Колектори не є стороною виконавчого провадження

kollektor_3

Колектори не є стороною виконавчого провадження

…Суд розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві заяву ТОВ «Колектор» про !!!заміну стягувача!!! у виконавчому провадженні, — встановив:

— Заявник звернувся до суду з заявою про !!!заміну сторони!!! у виконавчому провадженні посилаючись на те, що 2009 р. районним судом м. Києва було видано виконавчий лист за про стягнення на користь Акціонерного комерційного банку «банк» з ОСОБА_1 та ОСОБА_2 заборгованість 9 413 331, 61 гривень.

Відповідно до договору Факторингу №1 , укладеного між Акціонерним комерційним банком «банк» та ТОВ «Колектор» від 2011 р. , відповідно якого відступлено право вимоги до ОСОБА_1. Тому просив замінити !!!сторону!!! виконавчого провадження згідно виконавчого листа по справі з Акціонерного комерційного банку «банк» на ТОВ «Колектор».

Дослідивши письмові докази по справі, суд вважає, що в задоволенні заяви має бути !!!відмовлено!!! за !!!безпідставністю!!!. Судом встановлено, що факти, викладені в заяві, знайшли своє повне підтвердження.

Згідно з ст. 378 ЦПК України у разі вибуття однієї із !!!сторін!!! виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою !!!сторони!!! суд замінює !!!сторону!!!виконавчого провадження її правонаступником.

Суд вважає, що підстав для задоволення заяви !!!немає!!! оскільки до суду з цією заявою звернулася !!!не сторона!!! виконавчого провадження — Акціонерний комерційний банк «банк», а ТОВ «Колектор», яке !!!не є стороною!!! виконавчого провадження.

Суд Ухвалив: В задоволенні заяви ТОВ «Колектор» про заміну сторони у виконавчому провадженні !!!відмовити!!!.

_______________________________________

Захищайте свої права,- Вадим Хабібуллін

Навигация по записям

*/?>