Тернополяни мають проявляти надмірну пильність при оформленні субсидій

 

Тернополяни мають проявляти надмірну пильність при оформленні субсидій

субсидії2«Майже 85% українців можуть постраждати від субсидій», — вважає відомий правозахисник Вадим Хабібуллін. Тим, хто помилиться з документами, доведеться заплати вдвічі більше.

За словами юриста, серед положень Постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2015 року №106 “Про удосконалення порядку надання житлових субсидій ” велике занепокоєння викликає саме норма, згідно якої,  якщо подано неповні відомості про доходи та витрати зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб, то може бути відмовлено в призначенні субсидії або припинено її надання. У такому разі заявник зобов’язується повернути надміру перераховану (виплачену) суму субсидії у подвійному  розмірі.

Саме ця норма може бути витлумачена по-новому, по-різному, і при заповнені відомостей самими незахищеними нашими співвітчизниками можуть бути  масово «подані неповні» чи «подані помилкові» відомості для житлової субсидії і тим самим прості люди, як правило похилого віку, наражатимуться на небезпеку необхідності повернення надмірно перерахованої (виплаченої) суми субсидії у подвійному  розмірі.

субсидії

Від редакції. Колегія Мінсоцполітики 8 червня питання призначення субсидій заслухала і встановила, що лише 15-20% громадян України подають декларації про доходи без помилок.

Отож, тернополяни, бутьте пильними! Щоб не довелося платити вдвічі більше!

 http://accents.today/news/ternopolyany-mayut-proyavlyaty-nadmirnu-pylnist-pry-oformlenni-subsydij/

Навигация по записям

*/?>