ПРО ДЕЯКІ АНТИКОРУПЦІЙНІ ДІЇ ВАДИМА ХАБІБУЛЛІНА

ПРО ДЕЯКІ АНТИКОРУПЦІЙНІ ДІЇ ВАДИМА ХАБІБУЛЛІНА.pdf

 

 

 

 

ЧЛЕНАМ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ОБРАННЯ ДИРЕКТОРА НАБУ
СКОРОЧЕНА ДОВІДКА ПРО ДЕЯКІ НАЙГУЧНІШІ
ГРОМАДСЬКІ АНТИКОРУПЦІЙНІ ДІЇ ВАДИМА ХАБІБУЛЛІНА
(запити, оскарження, позови, кримінальні заяви, публічні звернення, тощо)
23.02.2015


1) Влітку 2013р. було проведено на мій погляд «корупційний тендер», за яким Вищий господарський суд України та Вищий адміністративний суд України замовили будівництво офісу біля мосту Патона на 1,1 млрд. гривень. Восени, на початку зими 2013р. Вадим Хабібуллін розпочав громадські антикорупційні дії та наприкінці грудня 2013р., під час Євромайдану, отримує відповідь про «оплату» під цю схему з державного бюджету одним платежем на господарське товариство «переможець тендеру на мільярд гривень» грошової суми майже 20 млн. грн. Вадим Хабібуллін подає позов до вищих посадових осіб (Вищий господарський суд України та Вищий адміністративний суд України) про скасування тендеру, заяви про відкриття кримінальних проваджень, звернення до ЗМІ, громадськості, тощо. В травні 2014р. відкрито ряд кримінальних проваджень та «корупційний тендер на мільярд» практично зупинений.

2) В травні 2014р. за відповідними громадськими антикорупційними діями Вадима Хабібулліна з посади звільнено одного з вищих керівників Державної реєстраційної служби України – першого заступника ДРС України — «К».

3) В травні 2014р. за відповідними громадськими антикорупційними діями Вадима Хабібулліна розпочато відповідне розслідування Держфінмоніторингом відносно так названої «справи суддівського тендеру на мільярд» та «справи банкірів Януковича – Курченка» згідно Закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом або фінансуванню тероризму.

4) В червні 2014р. за відповідними громадськими антикорупційними діями Вадима Хабібулліна розпочато службове розслідування щодо деяких вищих посадових осіб Головного слідчого Управління МВС України (перевірялися можлива причетність до рейдерства, порушення прав громадян, причетність до «схем» Віктора Януковича, тощо) – «М», «О», «П» та ін.

5) В червні 2014р. за відповідними громадськими антикорупційними діями Вадима Хабібулліна розпочато службове розслідування щодо вищих посадових осіб Міністерства юстиції України – «С».

6) В липні 2014р. за відповідними громадськими антикорупційними діями Вадима Хабібулліна з’ясовувалося на всіх рівнях держави інформація про реєстрацію іноземних інвестиції в розмірі 2 млрд. доларів. та можлива причетність до «злочинної групи Сергія Курченка, Бориса Тимонькина» у справі так названих «Банкірів Януковича».

7) В липні-серпні 2014р. за відповідними громадськими антикорупційними діями Вадима Хабібулліна з’ясовувалося на всіх рівнях держави причетність декількох відомих банківських установ до «фінансування сепаратизму» та можливого виведення з України, під час Революції Гідності — майже 6,5 млрд. доларів.

8) В липні 2014р. за відповідними громадськими антикорупційними діями Вадима Хабібулліна та згідно п.7 цієї довідки – з посади звільнено одного з найвищих керівників Національного банку України – перш. Заст. Голови НБУ — «К».

9) З 2013р. у «справі Міністерства інфраструктури України» не допустив введення в Україні «нового» законодавства про перевезення на таксі та не допустив розгляд Кабінетом Міністрів України Азарова відповідного «корупційного законопроекту Януковича» із відповідним притягненням до відповідальності керівника Департаменту транспорту Мінінфраструктури та його звільненням з посади – «П».

10) З початку 2014р. по майже кінець 2014р. за відповідними громадськими антикорупційними діями Вадима Хабібулліна знято з посад керівника та майже весь менеджмент Держпідприємства «Міжнародний аеропорт Бориспіль» — «Г» та в січні 2015р. вперше в історії призначено відкритий публічний конкурс на перевезення на таксі в аеропорту Бориспіль без корупційних обмежень для всіх легальних перевізників.

11) Здійснювалися, здійснюються інші громадські антикорупційні дії та заходи, деякі частково додано до заяви на конкурс на директора НАБУ, а також відносно високопосадовців податкової міліції, міліції, Держсанепідслужби, приватників також у тендерних схемах, тощо.

ВСІ МАТЕРІАЛИ ТА ІНФОРМАЦІЯ Є
В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ ТА У ДЕРЖОРГАНІВ,
А ТАКОЖ, У РАЗІ ПОТРЕБИ ТА ЗА ВИМОГОЮ, – ГОТОВИЙ НАДАТИ

З ВЕЛИКОЮ ПОВАГОЮ,
ВАДИМ ХАБІБУЛЛІН

_______________________________________________________________________________

 

Список осіб, які подали документи на зайняття посади Директора

Національного антикорупційного бюро України

Офiцiйне представництво Президента України

http://www.president.gov.ua/news/32235.html

 

ЗАЯВА НА КОНКУРС НА ДИРЕКТОРА АНТИКОРУПЦІЙНОГО БЮРО УКРАЇНИ

http://khabibullin.kiev.ua/httpkhabibullin-kiev-uap3260/

________________________________________________________________________________

Боротьба з корупцією це не тільки мета когось посадити ВІДЕО
https://www.facebook.com/video.php?v=891905370832406&l=5588614928658387102

Навигация по записям

*/?>