛЬНИКОМ та «СВЕДБАНК» (сьогодні ПАТ «ОМЕГА БАНК», ЄДРПОУ 19356840, 04080, м. Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 18, ЛІТЕРА В), право вимоги начебто ВІДСТУПЛЕНО.

 

Відступлено спочатку 25.05.2012р. від «СВЕДБАНК» на користь «ДЕЛЬТА БАНК» (ЄДРПОУ 34047020, 01133, м. Київ, вул. Щорса, 36-Б) згідно договору купівлі — продажу від 25.05.2012р. прав вимоги за кредитними договорами.

 

Та у наступному, за невідомих обставин, одразу через 20 календарних днів, а саме 15.06.2012р. право вимоги начебто відступлено від «ДЕЛЬТА БАНК» на користь «АЛЬФА-БАНК» (ЄДРПОУ 23494714, 01001, м. Київ, вул. Десятинна 4/6, адреса засновника: м. МОСКВА, РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ) згідно договору купівлі — продажу від 15.06.2012р. прав вимоги за кредитними договорами.

 

Пропонується прийняти до уваги, що за попередньою інформацією, можливо жодним судом/судовим рішенням не було предметом позову та не надавалась правова оцінка ані договору купівлі-продажу від 25.05.2012р. права вимоги за кредитними договорами ані договору купівлі-продажу від 15.06.2012 права вимоги за кредитними договорами та можливо НЕ ВСТАНОВЛЮВАЛАСЯ ПРАВОМІРНІСТЬ НАБУТОГО ПРАВА ВИМОГИ до кредитного позичальника за кредитним договором.

 

Враховуючи наведене та відсутність бажання йти на мирне, людське вирішення кредитних питань позичальників, поручителів – позичальником можуть бути ПОДАНІ ПОЗОВНІ ЗАЯВИ:

 

  1. Позовна заява до «СВЕДБАНК» (сьогодні «ОМЕГА БАНК»») про визнання НЕДІЙСНИМ договору купівлі-продажу від 25.05.2012р. прав вимоги за кредитними договорами
  2. Позовна заява до «ДЕЛЬТАБАНК» про визнання НЕДІЙСНИМ договору купівлі-продажу від 25.05.2012р. прав вимоги за кредитними договорами
  3. Позовна заява до «ДЕЛЬТАБАНК» про визнання НЕДІЙСНИМ договору купівлі-продажу від 15.06.2012р. прав вимоги за кредитними договорами.
  4. Позовна заява до «АЛЬФАБАНК» про визнання НЕДІЙСНИМ договору купівлі-продажу від 15.06.2012р. прав вимоги за кредитними договорами.
  5. Також, можуть бути поданы позовні заяви у порядку провадження із захисту прав споживача без сплати судового збору чи то за місцем відповідача-банка, чи то за місцем позивача-позичальника, тощо.
  6. Також можуть бути подані інші позовні заяви та заяви про захист прав споживача та заяви про відкриття кримінальних проваджень, у разі порушення прав позичальника/поручителя чи його рідних/близьких.

 

Тобто, в данному випадку, наприклад, за кредитним договором 2008р., відповідно до умов якого кредитний позичальник отримав кредит строком на 30 років — право вимоги начебто ВІДСТУПЛЕНО від «СВЕДБАНК» спочатку, 25.05.2012р. на користь «ДЕЛЬТА БАНК», а потім, одразу, 15.06.2012р. на користь «АЛЬФА-БАНК» згідно вказаних вище Договорів купівлі — продажу прав вимоги за кредитними договорами і вони можуть бути ВИЗНАНІ НЕДІЙСНИМИ, чим можуть зачіпатися права та охоронювані інтереси ВСІХ ІНШИХ КРЕДИТНИХ ПОЗИЧАЛЬНИКІВ, до яких, у цих установ, начебто з’явилися права вимоги стягнення кредитних боргів.

 

Позичальником, попередньо можуть бути подані відповідні позови про визнання НЕДІЙСНИМ вказаних вище Договорів купівлі — продажу прав вимоги за кредитними договорами,  чим можуть зачіпатися і права та охоронювані інтереси ВСІХ ІНШИХ КРЕДИТНИХ ПОЗИЧАЛЬНИКІВ, до яких, у цих установ, начебто з’явилися права вимоги стягнення кредитних боргів.

 

Якщо Ви є кредитним позичальником, поручителем СВЕДБАНК, ОМЕГАБАНК, ДЕЛЬТАБАНК, АЛЬФАБАНК за вказаними Договорами КУПІВЛІ — ПРОДАЖУ ПРАВ ВИМОГИ за кредитними договорами – ВИ МАЄТЕ МОЖЛИВІСТЬ ПОРАДИТИСЯ ЗІ СВОЇМИ ЗАХИСНИКАМИ (ПРАВНИКАМИ, ЮРИСТАМИ, АДВОКАТАМИ, ПРАВОЗАХИСНИКАМИ, тощо) та, у разі узгодження з ними Вашого захисту — подавати також подібні позови як безпосередньо до кожної установи за місцем її юридичної адреси зі сплатою судового збору так і за місцем своєї адреси реєстрації у порядку провадження із захисту прав споживача без сплати судового збору і це:

— «это чуть ли не единственный путь к преодолению финансового и экономического эгоизма банкиров, путь к уважению Вас как заемщика или поручителя. Вадим Хабибуллин: Кредитная защита должников от финансового эгоизма банкиров. (джерело KHABIBULLIN.kiev.ua)

 

 

КОНТАКТИ ВАДИМА ХАБІБУЛЛІНА

ДЛЯ ЗМІ, ПОЗИЧАЛЬНИКІВ, ПОРУЧИТЕЛІВ:

facebook.com/KHABIBULLIN.kiev.ua

1975@khabibullin.kiev.ua

 

_________________________________

 

до уваги: Кредитні війни з АЛЬФАБАНК та кримінальне провадження по працівнику АЛЬФАБАНК

до уваги: Вадим Хабібуллін | Кредити Колектори Банки | http://khabibullin.kiev.ua/category/kredit_kolektori_bank/

до уваги: Хабібуллін Кредитне рабство позичальників і поручителів Інтер | ВАДИМ ХАБІБУЛЛІН

________________________________

 

 

Навигация по записям

*/?>