Запит щодо корупціогенності конкурсу КМДА з визначення перевізників

 

ДО УВАГИ ЗМІ!
Конкурс з визначення автомобільних перевізників у м. Києві

(1)Організатор ДЕПАРТАМЕНТУ ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ
виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
(2)Робочий орган КОНКУРСНОГО КОМІТЕТУ з визначення автомобільних перевізників у м. Києві КОМУНАЛЬНА СЛУЖБА ПЕРЕВЕЗЕНЬ виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
(3)Іншим адресатам і ЗМІ згідно переліку.

ПО СУТІ…

З відкритих та публічних джерел – з відкритої та публічної інформації/публікації (про ідентифікацію із запитуємою та/чи/або підтвердження чи спростування на дату подання запиту невідомо) СТАЛО ВІДОМО:

(1) За дорученням Організатора – ДЕПАРТАМЕНТУ ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), робочий орган конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників у м. Києві – КОМУНАЛЬНА СЛУЖБА ПЕРЕВЕЗЕНЬ виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголошено про КОНКУРС З ВИЗНАЧЕННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ НА АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ М. КИЄВА (газета Хрещатик, 10.04.2015, №52(4648) та 24.04.2015, №59(4655).

(2) У попередні періоди, за часів попередньої влади, КОРУПЦІОГЕННОЮ та КОРУПЦІЙНОЮ складовою подібних КОНКУРСІВ було як правило, в деяких випадках, ДУБЛЮВАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ і включення різними начебто конкурсантами ОДНИХ І ТИХ САМИХ транспортних засобів задля ШТУЧНОГО ЗБІЛЬШЕННЯ КІЛЬКОСТІ транспортних засобів.

Враховуючи наведене, з метою здійснення ГРОМАДСЬКОЇ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ та на підставі Конституції України, Закону України «ПРО ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ», Роз’яснення Міністерства юстиції України вiд 13.05.2011 про Закон України «ПРО ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ»: інформаційний прорив в Україні, а також беручи до уваги Закон України «ПРО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ», а також враховуючи вказану/додану публічну інформацію, що набула розголосу і беручи до уваги відсутність інформації про ідентифікацію запитуємої та/чи/або підтвердження чи спростування згаданих та інших публікацій:

 

ПРОШУ НАДАТИ (НАДІСЛАТИ)
ДОСТОВІРНУ, ТОЧНУ ТА ПОВНУ ІНФОРМАЦІЮ:

(1) Документ (офіційний документ) – РЕЄСТР ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ (з вказівкою про вид ТЗ, марку і модель, номер ТЗ, рік випуску, тощо) поданих потенційними УЧАСНИКАМИ КОНКУРСУ з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування м. Києва для взяття участі у конкурсі ПО КОЖНОМУ потенційному учаснику конкурсу ОКРЕМО або документ (офіційний документ) про наявність ОДНАКОВИХ (ДУБЛЬОВАНИХ) транспортних засобів, ПОДАНИХ РІЗНИМИ УЧАСНИКАМИ конкурсу.

Дана відкрита та публічна інформація НЕОБХІДНА також для звернення до відповідних осіб та ЗМІ, а також до органів Прокуратури про наявність/відсутність підстав до відкриття КРИМІНАЛЬНИХ ПРОВАДЖЕНЬ за відповідними статтями «ПІДРОБЛЕННЯ» — ст. ст. 366, 358 та інших статей Кримінального кодексу України

НАПЕРЕД ВДЯЧНИЙ.
З ВЕЛИКОЮ ПОВАГОЮ І ВДЯЧНІСТЮ
ВАМ ТА ВАШИМ
ШАНОВНИМ СПІВРОБІТНИКАМ

 

Вадим ХАБІБУЛЛІН
Член Громадської ради
при ГУ МВС України в м. Києві
(2015-2017, Наказ №183 від 23.02.2015)

скачать: 19.05.2015 запит ПРО РЕЄСТР ТЗ (В.Хабібуллін, zapit@khabibullin.kiev.ua)

Навигация по записям

*/?>