Антикорупційне бюро зможе розпочати роботу лише у серпні — Хабібуллін

 

Антикорупційне бюро зможе розпочати роботу лише у серпні — Хабібуллін

Любов Величко |Економіка, 24.01.2015
Антикорупційне бюро зможе розпочати роботу лише у серпні — експерт

Враховуючи темпи створення Національного антикорупційного бюро, цей державний орган зможе повноцінно почати працювати лише у серпні.

Про це в коментарі кореспонденту ГолосUA заявив правозахисник, юрист, кандидат на пост глави Антикорупційного бюро Вадим Хабібуллін.

«12 лютого буде припинено процес подачі заявок, будуть роздруковані всі конверти. Протягом трьох днів адміністрація повинна буде опублікувати на сайті прізвища всіх претендентів. Тобто лише 15-16 лютого розпочнеться визначення кращого кандидата. Цілий місяць комісія планує на це витратити. 17 березня кандидатура опинеться на столі Президента, і у нього буде ще 10 днів на розгляд всіх документів. 27 березня він подасть їх у парламент, і, враховуючи графік роботи другої сесії, Антикорупційне бюро реально зможе розпочати роботу тільки після травневих свят — 16-17 травня. І це буде тільки одна людина, яка до пуття не буде орієнтуватися, що їй робити», — сказав він, зазначивши при цьому, що члени Антикорупційного бюро повинні обиратися паралельно з главою цього органу.

На думку експерта, влада намагається затягнути процес створення Антикорупційного бюро, тому що цей державний орган керівництву не потрібен.

«Якщо зараз комісія два місяці обирає одну людину, то як ця людина буде обирати собі команду? Знову проводити конкурс. Це ще два-три місяці. Таким чином, враховуючи темпи створення Національного антикорупційного бюро, цей державний орган зможе повноцінно почати працювати лише у серпні», — додав Вадим Хабібуллін, правозахисник, юрист, кандидат на пост глави Антикорупційного бюро Вадим Хабібуллін.

http://ua.golos.ua/ekonomika/antikorruptsionnoe_byuro_smojet_zarabotat_lish_v_avguste__ekspert_8934

 

Навигация по записям

*/?>