Порошенко-Тимошенко 2015-2025 або Порошенко-Яценюк…

poroshenko timoshenko yatcenyk

 

 

УВАГА: до уваги ЗМІ, народного фронту та ін…

08.04.2015, Директор Національного антикорупційного бюро:

7 квітня Президенту конкурсна комісія вирішила подати тільки дві кандидатури — Сірий та Ситник! За кілька годин/днів Президент призначить одного з них!

УВАГА! Сьогодні всі ставки роблять на Ситника бо Сірий так чи інакше був адвокатом Тимошенко тобто людиною Тимошенко, яку наврядчи можна записати у «друзі» Порошенко!

А якщо подивитися нестандартно???

Тоді я особисто роблю ставку навпаки на Сірого бо «це» лягає у нову-нестандартну концепцію співпраці Порошенко-Тимошенко!

Одже скорочено: да, Тимошенко «не друг» Порошенко, але її амбіції — це прем’єрство, на відміну від Яценюка, який не перестане претендувати на булаву Президента і саме тому може бути «ціллю Порошенко номер 1».

І якщо припустити, що Порошенко наважився отримати від Тимошенко гарантії на другий строк при її прем’єрстві то він призначить Сірого!

Звичайно Ви скажете, а як же коаліція?

Так відповідь проста — перегляньте «хто голосував за генерального прокурора», де обкатати могли секретні домовленості з «синіми і ОППО», яким дали гарантії недоторканості взамін підтримки в голосуваннях!

І головне, коли «підуть» Яценюка то Народний фронт не буде давати голоси коаліції, але вийти з неї не наважиться бо на них спишуть все!

Тимошенко ж отримає шанс на повернення у велику політику і буде «мочити» своїх зрадників і це підтримає народ України бо позавчорашні корупціонери не цікаві — вже цікаві сьогоднішні і на цю роль «висунуто» Народний фронт!

Коаліція Петра і Арсенія це як змія, яку на своїй спині через озеро везе черепаха, а коаліція Петро-Юля може стати новим шансем для України і це підтримає світ доти, доки Юліни радники знову не відкриють у неї «ящик пандори — бажання на булаву»!!!

І тандем справедливий Президент на два строки з сильним господарником і борцем з нинішньою корупцією може влаштувати і Україну і Світ і Росію бо вислів: «і овці цілі і вовки ситі — навіть в політиці не відміняли»

З повагою Вадим Хабібуллін

Чи Ви іншої думки???

Навигация по записям

*/?>