Чому 85% українців у червні повинні будуть повернути державі субсидії у подвійному розмірі

khabibullin_18_06_2015

Прес-конференція: «Чому 85% українців у червні повинні будуть повернути державі субсидії у подвійному розмірі – 3,4 млрд. гривень»

18 червня, об 11.00 у прес-центрі ІнА «Українські Новини» відбулася прес-конференціяна тему: «Чому 85% українців у червні повинні будуть повернути державі субсидії у подвійному розмірі – 3,4 млрд. гривень».

У прес-конференції взяв участь правозахисник, голова Київської обласної колегії адвокатів Вадим Хабібуллін.

У червні 85% українців, які подали заяву на отримання житлових субсидій, можуть отримати вимогу від Мінсоцполітики повернути отримані субсидії у подвійному розмірі. Згідно з постановою уряду №106, заявник зобов’язується повернути субсидію у подвійному розмірі у разі надання неповних або недостовірних даних про себе. Згідно з повідомленням Мінсоцполітики від 8 червня 2015 року, тільки 15% громадян заповнили документи на оформлення субсидій без помилок. Тобто з місячного обсягу субсидій в 2 млрд. гривень 1,7 млрд. гривень були видані за заявами з неточними даними. Згідно з постановою, ці одержувачі субсидій повинні будуть повернути державі вдвічі більше – 3,4 млрд. гривень. Якщо систему видачі субсидій не буде змінено, то за рік українці повинні будуть повернути державі близько 40 млрд. гривень.

На прес-конференції були дані рекомендації громадянам, що необхідно зробити для того, щоб при подачі заяви на отримання субсидії не стати боржником держави.

 

Адреса прес-центру: ст. м. «Палац спорту», вул. Еспланадна, 20 (1 поверх)

Відео

Фото

 

Навигация по записям

*/?>