Призначення Саакашвілі на Одеську область поганий знак для України

До уваги ЗМІ!
Надаю повний дозвіл на друк коментаря!

Призначення Міхеїла Саакашвілі керівником Одеської області поганий знак для України,- Вадим Хабібуллін, лідер Нової солідарної України

Доречи, якщо не помиляюся, так само поступив Сталін, коли «призначив», а скоріш відправив у «ссилку» замість «розстрілу чи Гулага» — відправив в Одесу маршала Жукова подалі від очей влади!

Історія чомусь повторюється і людину, яка «очолювала Раду реформ України і антикорупційну Раду» при Президентові України відправляють подалі від Києва і подалі від «реформ» і подалі від «боротьби з корупцією».

В світлі останніх «дій та рухів» членів грузинської команди і останніх публічних заяв Саакашвілі в ЗМІ та соцмережах про «імітацію реформ і відсутність на верху бажання реформ і боротьби з корупцією» — цей крок влади виглядає як розправа з грузинською командою і чи можете Ви бути впевненими, що це також не сценарій чи частинка «мирного Мінського плану»???

Все рівно чимось чи скоріше кимось прийдеться жертвувати і добровольчі батальйони і грузини напевно можуть бути використанні як не самі погани претенденти, — як Ви вважаєте???

Вадим Хабібуллін
лідер Нової солідарної України

Навигация по записям

*/?>